• Ласкаво просимо на Спільнота для обміну досвідом між користувачами програм УкрБланк, УкрСклад, УкрЗарплата.
 

Вікно касира/редагування

Автор Дмитро, Березень 27, 2023, 17:44:26

Попередня тема - Наступна тема

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

ОлександрСт

#15
Цитата: Дмитро від Березень 28, 2023, 16:19:21
Цитата: HumanKM від Березень 28, 2023, 10:45:45
Цитата: ОлександрСт від Березень 28, 2023, 10:39:33
Цитата: Дмитро від Березень 27, 2023, 17:44:26усі продажі, які були за день, показує як одну продажу.
При формуванні проводки треба поділ накладних визначитияк "Розділити по накладних та датах"
Тоді кожна продажа буде окремо, і своя група документів до кожної продажі

Не буде тоді кожна продажа окремо
Буде розділено по користувачам і даті, але чеки будуть спачковані в накладних.

Розділити кожен чек окремо ніяк не можна, так?
Кожен чек буде окремий. І кожен буде привязаний до своєї накладної (в групі).
в мене ще стоїть позначка "Тип оплати зазаначений у документі"
у кожній групі так само присутній документ оплати по кожній накладній, відповідно до форми оплати.

HumanKM

Значить так:
1. Чеки завжди зберігаються окремо, кожен чек під своїм номером. Архів документів - Вікно касира
2. Видаткові накладні створені при формування проводок не будуть ні при яких налаштуваннях створюватися окремо для кожного чека. Другими словами, в одній накладній може міститися будь яка к-ть чеків.
3. Тепер що до формування оплати при проведенні проводок. В 90% випадків я проти. Чому?
   - Гроші падають не одним ордером, тому касова книга засрана купою надходжень.
   - Мало в якому бізнесі готівка сходиться до копійки. Тому якщо продуктовий вибив чеків на 7100грн, а по факту нарахував 7060грн, у Вас по касовій книгі буде недостача в 40грн.
   Тому я надаю перевагу ручному внесенню виручки з каси в касову книгу. Тоді сума буде внесена по факту і це буде один рядок в касовій книзі, типу "Каса Офанасія Офанасійовича за 28.03.2023"
   - Що до оплат карткою, то можна закидати оплату автоматом при формуванні проводок, лише за умови що термінал має жорстке з"єднання з укрскладом/касою. При всіх інших з"єднаннях, рано чи пізно вилізе косяк
вайбер 050-557-46-26