• Ласкаво просимо на Спільнота для обміну досвідом між користувачами програм УкрБланк, УкрСклад, УкрЗарплата.
 

Договір на обслуговування, підтримку...

Автор HumanKM, Серпень 30, 2021, 09:13:25

Попередня тема - Наступна тема

0 Користувачі і 3 Гостей дивляться цю тему.

HumanKM

Цитата: majachok від Вересень 30, 2021, 02:02:20
А 1С-ник скільки бере? поспитайте у вашому регіоні...

Я думаю що в залежності від регіону вартість години 400грн +-100грн
Виїз по місту чи за місто окремо.

Але погодинна робота повинна бути дорожча ніж надання послуг згідно договору по абонплаті.
Абонплата ( моє бачення) за одне робоче місце у місяць можна прирівняти до 10 у.о.

Щось я розговорився багато.... :-X :-[

а в мене жодного 1С-ника в регіоні, тому і цікавлюся. Всі хто на 1С, лише по віддаленому доступу наймають фахівців.
Дякую за орієнтири!
вайбер 050-557-46-26

molotokk

Цитата: HumanKM від Вересень 29, 2021, 12:29:04
Дякую, дуже цікаво - вивчаю!

скажіть - в скільки Ви зазвичай оцінюєте годину роботи? Хочу мати для себе орієнтир адекватних цін. І ще більш цікаво як Ви оцінюєте годину роботи основного роб місця і додаткового. Маю клієнтів з 1 дод місцем і маю з понад 10..., причому там де 10 - то майже все каси, максимум що я там роблю це онову ставлю...
я враховую час, але більше роблю прив'язку до об'єму і складності роботи. Тому важко сказати скільки точно виходить
підбір та продаж обладнання для торгівлі, допомога в налаштуваннях програми ⇒ "komfort-m.com.ua" ⇒ "t.me/komfortmservice" ⇒ ✆ 097-873-59-01

majachok

 :-X Пропоную домальовувати "0" до цінника якщо клієнт використовує БУ а тим паче глючну техніку!!!!
  >:( Задовбався міняти блоки живлення , мамки і відновлювати бази з дисків  >:D
Теорія, - це однозначно треба, але на практиці, щось може бути не так! :-)

Геннадий Байбара

Ви можете підключити та налаштувати роботу з прро

HumanKM

вайбер 050-557-46-26

molotokk

Привіт всім, щоб не робити нову тему - пишу тут =)
Питання до тих, хто займається налаштуванням УкрСклад на комерційній основі - які в кого КВЕДи?
підбір та продаж обладнання для торгівлі, допомога в налаштуваннях програми ⇒ "komfort-m.com.ua" ⇒ "t.me/komfortmservice" ⇒ ✆ 097-873-59-01

AGSoft

Цитата: molotokk від Липень 13, 2022, 10:50:47
Привіт всім, щоб не робити нову тему - пишу тут =)
Питання до тих, хто займається налаштуванням УкрСклад на комерційній основі - які в кого КВЕДи?
я б вибирав такі:
62.02   Консультування з питань iнформатизацiї
62.09   Iнша дiяльнiсть у сферi iнформацiйних технологiй i комп'ютерних систем
63.99   Надання iнших iнформацiйних послуг, н.в.i.у.
Автоматизація бізнесу заощаджує ваш час. Я знаю, як це зробити.    ✆ +38 050 669 18 76 (viber, telegram)    ✆ +38 098 970 970 1

molotokk

Цитата: AGSoft від Липень 15, 2022, 00:58:07
Цитата: molotokk від Липень 13, 2022, 10:50:47
Привіт всім, щоб не робити нову тему - пишу тут =)
Питання до тих, хто займається налаштуванням УкрСклад на комерційній основі - які в кого КВЕДи?
я б вибирав такі:
62.02   Консультування з питань iнформатизацiї
62.09   Iнша дiяльнiсть у сферi iнформацiйних технологiй i комп'ютерних систем
63.99   Надання iнших iнформацiйних послуг, н.в.i.у.

