• Ласкаво просимо на Спільнота для обміну досвідом між користувачами програм УкрБланк, УкрСклад, УкрЗарплата.
 

Оновлення програми

Автор Creat, Березень 05, 2019, 20:48:41

Попередня тема - Наступна тема

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Creat

Зовсім непомітно для мене пройшла нова інформація ???

Особливості ключа та реєстрації:
    - Ключ не має обмежень у часі, придбаний ключ буде працювати постійно.
    - В поставку ключа, на 3 роки, входить: підтримка телефоном і по E-mail, безкоштовні перереєстрації, безкоштовні оновлення. Тобто протягом 3 років від дня видачі ключа ви можете оновлюватися на нові версії. Після закінчення 3 років, щоб отримувати оновлення - необхідно продовжити ліцензію, якщо ви цього не зробите, то наступні оновлення не будуть працювати з вашим простроченим ключем. Але якщо ви не хочете оновлюватися, можете цього не робити, ваш ключ буде працювати безстроково на тому робочому місці, для якого був виданий.

Якось анонсувати такі зміни потрібно.
А скільки буде коштувати продовження ліцензії?
А як в програмі побачити коли закінчується ключ?
А якщо ключ закінчився , а відбулись зміни в податковому законодавстві (я вивантажую податкові накладні) то моя версія не буде підтримуватись?
Я доплачував за перехід на 6 версію - за перехід на 7 вже непотрібно доплачувати?
Трьохрічний період починається з дати доплати?

Simplet

Creat - підскажіть - де саме інформація про 3х річний період  ключа.....
" Simplet "

admin

#2
Цитата: Creat від Березень 05, 2019, 20:48:41
Якось анонсувати такі зміни потрібно.

Так все также как и было, только уравняли период бесплатных обновлений. Ранее бывало один Клиент имел бесплатные обновления 4 года, а другой 8 лет.
Например:
- "Клиент 1" купил 19.06.2006 программу 3.93, а уже 20.06.2006 вышла  4.00 версия. "Клиент 1" получил бесплатный переход на версию 4.*, а при переходе на 5.00, которая вышла 09.04.2010, надо было делать платный переход. "Клиент 1" имел период бесплатных обновлений 1390 дней (примерно 3 года 10 месяцев).
- "Клиент 2" купил 21.08.2006 программу 4.10, а уже 09.04.2010 вышла 5.00 версия. "Клиент 2" получил бесплатный переход на версию 5.*, а при переходе на 6.00, которая вышла 25.11.2014, надо было делать платный переход. "Клиент 2" имел период бесплатных обновлений 3018 дней (примерно 8 лет 3 месяца).

Цитата: Creat від Березень 05, 2019, 20:48:41
А скільки буде коштувати продовження ліцензії?

Как и ранее, 50% от стоимости. Вынесем в документации и на сайте этот пункт.

Цитата: Creat від Березень 05, 2019, 20:48:41
А як в програмі побачити коли закінчується ключ?

В 7 версии, в меню Помощь : О программе сейчас показывает период работы ключа и версию Про или обычная. Также инсталятор будет реагировать (сообщать) если вы устанавливаете новую версию на просроченный ключ.

Цитата: Creat від Березень 05, 2019, 20:48:41
А якщо ключ закінчився , а відбулись зміни в податковому законодавстві (я вивантажую податкові накладні) то моя версія не буде підтримуватись?

Ваша программа бессрочна, а обновления имеют срок. Если в новой версии будут нужные вам изменения, а срок бесплатных обновлений вышел, вам надо будет купить продление обновление. Так же были и ранее, если купили 4, а нужные изменения в 6, у вас был бы платный 50% переход на новую версию.

Цитата: Creat від Березень 05, 2019, 20:48:41
Я доплачував за перехід на 6 версію - за перехід на 7 вже непотрібно доплачувати?

Да, вы оплачивали 08.11.2017 за переход 1 рабочего места на версию 6, за програму которую купили 24.01.2007 (разница больше 10 лет).  Т.к. 24.01.2007 вы купили 4 версию, на 5 вас перевели бесплатно, а за переход на 6 была скидка 50%. Все рабочем места которые были куплены 6 версией или переведены с скидкой 50%, переходят бесплатно на 7 версию.

Цитата: Creat від Березень 05, 2019, 20:48:41
Трьохрічний період починається з дати доплати?

С даты выдачи нового ключа.

admin

#3
Цитата: Simplet від Березень 06, 2019, 10:10:03
Creat - підскажіть - де саме інформація про 3х річний період  ключа.....

На сайте в разделе "Как купить"
https://www.ukrsklad.com/ru/register.html
в Справке программы "Приобретение и регистрация программы"
https://www.softbalance.com.ua/help/ukrsklad.html#приобретение-и-регистрация-программы

Simplet

admin - дякую за відповідь та пояснення
" Simplet "

Simplet

Цитата: admin від Березень 06, 2019, 10:13:33

А як в програмі побачити коли закінчується ключ?

