• Ласкаво просимо на Спільнота для обміну досвідом між користувачами програм УкрБланк, УкрСклад, УкрЗарплата.
 

Зберігання товару в комірках

Автор John Lebreu, Грудень 27, 2022, 09:56:12

Попередня тема - Наступна тема

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

John Lebreu

Вітаю. У нас є три склади, на кожному складі по 1000 комірок(ячейок). Можливо хтось знає як в УкрСклад прийняти товар в конкретну комірку? Щоб при оформленні замовлення знати що консерви «Аквамарин» лежать на Складі_1 в комірці 811.

AGSoft

Доброго дня. Один із моїх замовників зберігає цю інформацію в одному із додаткових полів товару. У документах для складу виводить це поле на друк.
Автоматизація бізнесу заощаджує ваш час. Я знаю, як це зробити.    ✆ +38 050 669 18 76 (viber, telegram)    ✆ +38 098 970 970 1

John Lebreu

Гарна програма, але не вміє показувати де на складі лежить товар. А це великий мінус(

molotokk

Цитата: John Lebreu від Січень 09, 2023, 18:26:55
Гарна програма, але не вміє показувати де на складі лежить товар. А це великий мінус(
в попередньому пості вам написали оптимальне рішення цієї проблеми
підбір та продаж обладнання для торгівлі, допомога в налаштуваннях програми ⇒ "komfort-m.com.ua" ⇒ "t.me/komfortmservice" ⇒ ✆ 097-873-59-01

John Lebreu

Цитата: molotokk від Січень 09, 2023, 19:58:01
Цитата: John Lebreu від Січень 09, 2023, 18:26:55
Гарна програма, але не вміє показувати де на складі лежить товар. А це великий мінус(
в попередньому пості вам написали оптимальне рішення цієї проблеми
Це скоріш костиль, а не оптимальне рішення) Якщо один товар лежить в різних комірках і в різній кількості, і додаткове поле буде мати вигляд типу: комірка 789 — 3 шт, комірка 1050 — 87 штук, комірка 409 — 50 штук, то працівник після кожного прийнятого замовлення мусить йти в картку товару і редагувати додаткове поле.

AGSoft

Ну, цей функціонал вже більше на склад схожий.
Автоматизація бізнесу заощаджує ваш час. Я знаю, як це зробити.    ✆ +38 050 669 18 76 (viber, telegram)    ✆ +38 098 970 970 1

John Lebreu

#6
Знайшов ще один мінус запису комірки в додаткове поле. Коли приїжджає вантажівка товару, і його треба розпихати по складу по різних комірках, то треба робити багато зайвих кліків при прийомці товару, щоб внести номер комірки та кількість. Це затягує процес прийомки в порівнянні з 1С.