• Ласкаво просимо на Спільнота для обміну досвідом між користувачами програм УкрБланк, УкрСклад, УкрЗарплата.
 

Скидка на товар

Автор Shopfed, Червень 23, 2022, 11:24:12

Попередня тема - Наступна тема

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Shopfed

Доброго дня.

Яким чином при продажі зробити скидку на товар?
Невеличкий магазин, одна людин - і директор, і продавець.
Міняти ціну на товар - не варіант, займе багато часу. Необхідна просто одноразова акційна скидка на окремий товар.

molotokk

Цитата: Shopfed від Червень 23, 2022, 11:24:12
Доброго дня.

Яким чином при продажі зробити скидку на товар?
Невеличкий магазин, одна людин - і директор, і продавець.
Міняти ціну на товар - не варіант, займе багато часу. Необхідна просто одноразова акційна скидка на окремий товар.
створіть клієнта зі скидкою у відсотках від роздрібної ціни
підбір та продаж обладнання для торгівлі, допомога в налаштуваннях програми ⇒ "komfort-m.com.ua" ⇒ "t.me/komfortmservice" ⇒ ✆ 097-873-59-01

admin

Цитата: Shopfed від Червень 23, 2022, 11:24:12
Доброго дня.

Яким чином при продажі зробити скидку на товар?
Невеличкий магазин, одна людин - і директор, і продавець.
Міняти ціну на товар - не варіант, займе багато часу. Необхідна просто одноразова акційна скидка на окремий товар.

https://www.softbalance.com.ua/help/ukrsklad_ua.html#як-зробити-знижкунадбавку-по-документупо-рядку

Shopfed

Справа в тому, що це документ "каса". Вікно касира.
І потрібна не відсоткова скидка, а абсолютна.

Є, скажімо, товар "Насіння великої бумби", вартістю 100 грн за упаковку. І є такий же самий товар, але протермінований, тобто, вже недостатньої якості, який ми продаєм по 1,5 грн. Вводити ще один товар - мені здається поганим варіантом, бо співпадає все, і більш того, цей процес постійний, щось розкупається, щось додається.

Було би доцільним, на мій розсуд, використовувати для товара другу ціну - скидочну. І в вікні касира вибирати тип цін.

molotokk

Цитата: Shopfed від Червень 27, 2022, 15:44:24
Справа в тому, що це документ "каса". Вікно касира.
І потрібна не відсоткова скидка, а абсолютна.

Є, скажімо, товар "Насіння великої бумби", вартістю 100 грн за упаковку. І є такий же самий товар, але протермінований, тобто, вже недостатньої якості, який ми продаєм по 1,5 грн. Вводити ще один товар - мені здається поганим варіантом, бо співпадає все, і більш того, цей процес постійний, щось розкупається, щось додається.

Було би доцільним, на мій розсуд, використовувати для товара другу ціну - скидочну. І в вікні касира вибирати тип цін.

Так я вам подібне запропонував - зробити клїєнта, наприклад "Знижка", тип ціни оптова, або тип ціни Роздрібна і знижка наприклад 30%
Нормальний товар проводите одним чеком, а те що під знижку - іншим, і все, питання вирішене
підбір та продаж обладнання для торгівлі, допомога в налаштуваннях програми ⇒ "komfort-m.com.ua" ⇒ "t.me/komfortmservice" ⇒ ✆ 097-873-59-01

Shopfed

Ви не зовсім зрозуміли. Поясню.
Є товари з ціною 101 грн, 20 грн, 23 грн, 8 грн.
Для них всіх кінцева ціна по скидці - 1,5 грн

Тобто, ніякий % відсоток не може бути в принципі, бо відсоток дасть для одного товара - одну скидочну ціну, для другого - другу, третю і т.п.
Потрібна зафіксована ціна зі скидкою. Тобто, абсолютне значення.

molotokk

Цитата: Shopfed від Червень 28, 2022, 10:57:36
Ви не зовсім зрозуміли. Поясню.
Є товари з ціною 101 грн, 20 грн, 23 грн, 8 грн.
Для них всіх кінцева ціна по скидці - 1,5 грн

Тобто, ніякий % відсоток не може бути в принципі, бо відсоток дасть для одного товара - одну скидочну ціну, для другого - другу, третю і т.п.
Потрібна зафіксована ціна зі скидкою. Тобто, абсолютне значення.
у вашому випадку тільки через видаткову накладну
підбір та продаж обладнання для торгівлі, допомога в налаштуваннях програми ⇒ "komfort-m.com.ua" ⇒ "t.me/komfortmservice" ⇒ ✆ 097-873-59-01

homebuh

зробіть інший склад наприклад з назвою " Просрочка" і туди перемістіть ті товари,  на цьому складі проставте необхідну ціну, при продажі вибирайте склад "Просрочка"

ОлександрСт

я створюю окрему групу "акція" фіксую ціну та "ігнорувати націнку",
акт списання та внесення залишків , з'являється кількість товару в цій групі.
але да, треба вносити однакову назву товару, щоб не плутати - позначаю в кодах товару....
щось подібне і для розпакованого товару для продажу поштучно...