• Ласкаво просимо на Спільнота для обміну досвідом між користувачами програм УкрБланк, УкрСклад, УкрЗарплата.
 

Імпорт залишку/Продаж з усіх складів і тд

Автор Дмитро, Лютий 27, 2023, 12:56:36

Попередня тема - Наступна тема

0 Користувачі і 2 Гостей дивляться цю тему.

Дмитро

Доброго дня, що б не робити багато тем задам усі питання в одній)

Є склад Магазину і є склад окремо. Там і там однаковий товар. В Магазині є 10 упаковок води, на складі 20. Я продаю 15 упаковок і хочу що б 10 забрало з магазину а 5 зі складу. Чи можливо зробити так що б воно автоматично зі складу знімалось? Що б не робити переміщення і тд, бо коли стоїть черга то це забирає багато часу...

Як імпортувати залишики товару? При імпорті немає змоги вибрати колонку де програма фіксує саме Кількість товару.

Як можна правильно продати в борг?) Наприклад провести продаж але що б висів борг. І коли розрахувались що б я міг внести його.

Я робив тестові продажі, вносив залишки, списував їх і тд.  Чи можливо якось їх видалити що б ніде не показувало цього?

Завчасно дякую за допомогу)

molotokk

#1
"Як імпортувати залишики товару? При імпорті немає змоги вибрати колонку де програма фіксує саме Кількість товару."
- через наприклад внесення залишків - імпорт із файлу. Там стовпчик "докум.кол-во"

"Є склад Магазину і є склад окремо. Там і там однаковий товар. В Магазині є 10 упаковок води, на складі 20. Я продаю 15 упаковок і хочу що б 10 забрало з магазину а 5 зі складу. Чи можливо зробити так що б воно автоматично зі складу знімалось? Що б не робити переміщення і тд, бо коли стоїть черга то це забирає багато часу..."
- якщо з вікна касира - дати доступ і виписувати з 2х складів. Якщо з накладної - можна наприклад показати всі склади - і тоді теж буде видно. Автоматом - ніяк

"Як можна правильно продати в борг?) Наприклад провести продаж але що б висів борг. І коли розрахувались що б я міг внести його."
- створити клієнта "борг" і проводити на нього в кредит. Як буде розраховуватись - проводити по документу з архіву.

"Я робив тестові продажі, вносив залишки, списував їх і тд.  Чи можливо якось їх видалити що б ніде не показувало цього?"
- можна почистити ВСІ залишки і документи, лишиться тільки номенклатура (вам потрібно буде внести залишки), а можна просто очистити всі документи, але залишки лишаться.

Якщо потрібно детальніше телефон в підпису
підбір та продаж обладнання для торгівлі, допомога в налаштуваннях програми ⇒ "komfort-m.com.ua" ⇒ "t.me/komfortmservice" ⇒ ✆ 097-873-59-01

Дмитро

Цитата: molotokk від Лютий 27, 2023, 23:03:36"Як імпортувати залишики товару? При імпорті немає змоги вибрати колонку де програма фіксує саме Кількість товару."
- через наприклад внесення залишків - імпорт із файлу. Там стовпчик "докум.кол-во"

"Є склад Магазину і є склад окремо. Там і там однаковий товар. В Магазині є 10 упаковок води, на складі 20. Я продаю 15 упаковок і хочу що б 10 забрало з магазину а 5 зі складу. Чи можливо зробити так що б воно автоматично зі складу знімалось? Що б не робити переміщення і тд, бо коли стоїть черга то це забирає багато часу..."
- якщо з вікна касира - дати доступ і виписувати з 2х складів. Якщо з накладної - можна наприклад показати всі склади - і тоді теж буде видно. Автоматом - ніяк

"Як можна правильно продати в борг?) Наприклад провести продаж але що б висів борг. І коли розрахувались що б я міг внести його."
- створити клієнта "борг" і проводити на нього в кредит. Як буде розраховуватись - проводити по документу з архіву.

"Я робив тестові продажі, вносив залишки, списував їх і тд.  Чи можливо якось їх видалити що б ніде не показувало цього?"
- можна почистити ВСІ залишки і документи, лишиться тільки номенклатура (вам потрібно буде внести залишки), а можна просто очистити всі документи, але залишки лишаться.

Якщо потрібно детальніше - 097-873-59-01

Ви мені дуже допомгли, величезне дякую.

Але по другому пункту ніяк не виходить, я вніс залишок в магазин і на склад, вибрав весь товар з магазину, переключився на склад і пробую добавити товар але видає помилку що кількість перевищує і тд.

Якщо продав товар з магазину і потім роблю ще одну окрему продажу зі складу то так працює. Одним чеком ніяк)

molotokk

підбір та продаж обладнання для торгівлі, допомога в налаштуваннях програми ⇒ "komfort-m.com.ua" ⇒ "t.me/komfortmservice" ⇒ ✆ 097-873-59-01

Дмитро

Цитата: molotokk від Лютий 28, 2023, 11:16:43через вікно касира?

Так.
Більшість продажів в мене робиться через вікно касира, там де скидки ( не в процентах ) то через видаткову накладну.

molotokk

#5
хз чого так, треба налаштування бачити. Якщо хочете - можу віддалено підключитись
підбір та продаж обладнання для торгівлі, допомога в налаштуваннях програми ⇒ "komfort-m.com.ua" ⇒ "t.me/komfortmservice" ⇒ ✆ 097-873-59-01