• Ласкаво просимо на Спільнота для обміну досвідом між користувачами програм УкрБланк, УкрСклад, УкрЗарплата.
 

Зміна прайсів

Автор Алла Синицкая, Березень 04, 2021, 21:25:01

Попередня тема - Наступна тема

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Алла Синицкая

Добрий день. Є постачальник з 20-ти брендами. І щороку йде зміна прайсів. На якісь бренди змінюються ціни, на якісь ні. Є файл залишків від постачальника з цінами по всім наявним товарам по всім брендам. Але в моємо довіднику товарів не всі товари, які є у постачальника. Припустимо, у нього 100 000, а у мене 80 000 товарів.
Питання 1. Як через імпорт товарів через файл CSV змінити в моєму довіднику товарів ціни лише на те, на що співпадає код в файлі постачальника і у мене в довіднику товарів, не додаючи нові позиції.
Питання 2. Як потім відстежити, на що в мене в довіднику товарів змінилася ціна, щоб надрукувати в магазинах цінники. Бо ціни то припустимо могли змінитися лише на 20 000 позицій з усього файла.
Дякую.

AGSoft

Цитата: Алла Синицкая від Березень 04, 2021, 21:25:01
Добрий день. Є постачальник з 20-ти брендами. І щороку йде зміна прайсів. На якісь бренди змінюються ціни, на якісь ні. Є файл залишків від постачальника з цінами по всім наявним товарам по всім брендам. Але в моємо довіднику товарів не всі товари, які є у постачальника. Припустимо, у нього 100 000, а у мене 80 000 товарів.
Питання 1. Як через імпорт товарів через файл CSV змінити в моєму довіднику товарів ціни лише на те, на що співпадає код в файлі постачальника і у мене в довіднику товарів, не додаючи нові позиції.
Питання 2. Як потім відстежити, на що в мене в довіднику товарів змінилася ціна, щоб надрукувати в магазинах цінники. Бо ціни то припустимо могли змінитися лише на 20 000 позицій з усього файла.
Дякую.

Могу сделать Вам такую программу.

Будет работать примерно по такому принципу. Указываете файл (excel, csv) в созданной программе и нажимаете кнопку  "синхронизировать цены". Далее программа переберет все позиции в прайсе поставщика, изменит цены на существующие товары (полное совпадение по коду или по определенному алгоритму изменения кода). Создаст список или id товаров или кодов товаров где поменялась цена. Возможно еще какие-то действия, например сформирует excel файл в котором будут новые ценники.

Если будет интересно пишите в личные сообщения.
Автоматизація бізнесу заощаджує ваш час. Я знаю, як це зробити.    ✆ +38 050 669 18 76 (viber, telegram)    ✆ +38 098 970 970 1