• Ласкаво просимо на Спільнота для обміну досвідом між користувачами програм УкрБланк, УкрСклад, УкрЗарплата.
 

Не списує товар

Автор marianchornobay, Червень 27, 2019, 11:49:36

Попередня тема - Наступна тема

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

marianchornobay

От і попала вона. Вже звертався з такою проблемою.
Я не розумію чому товар не списується.
Є от товар на фото, був в 1шт в магазині. Власно руч його продавав, вибивав через вікно касира, робив друк чеку. А у програмі немає ні руху, ні чека. Шукав по сумах нічого не знайшов. Як так вона працює, я розумію що програма для складу, програму зручна і багатофункціональна, але чому вона не робить основного, в магазині більше 10т одиниць товару, я не маю часу слідкувати за кількістю.
Поясніть можливо я щось не так роблю  :-\

admin

Цитата: marianchornobay від Червень 27, 2019, 11:49:36
От і попала вона. Вже звертався з такою проблемою.
Я не розумію чому товар не списується.
Є от товар на фото, був в 1шт в магазині. Власно руч його продавав, вибивав через вікно касира, робив друк чеку. А у програмі немає ні руху, ні чека. Шукав по сумах нічого не знайшов. Як так вона працює, я розумію що програма для складу, програму зручна і багатофункціональна, але чому вона не робить основного, в магазині більше 10т одиниць товару, я не маю часу слідкувати за кількістю.
Поясніть можливо я щось не так роблю  :-\

На снимках все верно, 2 прихода, товара 2 на остатке, других документов нет.

1. Покажите на снимках что вы продавали этот товар.
2. Вы Формируете проводки работая с Окно кассира? Смотрите справку:
https://www.softbalance.com.ua/help/ukrsklad.html#как-выписать-документ-окно-кассира
3. Покажите товар на снимке, как на первом фото, но после нажатия на кнопку "Редагування", также покажите вкладку "Комплектация".

marianchornobay

#2
1.Написав що немає ні руху, ні чека. Копії чеків не роблю.
2. Формую проводку, але формую її не дуже часто разів з 5 на день. Буває що товару дуже багато пройде, каса одна.
3. Як на зло ще блок в камері згорів, навпроти каси камера стоїть...думав скрін скину що продавався, і чек формувався.
Це вже не перший раз так, раніше продавці жалілись що товар не сходиться по кількості, а тут сам продавав вже і бачу що він залишився

marianchornobay


HumanKM

Цитата: admin від Червень 27, 2019, 14:45:20
Цитата: marianchornobay від Червень 27, 2019, 11:49:36
От і попала вона. Вже звертався з такою проблемою.
Я не розумію чому товар не списується.
Є от товар на фото, був в 1шт в магазині. Власно руч його продавав, вибивав через вікно касира, робив друк чеку. А у програмі немає ні руху, ні чека. Шукав по сумах нічого не знайшов. Як так вона працює, я розумію що програма для складу, програму зручна і багатофункціональна, але чому вона не робить основного, в магазині більше 10т одиниць товару, я не маю часу слідкувати за кількістю.
Поясніть можливо я щось не так роблю  :-\

На снимках все верно, 2 прихода, товара 2 на остатке, других документов нет.

1. Покажите на снимках что вы продавали этот товар.
2. Вы Формируете проводки работая с Окно кассира? Смотрите справку:
https://www.softbalance.com.ua/help/ukrsklad.html#как-выписать-документ-окно-кассира
3. Покажите товар на снимке, как на первом фото, но после нажатия на кнопку "Редагування", также покажите вкладку "Комплектация".

Щоб не плодити нових тем, задам своє питання тут.
Продуктовий магазин.
Окрема кімната з комп"ютером, котрий виконує роль сервера. На ньому все приходується, інвентаризується....
В торговому залі два ноута, які являються касами. Сьогодні попросили  мене налагодити деякі нюанси. Потрібно продавати товар що дається під реалізацію. Зробив щоб продавалося в мінус, а потім поставщик поповнює товар і вони його приходують в нуль. І знову продають в мінус.
Сьогодні помітив один нюанс, але нажаль не мав часу з ним до кінця розібратися. Продали пару товарів в мінус. Наче все ок. Коли заходимо з вікна касира, бачимо кількість -2. А от коли я захожу з сервера, і переглядаю залишки товару по складу, то там нуль.
З одного боку бачу що програма розуміє що продажі відбулися, адже в вікні касира показує -2. Але чому в залишках 0?
Побачив кнопку "сформувати проводку". Нажаль не зміг проекспериментувати, але я так зрозумів, що якщо виконати цю дію, то в залишках складу теж відобразиться -2?

Можете пояснити мені алгоритм роботи. Чому товар що продався, автоматично не відмінусовується в залишках складу? Чи все списується по закриттю каси? Чи лише натисканням "сформувати проводку"? Чи можна налаштувати щоб списувало так би мовити онлайн?

В "Параметри" - "Вікно касира" є пункти стаття витрат та оплат. Що роблять ці пункти?

Форум курив, допомогу читав. Відповідь на моє питання не знайшов.
вайбер 050-557-46-26