• Ласкаво просимо на Спільнота для обміну досвідом між користувачами програм УкрБланк, УкрСклад, УкрЗарплата.
 

Потрібна допомога В організації звязки УкрСклад-ПромУа

Автор Хобі маркет, Березень 23, 2021, 15:42:40

Попередня тема - Наступна тема

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Хобі маркет

Потрібна допомога в організації зв"язки УкрСклад- ПромУа! Маємо базу товарів на Укр Складі, зараз постало питання -хочемо зайти на пром, чи працює зараз вигрузка товарів з Укр Склад на Пром, і навпаки, а також синхронізація залишків і т. д. Може є вже десь подібна інформація(не можу знайти)- ткніть носом неука будьласка. Або скористаюсь платними послугами спеціаліста. Буду вдячний за будь-яку допомогу...

molotokk

Цитата: Хобі маркет від Березень 23, 2021, 15:42:40
Потрібна допомога в організації зв"язки УкрСклад- ПромУа! Маємо базу товарів на Укр Складі, зараз постало питання -хочемо зайти на пром, чи працює зараз вигрузка товарів з Укр Склад на Пром, і навпаки, а також синхронізація залишків і т. д. Може є вже десь подібна інформація(не можу знайти)- ткніть носом неука будьласка. Або скористаюсь платними послугами спеціаліста. Буду вдячний за будь-яку допомогу...
Якщо база в укрскладі і її заливати на пром - має працювати. читайте тут:
https://www.softbalance.com.ua/help/sklad_im.html#%D0%BE%D1%81%D0%BE%D0%B1%D0%B5%D0%BD%D0%BD%D0%BE%D1%81%D1%82%D0%B8-%D1%80%D0%B0%D0%B1%D0%BE%D1%82%D1%8B-%D1%81-prom.ua
підбір та продаж обладнання для торгівлі, допомога в налаштуваннях програми ⇒ "komfort-m.com.ua" ⇒ "t.me/komfortmservice" ⇒ ✆ 097-873-59-01

AGSoft

Дописал модуль синхронизации цен и наличия УкрСклад - prom.ua
Скачать можно тут https://agsoft.net.ua/downloads/npv_setup.exe

Отличительная особенность от стандартной синхронизации это возможность связать любой товар на сайте prom.ua с любым товаром в УкрСклад
Это позволит синхронизировать магазины которые создавались руками а не через УкрСклад.

Первичная связь устанавливается по коду товара. Затем связи можно отредактировать руками.

Предложения и замечания жду в личные сообщения.
Автоматизація бізнесу заощаджує ваш час. Я знаю, як це зробити.    ✆ +38 050 669 18 76 (viber, telegram)    ✆ +38 098 970 970 1

Хобі маркет

     Створив окремий склад в "Товарах" і наповнив його чотирма товарами для експерименту, і о ЧУДО!!! :) Вдалось синхронізувати їх із сайтом на Промі(на Промі дали безкоштовно сайт на пробний період).
     Тепер думаю- Як правильно поступити далі, наприклад я хочу лише певні товари загружати на сайт, я маю їх розміщати на окремому складі, чи я можу так синхронізувати, щоб вибірково товари із основного складу вигружались на сайт?

Хобі маркет

Чи може краще обрати варіант, коли загружати товари одразу на сайт Пром в ручному режимі а потім синхронізовувати і УкрСкладом!?