• Ласкаво просимо на Спільнота для обміну досвідом між користувачами програм УкрБланк, УкрСклад, УкрЗарплата.
 

Список: Вікно касира / Чек на повернення.

Автор sergius200803, Вересень 11, 2020, 12:34:37

Попередня тема - Наступна тема

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

sergius200803

Як на мене було б добре якби в списку пробитих чеків відображалися і ті чеки які були пробиті на повернення. Я розумію що це можна дивитись і через накладну на повернення від клієнта (це не зручно, там всі повернення за день в одному, тільки якщо клієнт занесений в базу або якщо зі знижкою він буде окремою накладною). Інколи виникає потреба роздрукувати чек повторно, тай переглядати всі чеки за день було б зручніше. Дякую.

admin

Цитата: sergius200803 від Вересень 11, 2020, 12:34:37
Як на мене було б добре якби в списку пробитих чеків відображалися і ті чеки які були пробиті на повернення. Я розумію що це можна дивитись і через накладну на повернення від клієнта (це не зручно, там всі повернення за день в одному, тільки якщо клієнт занесений в базу або якщо зі знижкою він буде окремою накладною). Інколи виникає потреба роздрукувати чек повторно, тай переглядати всі чеки за день було б зручніше. Дякую.

Архив документов Окно кассира, меню Документ : Показывать служебные документы. И включите на видимость колонку Тип документа, пригодится.

sergius200803


majachok

Теорія, - це однозначно треба, але на практиці, щось може бути не так! :-)

majachok

А можна проконсультуватися: який тип - що означає?
Я так розумію: 0 - це чек продажу!
-2 - це чек на повернення від клієнта

а що таке -1 ?
а що таке 1 ?

Ці документи десь можна побачити?
Теорія, - це однозначно треба, але на практиці, щось може бути не так! :-)

admin