перші два теж маю, а от третій - ні, доволі цікавий квед, напевно теж потрібний)
підбір та продаж обладнання для торгівлі, допомога в налаштуваннях програми ⇒ "komfort-m.com.ua" ⇒ "t.me/komfortmservice" ⇒ ✆ 097-873-59-01

matiashi

Цитата: majachok від Жовтень 04, 2021, 22:31:58:-X Пропоную домальовувати "0" до цінника якщо клієнт використовує БУ а тим паче глючну техніку!!!!
  >:( Задовбався міняти блоки живлення , мамки і відновлювати бази з дисків  >:D

Гадаю, щоб не мучатися з відновленням дисків, простіше тіх клієнтів, що на договорі, бекапить базу на якийсь свій сервер (як варіант FTP) і це прописати окремим пунктом договору.
0674614593  /   0673274827

matiashi

Цитата: molotokk від Вересень 17, 2021, 09:55:578) Накидав чорновий варіант договору (дещо з нету, дещо своє...)  8)
Прикріплюю тут, всі, кому таке цікаво - скачуйте, вичитуйте і пишіть сюди, які б ви хотіли уточнення. Буду походу додавати і редагувати =)

Догововір гарний, дякую. Но особисто я в пункті 1.1 конкретизував би програмне забезпечення. Бо знаючи цих ФОПів, які люблять все по дешевше, 99% використовують піратські продукти, і маючи цей договір у разі перевірки, вся відповідальність за піратство перелягає на обслуговуючу сторону(ФОП скаже, я не знаю, що там мені встановили і як воно працює). Зараз це не сильно актуально, но в майбутньому.....
0674614593  /   0673274827

molotokk

Цитата: matiashi від Лютий 20, 2023, 22:10:47
Цитата: molotokk від Вересень 17, 2021, 09:55:578) Накидав чорновий варіант договору (дещо з нету, дещо своє...)  8)
Прикріплюю тут, всі, кому таке цікаво - скачуйте, вичитуйте і пишіть сюди, які б ви хотіли уточнення. Буду походу додавати і редагувати =)

Догововір гарний, дякую. Но особисто я в пункті 1.1 конкретизував би програмне забезпечення. Бо знаючи цих ФОПів, які люблять все по дешевше, 99% використовують піратські продукти, і маючи цей договір у разі перевірки, вся відповідальність за піратство перелягає на обслуговуючу сторону(ФОП скаже, я не знаю, що там мені встановили і як воно працює). Зараз це не сильно актуально, но в майбутньому.....
Це шаблон - відповідно кожен допилює під себе)  я хоч і його складав - але вже 3й раз за цей час його вдосконалив. Тут впринципі універсальний виходить для техпідтримки і т.д.
підбір та продаж обладнання для торгівлі, допомога в налаштуваннях програми ⇒ "komfort-m.com.ua" ⇒ "t.me/komfortmservice" ⇒ ✆ 097-873-59-01

HumanKM

Все правильно - я теж свій варіант склав. Але саме цікаве інше, вже півтора роки по договорам. І ніхто ні разу їх не читав. Бо робота в нас така - що конкретизувати її договором дуже складно, можливо навіть неможливо. Всі мої клієнти - мої друзі, люди котрі моляться на мене, бо хто ж як не я...
вайбер 050-557-46-26

molotokk

Цитата: HumanKM від Лютий 20, 2023, 22:36:12Все правильно - я теж свій варіант склав. Але саме цікаве інше, вже півтора роки по договорам. І ніхто ні разу їх не читав. Бо робота в нас така - що конкретизувати її договором дуже складно, можливо навіть неможливо. Всі мої клієнти - мої друзі, люди котрі моляться на мене, бо хто ж як не я...
:D  :D  :D 100% 
В мене зі всіх клієнтів реально читали походу 3є =)
підбір та продаж обладнання для торгівлі, допомога в налаштуваннях програми ⇒ "komfort-m.com.ua" ⇒ "t.me/komfortmservice" ⇒ ✆ 097-873-59-01