• Ласкаво просимо на Спільнота для обміну досвідом між користувачами програм УкрБланк, УкрСклад, УкрЗарплата.
 

Обновление каталога

Автор chizhic.com, Квітень 08, 2014, 13:46:08

Попередня тема - Наступна тема

0 Користувачі і 2 Гостей дивляться цю тему.

chizhic.com

Добрый день! Подскажите, пожалуйста, как в уже существующем каталоге товаров обновить колонки дополнительно с помощью импорта?

Creat

Пошукати по форуму по слову імпорт.
http://www.softbalance.com.ua/forum/index.php/topic,220.msg16640.html#msg16640

Якщо коротко
1) експортувати з бази
2) в екселі заповнити необхідне поле
3) зберегти з екселя
4) імпортувати в програму з перевіркою на двійники (наприклад код)
Обновляться тільки ті поля які відрізняються. Можна всі при імпорті і не вказувати.

chizhic.com

Я так и делаю, статус "ok", а в каталоге ничего не меняется(

Creat

Перевірив. Дійсно не працює:(
В поле штрих-код втянуло. Теж саме в додаткові поля не втянуло. Швидко написало оброблено і "ок" хоча не ок.
Звертайтесь до розробників - не всі поля оновлюються через імпорт. При чому я там радив людям імпортувати поле гарантія, так воно також виявляється не імпортується.

chizhic.com


admin

Цитата: Creat від Квітень 08, 2014, 15:07:06
Перевірив. Дійсно не працює:(
В поле штрих-код втянуло. Теж саме в додаткові поля не втянуло. Швидко написало оброблено і "ок" хоча не ок.
Звертайтесь до розробників - не всі поля оновлюються через імпорт. При чому я там радив людям імпортувати поле гарантія, так воно також виявляється не імпортується.

Проверили, нет проблем при импорте (скрины прикрепили). Если не обновляется поле, значит не находит по поиску двойников, либо указан не тот склад либо есть спецсимволы какие в названии или еще что. По проблеме надо смотреть конкретный случай, т.е. резерв базы на поддержку + файл который втягиваете, 1-2 товара которые не обновляются.

Creat

Я так тільки до відома. У ціни і штрих-коди імпортується, а от в додаткові ні. І ще назва колонок для імпорту та в довіднику не співпадає для тих полів, які перейменовані в довіднику (додаткові).
Зараз імпортую з перевіркою на двійники по коду з файлу з 3-х колонок - ставлю імпортувати в штрих-код і додаткове - імпортує.
Залишаю тільки одне додаткове з перевіркою по коду проскакує і все.

chizhic.com

Получается загружать только по одному столбцу дополнительных параметров