В 7 версии, в меню Помощь : О программе сейчас показывает период работы ключа и версию Про или обычная. Также инсталятор будет реагировать (сообщать) если вы устанавливаете новую версию на просроченный ключ.

Трьохрічний період починається з дати доплати?
[/quote]

С даты выдачи ключа.
[/quote]

Чи можна до переходу на 7му версію дізнатися  період роботи ключа (дату видачі) - щоб передивитися і поміркувати чи задовільнить 6та - чи переходити на 7му
( лист та документи по яких реєстрували не можемо знайти на поштовику)
" Simplet "

admin

Цитата: Simplet від Березень 06, 2019, 10:52:03
Чи можна до переходу на 7му версію дізнатися  період роботи ключа (дату видачі) - щоб передивитися і поміркувати чи задовільнить 6та - чи переходити на 7му
( лист та документи по яких реєстрували не можемо знайти на поштовику)

Сделайте запрос на поддержку по своим лицензиям, вам все детально распишут.

Creat

Цитата: Simplet від Березень 06, 2019, 10:52:03
Цитата: admin від Березень 06, 2019, 10:13:33

А як в програмі побачити коли закінчується ключ?

В 7 версии, в меню Помощь : О программе сейчас показывает период работы ключа и версию Про или обычная. Также инсталятор будет реагировать (сообщать) если вы устанавливаете новую версию на просроченный ключ.

Трьохрічний період починається з дати доплати?

С даты выдачи ключа.
[/quote]

Чи можна до переходу на 7му версію дізнатися  період роботи ключа (дату видачі) - щоб передивитися і поміркувати чи задовільнить 6та - чи переходити на 7му
( лист та документи по яких реєстрували не можемо знайти на поштовику)
[/quote]

Я саме за цю дату і писав :) В програмі її не видно. Але так і зробив написав на підтримку і розпитав, який ключ коли закінчується.
Якщо в про версії буде можливість вносити самостійно у вигрузку XML , то одну з програм я міг би і не оновлювати.

admin

#8
Цитата: Creat від Березень 06, 2019, 11:51:56
Цитата: admin від Березень 06, 2019, 10:13:33

Цитата: Creat від Березень 05, 2019, 20:48:41
Трьохрічний період починається з дати доплати?

С даты выдачи нового ключа.
Я саме за цю дату і писав :) В програмі її не видно. Але так і зробив написав на підтримку і розпитав, який ключ коли закінчується.
Якщо в про версії буде можливість вносити самостійно у вигрузку XML , то одну з програм я міг би і не оновлювати.

Или вы запутались или я вас не понял. 3ех летний период начинается с даты выдачи нового ключа. Например сегодня (06.03.2019) вы пришлете перерегистрацию, ее обработают завтра (07.03.2019), вот от этой даты (07.03.2019) вам дадут ключ на 3 года обновлений. И в письме с ключем и в меню Помощь : О программе будет написано:
Период работы ключа: неограниченный. Бесплатные обновления до: 07.03.2022

installer

старые версии при перерегистрайии будут перерегистрироваться без проблем?

Creat

Цитата: installer від Березень 06, 2019, 13:17:20
старые версии при перерегистрайии будут перерегистрироваться без проблем?

45 днів будуть працювати без проблем. Далі потрібна перереєстрація в залежності від версії платна або безплатна.
Після того як встановите вам видасть код для реєстрації. Цей код відправите на почту розробникам, а вони відповідно видадуть вам відразу новий код, або рахунок на оплату, а потім код.

installer

конкретный пример есть старая версия слетел компьютер поменял на другой хочу просто переактивировать  это будет платно???

Creat

Безкоштовно. Вище описано процедуру перереєстрації. Також є в довідці. Пишете новий код програми, причину заміни і все. Я в цьому році таке робив після заміни комп'ютера.

Simplet

Щоб не робити нової теми
синхронізація Укрсклад 7 з магазином - синхронізатор працює ? чи необхідно очікувати змін та доопрацювань
( все ще не перейшли на 7му версію -  тому все в питаннях)
" Simplet "

Batareyka

#14
Цитата: Simplet від Березень 08, 2019, 15:05:03
Щоб не робити нової теми
При переходе на Укрсклад 7 сталкнулся с такими проблемами:
1.Не могу изменить и вписать код,название и др. в справочнике товаров (не прописывается).Через вкладку "Новый товар" то же самое.
2."Акт инвентаризации" не дает вписать количество товыра (не прописывается)
3."Накладная на перемещение"не дает вписать количество товыра (не прописывается)
Это только у меня,или это глюк программы?