• Ласкаво просимо на Спільнота для обміну досвідом між користувачами програм УкрБланк, УкрСклад, УкрЗарплата.
 

яК відв'язати постачальника від товару?

Автор molotokk, Червень 18, 2020, 08:21:52

Попередня тема - Наступна тема

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

molotokk

Привіт)
Хто знає, чи можна якось відв'язати постачальника від товару (бажано зразу від цілої групи товарів)
тобто відв'язати не останнього постачальника, а наприклад якщо я помилково провів накладну не від того постачальника, то його всеодно вже в системі прописало, а в мене звіт планування замовлень відштовхується не від "tz.last_post_id"
а від "exists ( select * from tovar_move tm_sub where  tm_sub.doc_type_id = 8
        and tm_sub.from_firma_id = #поставщик_№# and tm_sub.tovar_id = tn.num"
підбір та продаж обладнання для торгівлі, допомога в налаштуваннях програми ⇒ "komfort-m.com.ua" ⇒ "t.me/komfortmservice" ⇒ ✆ 097-873-59-01

AGSoft

Правильно ли я понял? Неправильно проведенная накладная мешает статистики и необходимо выкинуть часть товаров. можно добавить условие но надо будет перечислять все неправильные товары 

and tm_sub.tovar_id not in (276,277,278)
Автоматизація бізнесу заощаджує ваш час. Я знаю, як це зробити.    ✆ +38 050 669 18 76 (viber, telegram)    ✆ +38 098 970 970 1

molotokk

Цитата: AGSoft від Червень 18, 2020, 09:48:07
Правильно ли я понял? Неправильно проведенная накладная мешает статистики и необходимо выкинуть часть товаров. можно добавить условие но надо будет перечислять все неправильные товары 

and tm_sub.tovar_id not in (276,277,278)
частково так, а частково - ні.
мені через SQL менеджер треба це зробити, типу раз і назавжди, щоб звіти лишніми умовами і даними не перевантажувати.
в sql запиті має бути щось таке: 1. Перелік товарів (по ID), і те, що їх треба відв'язати від постачальника (по ID)
От якось так, а як це реалізувати - я хз
тобо відв'язати не від "tz.last_post_id", а від конкретного постачальника впринципі, якщо цей товар колись в нього брався.
Якось так)
А написати такий запит неможу
підбір та продаж обладнання для торгівлі, допомога в налаштуваннях програми ⇒ "komfort-m.com.ua" ⇒ "t.me/komfortmservice" ⇒ ✆ 097-873-59-01

Olshahskiy

Я створюю пріхідну накладну з відповідним товаром та кількісттю нуль, на потрібний склад. Пізніше відредагувати зняти галочку "проведено", і видалити.

molotokk

Цитата: Olshahskiy від Червень 18, 2020, 11:41:02
Я створюю пріхідну накладну з відповідним товаром та кількісттю нуль, на потрібний склад. Пізніше відредагувати зняти галочку "проведено", і видалити.
тут діло в тому що в історії всеодно є відмітка про того постачальника. а мені треба взагалі стерти постачальника з конкретного товару
підбір та продаж обладнання для торгівлі, допомога в налаштуваннях програми ⇒ "komfort-m.com.ua" ⇒ "t.me/komfortmservice" ⇒ ✆ 097-873-59-01

AGSoft

#5
sql запиті має бути щось таке: 1. Перелік товарів (по ID), і те, що їх треба відв'язати від постачальника (по ID)
От якось так, а як це реалізувати - я хз
[/quote]

Не знаю как отреагирует на это программа, но можно провести эксперимент на копии базы данных.
UPDATE tovar_move .............. СКРИПТ УДАЛЕН Администрацией т.к. неверный и может навредить базе данных, обновлять надо совсем другую таблицу
Автоматизація бізнесу заощаджує ваш час. Я знаю, як це зробити.    ✆ +38 050 669 18 76 (viber, telegram)    ✆ +38 098 970 970 1

molotokk

шановний адмін, то можливо б ви підказали що робити? =)
підбір та продаж обладнання для торгівлі, допомога в налаштуваннях програми ⇒ "komfort-m.com.ua" ⇒ "t.me/komfortmservice" ⇒ ✆ 097-873-59-01

admin

Цитата: molotokk від Червень 18, 2020, 08:21:52
Хто знає, чи можна якось відв'язати постачальника від товару (бажано зразу від цілої групи товарів)

1. ОБЯЗАТЕЛЬНО сделать резерв базы данных.
2. Зайдите в меню Опции : SQL менеджер и выполните след. код (ID товаров 101,102,105 поправьте на свои):
UPDATE
  tovar_zal tz
SET
  tz.last_post_id = -1
WHERE
  tz.tovar_id IN (101,102,105)

molotokk

Цитата: admin від Червень 19, 2020, 11:07:54
Цитата: molotokk від Червень 18, 2020, 08:21:52
Хто знає, чи можна якось відв'язати постачальника від товару (бажано зразу від цілої групи товарів)

1. ОБЯЗАТЕЛЬНО сделать резерв базы данных.
2. Зайдите в меню Опции : SQL менеджер и выполните след. код (ID товаров 101,102,105 поправьте на свои):
UPDATE
  tovar_zal tz
SET
  tz.last_post_id = -1
WHERE
  tz.tovar_id IN (101,102,105)


то я цим відв'яжу всіх постачальників, які будь-коли були крім останнього?
підбір та продаж обладнання для торгівлі, допомога в налаштуваннях програми ⇒ "komfort-m.com.ua" ⇒ "t.me/komfortmservice" ⇒ ✆ 097-873-59-01

admin

Цитата: molotokk від Червень 19, 2020, 16:56:47
то я цим відв'яжу всіх постачальників, які будь-коли були крім останнього?

В УкрСкладе кроме поля "ID последнего поставщика" другого нет, история поставщиков не ведется, хотите другого привязать пересохраните нужную накладную, от нужного поставщика.

molotokk

підбір та продаж обладнання для торгівлі, допомога в налаштуваннях програми ⇒ "komfort-m.com.ua" ⇒ "t.me/komfortmservice" ⇒ ✆ 097-873-59-01

molotokk

цей запит нічого не зробив. В результаті всеодно показує від всіх постачальників, в яких я брав цей товар. не поміняло прив'язку на останнього.
в умові звіту в мене основні зміни тут:
WHERE 

    c.num = #валюта_№# AND
    exists ( select * from tovar_move tm_sub where  tm_sub.doc_type_id = 8
        and tm_sub.from_firma_id = #поставщик_№# and tm_sub.tovar_id = tn.num
    )
підбір та продаж обладнання для торгівлі, допомога в налаштуваннях програми ⇒ "komfort-m.com.ua" ⇒ "t.me/komfortmservice" ⇒ ✆ 097-873-59-01