• Ласкаво просимо на Спільнота для обміну досвідом між користувачами програм УкрБланк, УкрСклад, УкрЗарплата.
 

Не могу в локальной версии запустить на одном компе 2 раза програму

Автор Ярослав, Травень 24, 2016, 15:23:21

Попередня тема - Наступна тема

0 Користувачі і 3 Гостей дивляться цю тему.

Ярослав

Раньше в сетевой версии запускал 2 окна с програмой, в одном работало окно касира а в другом делал приходние накладние и т.д, сейчас установил локальную и не получается запустить второй раз програму, с чем ето связано?

admin

Цитата: Ярослав від Травень 24, 2016, 15:23:21
Раньше в сетевой версии запускал 2 окна с програмой, в одном работало окно касира а в другом делал приходние накладние и т.д, сейчас установил локальную и не получается запустить второй раз програму, с чем ето связано?

Все верно это же локальная версия, так было всегда. Надо запуск нескольких копий устанавливайте сетевую на одно рабочее место.

Ярослав

Цитата: admin від Травень 24, 2016, 16:51:22
Цитата: Ярослав від Травень 24, 2016, 15:23:21
Раньше в сетевой версии запускал 2 окна с програмой, в одном работало окно касира а в другом делал приходние накладние и т.д, сейчас установил локальную и не получается запустить второй раз програму, с чем ето связано?

Все верно это же локальная версия, так было всегда. Надо запуск нескольких копий устанавливайте сетевую на одно рабочее место.
Установил сетевую, появилась проблема с репликацией

Ярослав

Разобрался сам, установил на другой диск и заработало.

Creat

Якщо встановите на інший диск, чи в інший каталог (це те саме по змісту), то у вас будуть дві різні бази. Те що робиться у вікні касира, не буде відображатись у тій де робите прихідні накладні. Для одночасної роботи вам потрібно ставити мережеву версію.

Ярослав

Цитата: Creat від Травень 25, 2016, 08:16:41
Якщо встановите на інший диск, чи в інший каталог (це те саме по змісту), то у вас будуть дві різні бази. Те що робиться у вікні касира, не буде відображатись у тій де робите прихідні накладні. Для одночасної роботи вам потрібно ставити мережеву версію.
Я так і зробив, встановив мережеву на диск -С, але не працювала реплікація, видалив антивірус і перевстановив мережеву версію на диск D , і реплікація запрацювала. ;)

Ярослав

Цитата: Creat від Травень 25, 2016, 08:16:41
Якщо встановите на інший диск, чи в інший каталог (це те саме по змісту), то у вас будуть дві різні бази. Те що робиться у вікні касира, не буде відображатись у тій де робите прихідні накладні. Для одночасної роботи вам потрібно ставити мережеву версію.
Питання трохи не по темі але можливо підкажите як внести залишки товару не закриваючи магазин, тобто касир собі працює, продає товар а я в цей момент вношу залишки товару, весь товар є в довіднику, потрібно просто його порахувати, а якщо закривати магазин то це потрібно на 4-5 днів, що не дуже хочеться робити! Можливо робити через "Внесення залишків" а потім через 4-5 днів (після внесення залишків) переглянути Видаткові накладні за цей період і відкоригувати залишки?

Creat

Простіше всього ставити мережеву версію і працювати паралельно і це правильніше. Звичайно це робити через внесення залишків, для цього цей пункт і призначений. У мене реплікації немає, але наскільки я розумію вона має працювати нормально і в мережевій версії.

Ярослав


Цитата: Creat від Травень 26, 2016, 12:55:42
Простіше всього ставити мережеву версію і працювати паралельно і це правильніше. Звичайно це робити через внесення залишків, для цього цей пункт і призначений. У мене реплікації немає, але наскільки я розумію вона має працювати нормально і в мережевій версії.
Можливо я не розумію чогось, але наприклад Касир продає Зубну пасту -1 шт, робить проводку на складі стає в залишках "-1" Зубної пасти, я після цього роблю Внесення залишків, доходжу до зубних паст, перерахував їх є 20 шт, зберігаю Внесення залишків, і в програмі мені пише що на складі Зубних паст є 19 шт, хоча насправді є 20 шт.

Creat

В акті інвентаризації є можливість здійснити перерахунок на певну дату. Але такий момент є і в нас. Треба фіксувати залишок на початок дня наприклад і коли бачите що на момент внесення залишку були продажі цього товару.
На форумі є багато тем по актах інвентаризації, як їїх проводять інші люди. Передивіться їх досвід.

Ярослав

Цитата: Creat від Травень 26, 2016, 16:57:13
В акті інвентаризації є можливість здійснити перерахунок на певну дату. Але такий момент є і в нас. Треба фіксувати залишок на початок дня наприклад і коли бачите що на момент внесення залишку були продажі цього товару.
На форумі є багато тем по актах інвентаризації, як їїх проводять інші люди. Передивіться їх досвід.
Пошукав і наскільки я зрозумів мені краще вносити залишки товарів через Акт інвентаризації, користуючись перерахунком товарів на певну дату?

Creat

Ми робимо саме так. Проводимо інвентаризацію, а потім на основі акту внесення та списання залишків.