• Ласкаво просимо на Спільнота для обміну досвідом між користувачами програм УкрБланк, УкрСклад, УкрЗарплата.
 

Як правильно додати (перемістити) базу даних в серверну версію.....

Автор vhid, Лютий 10, 2014, 20:52:52

Попередня тема - Наступна тема

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

vhid

Підскажіть як правильно додати (перемістити) базу товарів з локальної ПРО версії в мережеву версію .
ПРИКЛАД : компютер №1 клієнт
                 компютер №2 клиєнт
                 компютер №3 сервер
все змонтовано все активовано , але доки йшла активація продаж товару йшов через локальну ПРО версію .......
Питання як правільно перенести всі дані з ПРО локальної до сервера щоб клієнти почали коректно працювати ???????
Я зробив так , зкопіював з папки db версії ПРО локальної  файл з розширенням sklad.tcb в папку сервера під тою самою назвою і просто замінив . Потім скачав програму клієнта і встановив поверх зареєстрованого клієнта , потім запустив клиєнт і всьо вроді ОК .....
Підскажіть які є інші способи , або покажіть помилки мої ................

weee

Треба було спочатку видалити локальну версію, а потім установити клієнт. Але я думаю що і так повинно все працювати.
Можна ще перенести базу через Резервирование/востановление

Creat

Цитата: vhid від Лютий 10, 2014, 20:52:52
Потім скачав програму клієнта і встановив поверх зареєстрованого клієнта , потім запустив клиєнт і всьо вроді ОК .....
Оце тільки лишнє. А так все правильно.
Клієнта треба було ставити в іншу папку. На одному компі в декількох папках можуть бути декілька клієнтів і їх паралельно можна запускати.
А локальна може також стояти на тій же станції. І якщо потім скопіювати sklad.tcb з папки сервера назад до папки локального клієнта можна і далі працювати.
Аби не запутались де що інстальовано.
У вашому варіанті на  компютер №3 сервер може ще й стояти клієнт і з нього також можна працювати.

vhid

В мене трохи по іншому я на кожен окремий комп'ютер окремо поставив по клієнту це два комп'ютера , а на третій поставив сервер . Він (сервер) знаходиться в мене вдома , а зв'язок з магазином відбувається через Wi-Fi міст .....
Ви як знаючий підкажіть чи правильно я все зробив ????? 

Creat

Якщо швидкості вистачає і обривів зв'язку немає і все добре працює то нормально, але я робив би не так.
Там де найбільш інтенсивно працює продавець я ставив би і сервер і робочого клієнта. А на всіх інших просто клієнтів.
Як я вже наголошував на одному комп'ютері можуть стояти і сервер і клієнт. Там клієнт буде працювати швидше всього.
Тобто у вашому варіанті ви на домашньому комп'ютері можете поставити клієнта і відповідно з дому працювати і бачити що робиться в магазині, які документи набираються.
Сервер в даній програмі це не окремо взятий комп'ютер, а програма яка організовує доступ до бази.
На одному комп'ютері може бути декілька клієнтів, які можна запускати паралельно.

vhid

Я так зробив тільки через те щоб завтра не прийшли товариші в шкіряних жакетах і не почали питати що та як .................
А якщо чесно хочу руку тримати на пульсі торгівлі . Так вийшло що в мене є HP мікросервер з WHS 2011  використовую його по різному і подумав а чого й ні . Швидкість передачі десь 60-70 мегабіт . Встановив сервер налаштував клієнти і вперед ....
Я розумію що в моїй схемі багато слабких місць , але будемо пробувати .................

Creat

повинно працювати добре.
а будуть проблеми спробуєш підключити робочі місця через термінальний режим.

vhid

Якщо Вам не важко розкажіть пару слів про термінальний режим !!!!

Creat

Просто в інтернеті почитайте про термінальний режим.
Якщо в двох словах:
1. На сервері заводиться декілька клієнтів користувачів.
2. Віддалені комп'ютери підключаються до цього серверу як до віддаленого робочого столу. (це щось схоже на RADMIN, TeamViewer).
Тобто програма реально працює на сервері, а ви з віддаленого комп'ютера просто бачите той стіл який там працює.
Тоді треба досить потужний сервер бо на ньому будуть крутитись паралельно декілька запущених програм. А от віддалені станції можуть бути і слабенькі.
І тепер коли розривається чи втрачається зв'язок програма не зависає, а продовжує працювати на сервері.
Тут деякі користувачі працюють в такому режимі. Може вони й відізвуться.

http://www.softbalance.com.ua/forum/index.php/topic,2298.msg13956.html#msg13956
http://www.softbalance.com.ua/forum/index.php/topic,1885.0.html
http://www.softbalance.com.ua/forum/index.php/topic,1885.msg12916.html#msg12916