• Ласкаво просимо на Спільнота для обміну досвідом між користувачами програм УкрБланк, УкрСклад, УкрЗарплата.
 

Сума в касі та виїмка коштів

Автор Digital, Грудень 02, 2018, 23:32:49

Попередня тема - Наступна тема

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Digital

Де побачити кількість коштів що є на даний момент в касі?
Виїмку коштів бачу в меню, а от скільки в тій касі є коштів на даний момент і скільки залишку після виїмки немає.

admin

Цитата: Digital від Грудень 02, 2018, 23:32:49
Де побачити кількість коштів що є на даний момент в касі?
Виїмку коштів бачу в меню, а от скільки в тій касі є коштів на даний момент і скільки залишку після виїмки немає.

В X-отчете.

Digital

З вікном касира працював кілька днів, при натисканні Х звіт пише що звіт пустий. Каса сама кожен день онулюється чи як? Я ще продажів не робив сьогодні, але залишок в касі має десь відображатися. Чи поясніть як правильно користуватися вікном касира.

admin

Цитата: Digital від Грудень 03, 2018, 10:34:37
З вікном касира працював кілька днів, при натисканні Х звіт пише що звіт пустий. Каса сама кожен день онулюється чи як? Я ще продажів не робив сьогодні, але залишок в касі має десь відображатися. Чи поясніть як правильно користуватися вікном касира.

X-отчет на любой день можно посмотреть в меню Отчеты : Касса : X-отчет.

Digital

Зробив продаж, ось що видав звіт

Готівка в касі - 0, хоча був продаж, були попередні продажі днями раніше. Виїмки коштів ніхто взагалі не робив.
Можливо я не розумію логіки програми, поясніть що я роблю не так?
Моя думка:
1.Початок роботи, робим внесення коштів в касу
2.Продаєм. Каса збільшується і це число, скільки в касі, має десь бути видно, по логіці в вікні де робиться виїмка/внесення коштів. В даний момент там нічого не видно що ми виймаєм і що залишається.
3.В кінці дня проводим виїмку коштів (вище я писав, яка сума в касі при виїмці не зрозуміло), після виїмки має залишитися залишок в касі, де його подивитися я також не зрозумів.
4. Залишок в касі звіряється з реальними грошима і передається на другий робочий день.
5. Другий робочий день, потрібно десь бачити суму залишку в касі що б почати роботу. Тобто в складі нам пише що в залишку 150 грн, перевіряєм касу, так є 150 грн в наявності все ОК, починаєм продажі. Не ОК шукаєм хто вкрав гроші вночі :)
6. Вертаємось до п.2.

Як у вас це все має працювати?

admin

Цитата: Digital від Грудень 03, 2018, 23:17:02
Зробив продаж, ось що видав звіт

Готівка в касі - 0, хоча був продаж, були попередні продажі днями раніше.

В этот период что на отчете не было продаж.

Цитата: Digital від Грудень 03, 2018, 23:17:02
4. Залишок в касі звіряється з реальними грошима і передається на другий робочий день.
5. Другий робочий день, потрібно десь бачити суму залишку в касі що б почати роботу. Тобто в складі нам пише що в залишку 150 грн, перевіряєм касу, так є 150 грн в наявності все ОК, починаєм продажі. Не ОК шукаєм хто вкрав гроші вночі :)
6. Вертаємось до п.2.

Остаток на начало и на конец дня должны быть ноль. Кассир обязан сдать кассу, пересчитать сколько денег в кассе и сделать выемку и отчитаться перед главбухом. На след. день вносится разменная сумма и начинается также все с нуля. Не путайте X-отчет с Кассовой книгой, там все переносится и остатки видны. Первое это внутренний документ отчетности кассира, а второй это касса предприятия.