• Ласкаво просимо на Спільнота для обміну досвідом між користувачами програм УкрБланк, УкрСклад, УкрЗарплата.
 

підключення терміналу

Автор HumanKM, Листопад 04, 2020, 09:23:49

Попередня тема - Наступна тема

0 Користувачі і 5 Гостей дивляться цю тему.

HumanKM

Опишіть будь ласка процедуру зв'язування між собою банківського терміналу і програми укрсклад.
Ми можемо це зробити самі? Чи потрібен представник банку?
Розпишіть цю процедуру, бо ряд клієнтів просить ув'язати термінал з програмою.
вайбер 050-557-46-26

admin

Цитата: HumanKM від Листопад 04, 2020, 09:23:49
Опишіть будь ласка процедуру зв'язування між собою банківського терміналу і програми укрсклад.
Ми можемо це зробити самі? Чи потрібен представник банку?
Розпишіть цю процедуру, бо ряд клієнтів просить ув'язати термінал з програмою.

Сотрудники банка должны переключить ваш терминал в режим работы с сторонними программами.

В меню Опции : Параметры : POS включить галочку "Использовать POS-терминал в программе". Далее выбрать протокол и указать на какой порт вы его подключили в программу. После в Расходной накладной или в Окне кассира вы будете делать оплату через F10, у вас появится кнопка "Оплата картой" тоже по F10 в появившемся окне нажимаете Оплата кнопкой Enter. Т.е. последовательность F10, F10, Enter.

trialon77

Кто нибудь уже настраивал приватовские терминалы Ingenico move 2500 и pax s800 для работы с укрскладом? 

molotokk

Цитата: trialon77 від Листопад 06, 2020, 13:10:47
Кто нибудь уже настраивал приватовские терминалы Ingenico move 2500 и pax s800 для работы с укрскладом? 
так, вибираєте позначений протокол, і свій ком порт.
підбір та продаж обладнання для торгівлі, допомога в налаштуваннях програми ⇒ "komfort-m.com.ua" ⇒ "t.me/komfortmservice" ⇒ ✆ 097-873-59-01

HumanKM

я вибачаюся - якщо я Вас вірно зрозумів, то Ви самі, без працівника банку приєднали термінал? Якщо так, то можете детально описати процес?

В моєму місті всі банки сказали -
Ми такого не робимо.

В мене кілька десятків магазинів - і жоден не має привязаного термінала
вайбер 050-557-46-26

molotokk

Цитата: HumanKM від Квітень 08, 2021, 09:27:02
я вибачаюся - якщо я Вас вірно зрозумів, то Ви самі, без працівника банку приєднали термінал? Якщо так, то можете детально описати процес?

В моєму місті всі банки сказали -
Ми такого не робимо.

В мене кілька десятків магазинів - і жоден не має привязаного термінала
Термінал від ОЩАД "Ingenico move 2500"
Під'єднав до ПК через micro usb кабель. На терміналі не налаштовував НІЧОГО
В укрскладі вибрав Ingenico iCT220 протокол bpos (Ощад...), і вибрав який COM-порт. Ну і поставив галочку "використовувати POS..."
Далі в вікні касира F10 - F10 - і воно автоматично кидає на термінал. Там проводжу оплату, друкую чек і йде підтвердження в вікно касира. Там ENTER і все.

п.с. а у Вас який термінал і від якого банку??
підбір та продаж обладнання для торгівлі, допомога в налаштуваннях програми ⇒ "komfort-m.com.ua" ⇒ "t.me/komfortmservice" ⇒ ✆ 097-873-59-01

homebuh

может быть , что в терминале в по зашиты настройки с отключенной передачей по портам , тогда сами никак не подключите.

molotokk

Цитата: homebuh від Квітень 09, 2021, 08:46:17
может быть , что в терминале в по зашиты настройки с отключенной передачей по портам , тогда сами никак не подключите.
Можливо, але якщо ощад - то мені сказали що самі все підключаєте, там автоматично, а представник банку не виїжджає
підбір та продаж обладнання для торгівлі, допомога в налаштуваннях програми ⇒ "komfort-m.com.ua" ⇒ "t.me/komfortmservice" ⇒ ✆ 097-873-59-01

cola78

Цитата: molotokk від Квітень 08, 2021, 11:01:31

Термінал від ОЩАД "Ingenico move 2500"
Під'єднав до ПК через micro usb кабель. На терміналі не налаштовував НІЧОГО
В укрскладі вибрав Ingenico iCT220 протокол bpos (Ощад...), і вибрав який COM-порт. Ну і поставив галочку "використовувати POS..."
Далі в вікні касира F10 - F10 - і воно автоматично кидає на термінал. Там проводжу оплату, друкую чек і йде підтвердження в вікно касира. Там ENTER і все.

