• Ласкаво просимо на Спільнота для обміну досвідом між користувачами програм УкрБланк, УкрСклад, УкрЗарплата.
 

Яке Прро на сьогоднішній день краще обрати чекбокс чи вчаснокаса

Автор Юрій, Серпень 03, 2023, 21:03:10

Попередня тема - Наступна тема

0 Користувачі і 2 Гостей дивляться цю тему.

matiashi

Може "Укрсклад" може продати цей драйвер? Адміністрація, можете допомогти, чи писати на пошту? Бо чекбокс офлайн і укрсклад, цікава зв'язка починає вимальовуватися.
0674614593  /   0673274827

molotokk

Цитата: matiashi від Вересень 22, 2023, 13:42:40UDP2.Арт софт повідомив, що вони працюють лише з апаратними продуктами і серійний номер обов'язковий реквізит при замовленні. От тепер цікаво де взяти цей заводський номер в програмному емуляторі....

"Заводський номер - ключ ліцензії каси" це не те?
підбір та продаж обладнання для торгівлі, допомога в налаштуваннях програми ⇒ "komfort-m.com.ua" ⇒ "t.me/komfortmservice" ⇒ ✆ 097-873-59-01

matiashi

Цитата: molotokk від Вересень 22, 2023, 21:15:45
Цитата: matiashi від Вересень 22, 2023, 13:42:40UDP2.Арт софт повідомив, що вони працюють лише з апаратними продуктами і серійний номер обов'язковий реквізит при замовленні. От тепер цікаво де взяти цей заводський номер в програмному емуляторі....

"Заводський номер - ключ ліцензії каси" це не те?

Поговорив вчора з чекбоксом, пообіцяли допомогти з драйвером. Після 17 буду пробувати, по результатам відпишуся...

UDP. В продакшені не завівся драйвер сьогодні, но хоть зрозумів трішки як з тим драйвером працювати. Завтра зранку буду ще докручувати. Ще з не приємних нюансів, на які поки не знайшов відповіді, час переходу з оффлайн режиму рандомний і то не завжди виходить. Пока веду переговори з сапортом чекбокса.


UDP2 Щось поправили в якихось конфігах, проблема вирішилась рівно до пропадання інтернета. Скзали якщо офлайн підвісає то телефонуйте будемо допомагати скидати цей режим(напевно вони не пробували собі телефонувати, пів години-година життя втрачається даремно), ото чого в них підтримка так довго відповідає, бо не хочуть фіксити дрібні косяки. З гарного(щось мені правда не зосім віриться), сказали, що 2000 офлайн чеків це не місячний ліміт, а ліміт до отримання нового ліміта 2000 чеків для офлайна....

0674614593  /   0673274827