• Ласкаво просимо на Спільнота для обміну досвідом між користувачами програм УкрБланк, УкрСклад, УкрЗарплата.
 

Продаж товару упаковками або по-штучно.

Автор Ярослав, Жовтень 10, 2015, 23:30:23

Попередня тема - Наступна тема

0 Користувачі і 3 Гостей дивляться цю тему.

Ярослав

Наприклад є упаковка з продажною ціною 90 грн, в упаковці є 3 одинакові товари , покупець хоче придбати лиш 2 товари з цією упаковки і заплатити 2*30=60 грн. Є на даний момент якийсь спосіб це реалізувати?

weee

Можна оприходувати такий товар як 3 шт, потім продавати 2*30

Ярослав

А якщо я хочу щоб ціна змінювалась.Упаковка з 3 шт коштує 90 грн, якщо продавець розпакує упаковку то я хочу щоб 1 шт коштувала наприклад 35 грн?

Creat

Я так роблю. Коли розпаковую роблю розхід упаковки на спеціально заведеного клієнта - Умовно Розпаковка. Далі приходую на цього ж клієнта поштучно ці ж товари. Продажну ціну виставляю ту яку мені потрібно (на поштучний більшу). Ціну по якій приходую поштучний товар як ділення прихідної на упоковку на кількість в упаковці. Якщо все зробив правильно, то баланс на умовному клієнті буде нуль.

admin

Почему не использовать Производство? Готовая продукция 3 шт. товара, а материалы упаковка. Надо распаковать, документ производство с нужным количеством упаковок, на выходе получаем товар поштучно, его продаем цена другая.

Ярослав

Цитата: admin від Жовтень 12, 2015, 10:52:57
Почему не использовать Производство? Готовая продукция 3 шт. товара, а материалы упаковка. Надо распаковать, документ производство с нужным количеством упаковок, на выходе получаем товар поштучно, его продаем цена другая.
Зрозуміло. Ще таке питання- Я часто загружаю прихідну накладну з Excel (Код, Назва, Прихідна ціна), і програма автоматично міняє Продажну ціну в магазині, на основі Прихідної ціни. Після того я не знаю який товар програма переоцінила, і в магазині залишається товар з неправильним цінником. Можливо є якийсь спосіб переглянути інформацію про зміни ціни, щоб переписати цінник по цих позиціях. Товару багато і важко за всім слідкувати.

Ярослав

Цитата: Ярослав від Жовтень 14, 2015, 14:04:59
Цитата: admin від Жовтень 12, 2015, 10:52:57
Почему не использовать Производство? Готовая продукция 3 шт. товара, а материалы упаковка. Надо распаковать, документ производство с нужным количеством упаковок, на выходе получаем товар поштучно, его продаем цена другая.
Зрозуміло. Ще таке питання- Я часто загружаю прихідну накладну з Excel (Код, Назва, Прихідна ціна), і програма автоматично міняє Продажну ціну в магазині, на основі Прихідної ціни. Після того я не знаю який товар програма переоцінила, і в магазині залишається товар з неправильним цінником. Можливо є якийсь спосіб переглянути інформацію про зміни ціни, щоб переписати цінник по цих позиціях. Товару багато і важко за всім слідкувати.
знайшов вирішення цього питання на форумі, тепер Укрсклад для мене просто ідеально підходить!