• Ласкаво просимо на Спільнота для обміну досвідом між користувачами програм УкрБланк, УкрСклад, УкрЗарплата.
 

налаштування мережі

Автор Dron, Січень 29, 2022, 19:05:33

Попередня тема - Наступна тема

0 Користувачі і 4 Гостей дивляться цю тему.

Dron

Доброго всім
Виникла необхідність переналаштувати локальну мережу, зміна IP, робочої групи, назви компютерів, проксі і т.д. Як поведе себе мережева версія укрскладу будуть проблеми чи можна не переживати ?

HumanKM

Якщо Ви використовуєте базовий файл ubclient, тобто не вносили в нього змін, то все працюватиме, за умови що ім"я сервера залишиться без змін
вайбер 050-557-46-26

Dron

А якщо міняю назву серверу - то відповідно міняю і в ubclient. При такій умові Укрсклад - буде коректно працювати ?

HumanKM

вайбер 050-557-46-26

Dron

HumanKM - спасибі за відповідь.
Ще питання код на укрсклад - привязується до мак.адресів "заліза", системи, дата і т.д. ?. Тобто при перевстановленні ОС старий код підійде чи треба новий, також цікавить при зміні конфігурації "заліза" - вінчестер, ОЗУ ну і т.д. чи буде дійсний чи ні. І що в такому випадку робити - купувати новий ? Цікавить мережевий варіант.   

Valerikkon

Если меняли железо, идете в помощь - перерегистрация, пишите письмо в поддержку указываете новый код программы и получаете ключ.

majachok

Цитата: Dron від Січень 29, 2022, 22:47:14
А якщо міняю назву серверу - то відповідно міняю і в ubclient. При такій умові Укрсклад - буде коректно працювати ?
До сервера можна звертатися також по IP адресі.
у файлі ubclient можна вказувати як ім'я так і адрес (і навіть порт до СУБД). Це звичайний текстовий файл. Легко редагується. але перед зміною я завжди створрюю попередню копію ubclient.ini.backup. А ще бажано вести якийсь свій файл-лог з коментарями: що коли міняли і який файл до чого має відношення. Повірте - іноді записи виручають!
Теорія, - це однозначно треба, але на практиці, щось може бути не так! :-)

HumanKM

Я б таки радив прописувати звернення, так як воно базово в укрскладі, по імені пк.
Кілька разів ставив на магазини де 5-15пк, там і він сервер 2003, хр, він7, він10. Так от по ІР адресі не всі працють - є моменти. А по імені ПК все ок.
вайбер 050-557-46-26

homebuh

Цитата: Dron від Січень 30, 2022, 13:39:47
HumanKM - спасибі за відповідь.
Ще питання код на укрсклад - привязується до мак.адресів "заліза", системи, дата і т.д. ?. Тобто при перевстановленні ОС старий код підійде чи треба новий, також цікавить при зміні конфігурації "заліза" - вінчестер, ОЗУ ну і т.д. чи буде дійсний чи ні. І що в такому випадку робити - купувати новий ? Цікавить мережевий варіант.
если винт или мать - то да надо перерегистрацию, если только озу - то нет все будет ок

majachok

Цитата: HumanKM від Січень 31, 2022, 10:44:18
Я б таки радив прописувати звернення, так як воно базово в укрскладі, по імені пк.
Кілька разів ставив на магазини де 5-15пк, там і він сервер 2003, хр, він7, він10. Так от по ІР адресі не всі працють - є моменти. А по імені ПК все ок.
"по ІР адресі не всі працють - є моменти" - хотілося б дізнатися.... я навпаки майже скрізь переходжу на IP
Теорія, - це однозначно треба, але на практиці, щось може бути не так! :-)

homebuh

если по IP то делал привязку в маршрутизаторе по маку, но в работе , бывает ступорит и ничего не будет работать пока не сменишь IP. сейчас перешел по названию, тоже не нравится, бывает нет связи на клиентах, может кто то четкий метод посоветует?

majachok

Цитата: homebuh від Лютий 05, 2022, 08:20:21
если по IP то делал привязку в маршрутизаторе по маку, но в работе , бывает ступорит и ничего не будет работать пока не сменишь IP. сейчас перешел по названию, тоже не нравится, бывает нет связи на клиентах, может кто то четкий метод посоветует?
Роутери які? комутатори які? кабель який?
Роутери ставлю лише мікротік. Кабель Ок-Нет 5Е (не гірше), комутатори беру в металевих корпусах - частіше всього Зуксель.... рвдко Tp-Lin
k
Теорія, - це однозначно треба, але на практиці, щось може бути не так! :-)

HumanKM

Цитата: majachok від Лютий 03, 2022, 14:54:31
Цитата: HumanKM від Січень 31, 2022, 10:44:18
Я б таки радив прописувати звернення, так як воно базово в укрскладі, по імені пк.
Кілька разів ставив на магазини де 5-15пк, там і він сервер 2003, хр, він7, він10. Так от по ІР адресі не всі працють - є моменти. А по імені ПК все ок.
"по ІР адресі не всі працють - є моменти" - хотілося б дізнатися.... я навпаки майже скрізь переходжу на IP

В деталі не вдавався. Ситуації мав такі:
1. Магазин на 7 кас + 3 менеджерські пк. Збірна солянка, старі, нові, він ХР, 7, 10 і навіть 2003 сервер. По ІР не працювали деякі ПК, по імені працює все. Чому - повторюся, я не розбирався.
2. Прийшов дядько налаштовувати відеонагляд, йому ж пофіг на укрсклад. Понапрописував для себе мережевих налаштувань, магазин став. Коли звернення по імені, то хай робить що хоче - звернення працює.
вайбер 050-557-46-26

HumanKM

Цитата: majachok від Лютий 07, 2022, 11:40:55
Цитата: homebuh від Лютий 05, 2022, 08:20:21
если по IP то делал привязку в маршрутизаторе по маку, но в работе , бывает ступорит и ничего не будет работать пока не сменишь IP. сейчас перешел по названию, тоже не нравится, бывает нет связи на клиентах, может кто то четкий метод посоветует?
Роутери які? комутатори які? кабель який?
Роутери ставлю лише мікротік. Кабель Ок-Нет 5Е (не гірше), комутатори беру в металевих корпусах - частіше всього Зуксель.... рвдко Tp-Lin
k

В мене жлоби - все на ТР лінках.
На минулому тижні, летів свіч ТРлінк як дране відро. У клієнта пів року - глюки, помилки, протормозки. Міняли сервер, переставляли ПО, 100 листів на укрсклад, вічний гемор. Нарешті щось догоріло і стала одна каса. Пінг з сервера на касу проходить, а навпаки ні. При запуску довгого пінга - 16%втрат. Заміна свіча на ДЛінк - і все ок. Аби Ви знали скільки часу було втрачено і мозг ви=бано, а вина - копійочний свіч...
вайбер 050-557-46-26

HumanKM

Цитата: homebuh від Лютий 05, 2022, 08:20:21
если по IP то делал привязку в маршрутизаторе по маку, но в работе , бывает ступорит и ничего не будет работать пока не сменишь IP. сейчас перешел по названию, тоже не нравится, бывает нет связи на клиентах, может кто то четкий метод посоветует?

щось у Вас все складно.
Все що треба, це проброс порта на ІР сервера, ну і серваку відповідно призначити цей ІР.
ПС: Не забудьте виключити цей ІР з загального пула адрес. щоб якийсь пристрій (ввімкнений драніше сервера) не міг отримати цю адресу.
вайбер 050-557-46-26