• Ласкаво просимо на Спільнота для обміну досвідом між користувачами програм УкрБланк, УкрСклад, УкрЗарплата.
 

Зміна прихідної ціни

Автор fww1510, Лютий 03, 2014, 09:48:50

Попередня тема - Наступна тема

0 Користувачі і 2 Гостей дивляться цю тему.

fww1510

Доброго дня!У звязку з підвищенням курсу долара потрібно змінити  прихідну ціну на весь асортимент товару, але вручну змінювати ціну це займе не один день.Підскажіть будь-ласка скрипт на дану операцію.Мені потрібно прихідну ціну помножити на 1.06.

Creat

Почитати тему
http://www.softbalance.com.ua/forum/index.php/topic,2964.msg18323.html#msg18323

Выполнить скрипт в новой базе в опции sql менеджер
UPDATE tovar_name SET CENA = CENA*1.06

Помогающим пользователям совет :) Спасибо что помогаете остальным, от меня всегда плюсик, но пожалуйста когда пишите другим пользователям скрипты с изменением БД, обязательно пишите чтобы перед запуском скрипта всегда делали резервную копию.

Filex

если умножить на 1,06 - цены будут с копейками, вот пример, с округлением до 10-ти копеек.

переоценка 27 группы  с округлением до формата  xxxxxx,yy:

UPDATE
  tovar_Name
SET
  cena= CAST(cena *1.06  as NUMERIC(6,2))
WHERE TIP =27

fww1510

Всім дуже дякую!Переоцінку провів.

fww1510

Переоцінка провелась , але тепер виникла нова проблема , а саме при створені прихідної накладної або просто внесенні залишків , ціна в документі автоматично змешується на 1.06.

fww1510

Цитата: fww1510 від Лютий 03, 2014, 12:49:17
Переоцінка провелась , але тепер виникла нова проблема , а саме при створені прихідної накладної або просто внесенні залишків , ціна в документі автоматично змешується на 1.06.
Хочу уточнити що я пробую всі операції на не зареєстрованій версії програми , чи може дана проблема бути повязана з цим?

Creat

У вас в довіднику прихідна ціна змінилась?
В накладній виставлено тип ціни прихідна?
Саме воно нічого не робить - ціна береться з довідника.

fww1510

Все розібрався!В мене в даній версії валюта стояла долар , а курс на долар я поставив 1.06.Програма рахувала прихід в доларах а продаж в гривнях

fww1510

Вітаю!Підкажіть будь ласка як вірно написати скрипт для зміни прихідної ціни одночасно в декількох групах , пробую IF(grupa_id_in IN (85,104)) THEN
BEGIN
  cena_out = ROUND(cena_in * 1.06);
END
Але нажаль видає помилку

Дмитро

Доброго усім вечора.

В товарі введена ціна в колонки Прихідна та Ціна 1. Торгували постійно через видаткову накладну але тепер будуть через вікно касира але там видає помилку що ціна не встановлена. Як можна через скрипт чи ще якось скопіювати ціну з колонки Ціна 1 в Роздрібну ціну?

І ше таке питання, постачальник дає знижку на деякі прихидні, чи можливо якось в прихідній робити знижку на весь товар в % що б не проставляти кожну вручну?

AGSoft

Цитата: Дмитро від Вересень 30, 2023, 22:32:02В товарі введена ціна в колонки Прихідна та Ціна 1. Торгували постійно через видаткову накладну але тепер будуть через вікно касира але там видає помилку що ціна не встановлена. Як можна через скрипт чи ще якось скопіювати ціну з колонки Ціна 1 в Роздрібну ціну?

!!! Попередньо зробіть копію бази Укрскладу.

Це, теоретично, має перенести ціну1 у роздрібну ціну для всіх товарів

UPDATE TOVAR_NAME SET CENA_R = CENA_1
Автоматизація бізнесу заощаджує ваш час. Я знаю, як це зробити.    ✆ +38 050 669 18 76 (viber, telegram)    ✆ +38 098 970 970 1