• Ласкаво просимо на Спільнота для обміну досвідом між користувачами програм УкрБланк, УкрСклад, УкрЗарплата.
 

Отчеты пользователей и шаблоны

Автор Maryna_I, Грудень 05, 2008, 15:31:01

Попередня тема - Наступна тема

0 Користувачі і 2 Гостей дивляться цю тему.

Maryna_I

Был создан свой отчет на основании вашего через "Отчеты пользователей". Но шаблон для него всего 1, а необходимо несколько шаблонов. Возможно ли добавить еще несколько и как это сделать? или придется делать еще один отчет, что не очень удобно :(

admin

Зайдите в папку /rep/ найдите файл вашего шаблона и скопируйте его с добавлением символа в конце названия файла, т.е. Ваш шаблон например: UserZvit001.fr3, вы можете создавать подшаблоны с базовым именем UserZvit001, а именно UserZvit001_1.fr3, UserZvit00aaa1.fr3, UserZvit001_moy_shablon.fr3

Maryna_I


kamaratan

Доброго дня Дмитро.
В мене створені свої звіти і вони працювали прекрасно
все що мені потрібно відображалося.
Через деякий час тобто на початку 2009 року січень -лютий
в мене не вивгодиться на друк ні мої звіти ані декілька ваших (саме рух по клієнтам та рух по клієнтам : деталізація по товару). Цікаво те, що програма формує звіти і їх можна побачити а також експортувати в pdf та інші формати а коли натискаю кнопку друк то відбувається вихід з програми без будь-яких повідомлень.
Я думаю що є якась помилка власне зх клієнтами але в чому вона полягає не знаю.
Скажіть будь-ласка в чому справа?


admin

Цитата: kamaratan від Лютий 28, 2009, 11:53:02
Доброго дня Дмитро.
В мене створені свої звіти і вони працювали прекрасно
все що мені потрібно відображалося.
Через деякий час тобто на початку 2009 року січень -лютий
в мене не вивгодиться на друк ні мої звіти ані декілька ваших (саме рух по клієнтам та рух по клієнтам : деталізація по товару). Цікаво те, що програма формує звіти і їх можна побачити а також експортувати в pdf та інші формати а коли натискаю кнопку друк то відбувається вихід з програми без будь-яких повідомлень.
Я думаю що є якась помилка власне зх клієнтами але в чому вона полягає не знаю.
Скажіть будь-ласка в чому справа?

У вас регистрированная версия и сколько рабочих мест?

DeFault

Можна зробити :
1. Щоб створені користувачами шаблони звітів зберігались при резервуванні (бувають випадки коли злітає ОСь і лишаються тільки бекап файли або коли часто правляться шаблони звітів і потрібно відновити ранню версію шаблону) ?
2. Щоб створені користувачами шаблони звітів реплікувались на віддалений офіс ?

admin

Цитата: DeFault від Липень 13, 2009, 21:02:25
Можна зробити :
1. Щоб створені користувачами шаблони звітів зберігались при резервуванні (бувають випадки коли злітає ОСь і лишаються тільки бекап файли або коли часто правляться шаблони звітів і потрібно відновити ранню версію шаблону) ?
2. Щоб створені користувачами шаблони звітів реплікувались на віддалений офіс ?

Добавили в список доработок, пока просто копируйте папку /rep/

kamaratan

В мене один користувач і версія 4.17 Новорічна

admin

Цитата: kamaratan від Жовтень 15, 2009, 15:12:20
В мене один користувач і версія 4.17 Новорічна

Обновитесь на новую версию. У вас регистрированная версия?