• Ласкаво просимо на Спільнота для обміну досвідом між користувачами програм УкрБланк, УкрСклад, УкрЗарплата.
 

Вікно - Прихідна накладна

Автор robson, Березень 05, 2022, 15:27:26

Попередня тема - Наступна тема

0 Користувачі і 2 Гостей дивляться цю тему.

robson

У вікні - Прихідна накладна, в пункті Основне в полі-таблиці (де добавляються товари) я виставив колонки так як мені потрібно. Тільки вийшов з цього вікна все стає по умолчанію. Дуже не зручно.

robson

Скрізь зберігається налаштування таблиць колонок і порядку, а в "прихідній накладні" НІ. Підкажіть як це рішити?

admin

#2
Це у вікні створення документа чи архіві? Які саме колонки вимкнули?
Можливо в цьому причина:
https://www.softbalance.com.ua/forum/index.php/topic,5163.msg29382.html#msg29382

robson

Мені потрібно наприклад видалити колонку "Ціна з ПДВ" назавжди. Коли я в пункті "Вибір колонок" забираю галочку, то вона пропадає, закриваю вікно, захожу ще раз і вона там знову появляється. У мене питання як назавжди забрати ті колонки які мені не потрібно?

robson

Вийшло оновлення, але так і не виправили вище описану проблему.

admin

Цитата: robson від Червень 04, 2022, 15:18:06
Вийшло оновлення, але так і не виправили вище описану проблему.

1. Про яку саме помилку іде мова?
2. Вам підтримка дала відповідь, що в останній версії (7.63) вони виправлять якусь помилку, яле не виправили?

robson

Цитата: robson від Квітень 17, 2022, 12:33:03
Мені потрібно наприклад видалити колонку "Ціна з ПДВ" назавжди. Коли я в пункті "Вибір колонок" забираю галочку, то вона пропадає, закриваю вікно, захожу ще раз і вона там знову появляється. У мене питання як назавжди забрати ті колонки які мені не потрібно?

1. Ось про цю проблему, колонки не зберігаються в тому виді як я їх залишив!
2. Підтримка зовсім не вирішила чи відреагувала на мої питання чи проблеми описанні вище в цій темі. У мене програма куплена 5 місяці назад і за "Вашими умовами підтримки" ви хоть би відреагували  чи пояснили у чому проблема.

admin

Цитата: robson від Червень 10, 2022, 16:10:36
1. Ось про цю проблему, колонки не зберігаються в тому виді як я їх залишив!облема.

І не повинні. Я так розумію ви не заходили за посиланням в цій темі у відповіді від 17.03.2022?

Valerikkon

Админ имеет в виду, что поле Цена с НДС - служебное поле, вы не можете его удалить,
даже если не являетесь плательщиком НДС.
Но можете передвинуть его в конец или уменьшить ширину, так чтоб не мешало- выбор за вами.

ktrs

Доброго дня. У вікні прихідна накладна відсутнє поле ID групи. Якщо вносити нові товари через прихідну то не можливо їх розділити по групах. вони всі попадають в одну групу. Доводиться спочатку заводити товар у групі а потім вибирати його з довідника товарів. через імпорт все працює нормально. Чи можливо добавити поле ID групи в прихідну накладну щоб в ручному режимі внесення можна було вибирати у яку групу попаде товар? Дякую

admin

#10
Цитата: ktrs від Серпень 25, 2022, 17:31:05
Доброго дня. У вікні прихідна накладна відсутнє поле ID групи. Якщо вносити нові товари через прихідну то не можливо їх розділити по групах. вони всі попадають в одну групу. Доводиться спочатку заводити товар у групі а потім вибирати його з довідника товарів. через імпорт все працює нормально. Чи можливо добавити поле ID групи в прихідну накладну щоб в ручному режимі внесення можна було вибирати у яку групу попаде товар? Дякую

Товар попаде в ту групу, яка вибрана в документі, назву групи ви вибираєте, якщо бажаєте бачити її ID, то увімкніть поле "ID групи" зверху в списку товарів. Якщо мова іде про авто-додавання товару в довідник.