• Ласкаво просимо на Спільнота для обміну досвідом між користувачами програм УкрБланк, УкрСклад, УкрЗарплата.
 

помилка з'єднання бази даних

Автор utbrock, Листопад 01, 2018, 08:51:39

Попередня тема - Наступна тема

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

utbrock

Добрий день у мене ось така проблема ... сервер+клиент стоить на ноутбуци и там win7 + вай фай ... другий комп'ютер стаціонар там  хр і там лан кабель вибивае помилку (якщо перезавантажити роутер  ... вдається завантажити клієнт с N-й попитки раз)




це помилка и за ХП , программ чи це є помилка неправильного налаштування модему ??

P.S. я думаю перевстановити ОС на win 7 і оновити укр склад ..я так розумію придется програму укр складу обновляті і на сервері (сервер + клієнт)...

admin

1. Обновитесь до новой версии.
2. Аналогичная ошибка по ссылке:
https://www.softbalance.com.ua/forum/index.php/topic,3440.msg21235.html#msg21235

LENA A.

Добрый день. Очень нужна ваша помощь. Не могу войти в программу УкрСклад. Выбивает окно " невозможно подключиться к базе данных. Проверьте исправлен ли сервер."
DataM.Database:
I/O error during "ReadFile" operation for file "C:\PROGRAMDATA\UKRSKLAD6\DB\SKLAD.TCB".
Error while trying to read from file.
Достигнут конец файла. .
В пятницу заходила все было хорошо, сегодня пытаюсь зайти и выбивает такие окна

admin

Цитата: LENA A. від Листопад 25, 2018, 12:54:53
Добрый день. Очень нужна ваша помощь. Не могу войти в программу УкрСклад. Выбивает окно " невозможно подключиться к базе данных. Проверьте исправлен ли сервер."
DataM.Database:
I/O error during "ReadFile" operation for file "C:\PROGRAMDATA\UKRSKLAD6\DB\SKLAD.TCB".
Error while trying to read from file.
Достигнут конец файла. .
В пятницу заходила все было хорошо, сегодня пытаюсь зайти и выбивает такие окна


Пишите на поддержку.

LENA A.