• Ласкаво просимо на Спільнота для обміну досвідом між користувачами програм УкрБланк, УкрСклад, УкрЗарплата.
 

Звіт-планування замовлень

Автор ivansstef, Грудень 04, 2015, 14:31:41

Попередня тема - Наступна тема

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

ivansstef

У звіті планування замовлень видає загальний перелік товару який є в мінусі на складі.
Як зробити щоб  було видно для якого саме клієнта яку продукцію виготовити?

Приклад
1.На складі нуль  товарів №1  і № 2
2.Є  видаткова на ПП Пупкін товар№1 - 5 шт, і видаткова на ПП Васькін товар№1 - 5 шт  товар №2  - 15 штук

В звіті планування замовлень покаже   
" Рекомендоване замовлення"  -товар №1 - 10 шт   - товар№2 - 15 шт.

А мені потрібно як загальний перелік ( для виробництва), так і поклієнтний перелік,  щоб потім не шукати по видаткових кому я винен який товар
Які думки ? Як зробити?
Дякую.

Павло

Ще у параметрах звіту "Планування замовлень" було би добре реалізувати вибір по постачальнику. Це значно спростило би формування замовлень по конкретному постачальнику.

admin

Цитата: ivansstef від Грудень 04, 2015, 14:31:41
У звіті планування замовлень видає загальний перелік товару який є в мінусі на складі.
Як зробити щоб  було видно для якого саме клієнта яку продукцію виготовити?

Приклад
1.На складі нуль  товарів №1  і № 2
2.Є  видаткова на ПП Пупкін товар№1 - 5 шт, і видаткова на ПП Васькін товар№1 - 5 шт  товар №2  - 15 штук

В звіті планування замовлень покаже   
" Рекомендоване замовлення"  -товар №1 - 10 шт   - товар№2 - 15 шт.

А мені потрібно як загальний перелік ( для виробництва), так і поклієнтний перелік,  щоб потім не шукати по видаткових кому я винен який товар
Які думки ? Як зробити?
Дякую.

Факт выписки расходки это уже отгрузка товара, но как вы его отгрузили если у вас его нет, может для этого следует использовать резервирование товара в счете-фактуре?.
Программа не ведет партионный учет, вот как программе действовать в такой ситуации:
На складе 2 шт. товара, для Клиента 1 вы сделали расходку на 3 шт., для Клиента 2 вы сделали расходку тоже на 3 шт.
Что должен выводить отчет:
ЗАКАЗ
Для Клиента 1 - 1 шт.
Для Клиента 2 -3 шт.
или
ЗАКАЗ
Для Клиента 1 - 3 шт.
Для Клиента 2 -1 шт.
Да и не планирование это уже, т.к. это просто чего не хватает для отгрузки, а т.к. расходка уже выписана, то просто у вас будет -4 шт. на остатке и отчет не нужен, также и по производству. А планирование это анализ продаж за прошлый период и расчет сколько еще за будущий период может продасться, чтобы купить и пополнить запасы на определенную дату.