• Ласкаво просимо на Спільнота для обміну досвідом між користувачами програм УкрБланк, УкрСклад, УкрЗарплата.
 

Вікно касира !!!

Автор vhid, Лютий 17, 2014, 21:03:06

Попередня тема - Наступна тема

0 Користувачі і 3 Гостей дивляться цю тему.

vhid

Давно помітив таку дивну річ , хоча навряд дивну скоріше косяк ....
Ну тепер по-порядку , коли касир працює у вікні касира і при закінченні набору товару  натискає F10 для здійснення розрахунку з клієнтом якщо провести товар через сканер штрих коду весь розрахунок зникає і побачити його можна тільки в архіві операцій . Звичайно в касира таких прав не має , и щоб подивитись потрібно гукати мене потім виходити з вікна касира продавця і заходити під імям адміністратора зовсім не зручно .....
Просто коли багато клієнтів стоїть під касою то виникає напруженняя аби швидше відпустити людей , буває так що сканер штрих коду вмикає промінь на рух і автоматом зчитує код товару який зявляється в його зоні променя .....
Я дуже сумніваюсь що клієнт на касі зможе розрахуватись сумою з тринадцяти цифр , а касир прийняяти таку суму і дати здачу ...........
Якщо можливо виправте ....
Дякую ....

Creat

А у вас сканер підключено як в розріз клавіатури?
Підключіть як в сом порт тоді не буде взагалі бити в неправильні поля штрих-код.

Petryk

Прохання доопрацювати роботу "підтягування" ваги по комбінації клавіш. в 5 версії працювало так:  вибираємо товар (по коду  чи назві), Ентер (скидаємо в обраний товар), нажимаємо CTRL+F6 і бачимо вагу останнього вибраного товару. В 6 версії так не працює.......Привичка велика справа. Буду вдячний за оперативне доопрацювання