п.с. а у Вас який термінал і від якого банку??


А в такому випадку вибивати через термінал в ручному режимі теж можна? (наприклад за каву, її немає в нас в базі). А все інше автоматично через касу. так працювати буде?

molotokk

Цитата: cola78 від Квітень 09, 2021, 12:21:49
Цитата: molotokk від Квітень 08, 2021, 11:01:31

Термінал від ОЩАД "Ingenico move 2500"
Під'єднав до ПК через micro usb кабель. На терміналі не налаштовував НІЧОГО
В укрскладі вибрав Ingenico iCT220 протокол bpos (Ощад...), і вибрав який COM-порт. Ну і поставив галочку "використовувати POS..."
Далі в вікні касира F10 - F10 - і воно автоматично кидає на термінал. Там проводжу оплату, друкую чек і йде підтвердження в вікно касира. Там ENTER і все.

п.с. а у Вас який термінал і від якого банку??


А в такому випадку вибивати через термінал в ручному режимі теж можна? (наприклад за каву, її немає в нас в базі). А все інше автоматично через касу. так працювати буде?


не пробував, але думаю що має
підбір та продаж обладнання для торгівлі, допомога в налаштуваннях програми ⇒ "komfort-m.com.ua" ⇒ "t.me/komfortmservice" ⇒ ✆ 097-873-59-01

molotokk

Цитата: HumanKM від Квітень 08, 2021, 09:27:02
я вибачаюся - якщо я Вас вірно зрозумів, то Ви самі, без працівника банку приєднали термінал? Якщо так, то можете детально описати процес?

В моєму місті всі банки сказали -
Ми такого не робимо.

В мене кілька десятків магазинів - і жоден не має привязаного термінала
доречі вчора підключав ingenico ict220 від привату, також без представників банку, теж просто вибрав Ingenico iCT220 протокол bpos (Ощад...)
І працює на УРА
підбір та продаж обладнання для торгівлі, допомога в налаштуваннях програми ⇒ "komfort-m.com.ua" ⇒ "t.me/komfortmservice" ⇒ ✆ 097-873-59-01

homebuh

Цитата: molotokk від Квітень 17, 2021, 12:49:33
Цитата: HumanKM від Квітень 08, 2021, 09:27:02
я вибачаюся - якщо я Вас вірно зрозумів, то Ви самі, без працівника банку приєднали термінал? Якщо так, то можете детально описати процес?

В моєму місті всі банки сказали -
Ми такого не робимо.

В мене кілька десятків магазинів - і жоден не має привязаного термінала
доречі вчора підключав ingenico ict220 від привату, також без представників банку, теж просто вибрав Ingenico iCT220 протокол bpos (Ощад...)
І працює на УРА
Повезло, у меня не подключался пока не приехали и перепрошили, терминал такой же, Приват

HumanKM

термінал desc 3200
приват банк

банк дав дровину і сказав шо все розлочено - юзайте.

Ставлю дровину - показує в диспечері сом4

в укрскладі обираю сом4, 9600,..., Деск3200 4в1...

Видає помилку..., не може передати на термінал...
вайбер 050-557-46-26

AGSoft

Цитата: HumanKM від Травень 11, 2021, 12:36:15
термінал desc 3200
приват банк

банк дав дровину і сказав шо все розлочено - юзайте.

Ставлю дровину - показує в диспечері сом4

в укрскладі обираю сом4, 9600,..., Деск3200 4в1...

Видає помилку..., не може передати на термінал...

Кабель от ПК к терминалу проверяли?
Автоматизація бізнесу заощаджує ваш час. Я знаю, як це зробити.    ✆ +38 050 669 18 76 (viber, telegram)    ✆ +38 098 970 970 1

molotokk

Цитата: AGSoft від Травень 11, 2021, 16:27:24
Цитата: HumanKM від Травень 11, 2021, 12:36:15
термінал desc 3200
приват банк

банк дав дровину і сказав шо все розлочено - юзайте.

Ставлю дровину - показує в диспечері сом4

в укрскладі обираю сом4, 9600,..., Деск3200 4в1...

Видає помилку..., не може передати на термінал...

Кабель от ПК к терминалу проверяли?
а мікро юсб в ньому є? чи як ви підключаєте його?
підбір та продаж обладнання для торгівлі, допомога в налаштуваннях програми ⇒ "komfort-m.com.ua" ⇒ "t.me/komfortmservice" ⇒ ✆ 097-873-59-01