• Ласкаво просимо на Спільнота для обміну досвідом між користувачами програм УкрБланк, УкрСклад, УкрЗарплата.
 

Порожні архіви

Автор Figa, Липень 23, 2008, 12:37:40

Попередня тема - Наступна тема

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Figa

У мене проблема
Коли запам'ятовую любий документ (абсолюно любий) то у звітах його видно, а архіви порожні, таблиця навіть заголовків не показує. Навіть ДропЛіст вибору сортування по полю порожній, а коли пробую шукати в полі "Пошук" видає :
Query List : Cannot perform this operation on closed dataset.
Сервер запущений, але кільеість підключень = 0, хоча клієнт нормально считує дані із довідника товарів тв клієнтів.
У мене ХР, мережева версія 4.43. Допоможіть!

Обновлення :
 
  Знайшов новий баг : коли хочеш сформувати звіт (не всі звіти) наприклад "залишок по складу" то видає помилка :

  Dynamic SQL Error
  SQL error code = -104
  Tonken unknown - line, char 1
  WHEN.

Ось так. Але, що саме мені дивно так те, що не всі звіти таке викидують, от наприклад "документи за день" чи "Каса" абсолютно нормально виводять інформацію про накладні чи касові ордери, нові документи також зберігаються і відображаються у звітах "Взаєморозрахунок з контрангентами : деталізація по-товару", а архіви порожні, мертві таблиці без заголовків. Дуже прошу допоможіть, час грає не на мою користь

admin

Скорее всего это не корректная установка сетевой версии, а именно база старая, а программа новая. Повторите установку сетевой версии по инструкции точно по инструкции не более. Ошибок не должно быть при установке, а если есть ошибки то важная ошибка только первая остальные это уже как следствие.

Figa

#2
А де знайти цю точну інструкцію ? З урахуванням того, що сервер і клієнт у мене вже стоять на компі. І ще з урахуванням того, що на компі стоїть Клієнт-Банк від "УкрСиббанку" і він використовує Інтербейс ???

admin

Цитата: Figa від Липень 23, 2008, 17:31:28
А де знайти цю точну інструкцію ?

В справке программы.

Цитата: Figa від Липень 23, 2008, 17:31:28
І ще з урахуванням того, що на компі стоїть Клієнт-Банк від "УкрСиббанку" і він використовує Інтербейс ???

Тут надо находить компромис на каком Firebird|Interbase мы будем работать, желательно выбрать один. Мфы используем версию Firebird 1.5, а какую используйет ваш банк?