• Ласкаво просимо на Спільнота для обміну досвідом між користувачами програм УкрБланк, УкрСклад, УкрЗарплата.
 

Дополнительный функционал в окне кассира

Автор Creat, Листопад 27, 2013, 20:45:50

Попередня тема - Наступна тема

0 Користувачі і 6 Гостей дивляться цю тему.

Какой дополнительный функционал в окне кассира вам не обходим

Возврат товара покупателю
26 (53.1%)
Возможность вносить долги покупателями (отложенный платёж)
24 (49%)
Разный дисконт для разных групп товаров
18 (36.7%)
Уже всё необходимое есть
0 (0%)
Другое
1 (2%)
Возможность видеть баланс по клиенту из окна кассира
14 (28.6%)
Выбор товара по серийному номеру
5 (10.2%)

Всього голосів: 49

Creat

Цитата: weee від Квітень 04, 2014, 16:38:47
Цитата: Creat від Квітень 04, 2014, 16:29:30
Цікавить можливість встановити знижку від загальної суми для роздрібного покупця.
Вроде можно сделать через дисконты
Я як раз про те що ви чітко сформулювали в своєму пості - пункти 1 та 2.

Creat

Розробники - напишіть що з вказаного тут планується розробляти.

admin

Цитата: Creat від Травень 14, 2014, 09:58:53
Розробники - напишіть що з вказаного тут планується розробляти.

Насчет голосовалок на форуме, мы уже писали тут:
http://www.softbalance.com.ua/forum/index.php/topic,2068.msg11737.html#msg11737

Все пожелания принимаются на поддержку, мы часто и на форуме принимаем пожелания, но все должно быть разъяснено, обосновано и показано на примере, чем детальней тем выше шанс. Никаких "+1", "поддерживаю", "плюсую" и т.д. не принимаются (кстати клонов тоже часто баним которые искусственно подымают доработку) как и голосовалка. Одно полноценное пожелание это плюс в приоритет доработки.

Насчет текущей голосовалки, она информативно показывает какой пункт появлялся позже и как заходят пользователи и голосуют практически за все :) выше по ссылке мы писали про голосовалки на форуме.
Насчет самих пунктов. Первых два так и не видим в них смысла, если это можно сделать доп. пользователем с ограничением только на оплату и возврат, да и делать это должен отдельный человек, старший кассира или бухгалтер. Есть обоснования или примеры, пожалуйста на поддержку или в соответствующих темах форума. Серийники есть как и баланс в списке, по окну кассира практически в самом низу. По балансу тоже вопросы, зачем это видеть рядовому кассиру. Сложные дисконты скриптом, надеемся будут в 6 версии. 

Creat

По поверненню товару покупцю.
Це досить часта операція.
Через вікно касира це зробити значно простіше, чим через накладну на повернення та повернення оплати. Тільки в цьому і зміст - простіше і швидше.
Для прикладу я писав про необхідність продажу поштучно товару що приходить пачками.
Здається все просто провели списання пачок, замість них провели внесення поштучно і все добре. Але практично виявилось багато помилок. То не те списали, а інше на приход поставили. То замість того щоб списати включили пачки у внесення залишків.
Тепер пробуємо по іншому - завели окремого клієнта проводимо на нього продаж повних пачок коли розпаковуємо, а потім в кінці дня чи на наступний проводимо вже на нього поштучний прихід цього товару. Побачимо як буде з часом.
Хочеться все максимально спростити щоб уникнути помилок, хоча я й розумію що тоді інколи виникають ніші для зловживань. І ще при продажі через вікно касира не враховує, якщо для клієнта виставлено наприклад продавати по прихідній ціні. Я розумію що можна завести окремого касира в якому виставити по якій ціні продавати, але мені наприклад зручніше щоб у вікні касира враховувалось це поле клієнта.
А так деякі речі і самі відпадають. Не могли робити складний дисконт, то тепер клієнти переважно й не просять :)
У нас магазинчик і містечко невеличкі, і касиру бажано бачити баланс, щоб знати скільки боргу накопилось, ну і самі клієнти інколи цікавляться у касира. Так це й здається зовсім нескладно , дати можливість хоча би при виборі клієнта із довідника.

admin

Так вы вообще хотите использовать возврат в Окне кассира, не по назначению :) не вижу пока аргументов для ввода возврата, это больше опций и больше проблем, это выходит за рамки самого смысла Окна кассира.

Цитата: Creat від Травень 14, 2014, 11:47:02
У нас магазинчик і містечко невеличкі, і касиру бажано бачити баланс, щоб знати скільки боргу накопилось, ну і самі клієнти інколи цікавляться у касира. Так це й здається зовсім нескладно , дати можливість хоча би при виборі клієнта із довідника.

Если клиент хочет знать свой баланс, просто печатайте его на чек, переменная [Клиент.Баланс].

Creat

Чому не за призначенням. Саме за призначенням. Ми торгуємо дитячим одягом і досить часто батьки беруть, дома міряють , а потім приходять і міняють на інший розмір, або повертають - я ж казав місто невеличке :)
Чек ми не друкуємо взагалі.

YuzhnyCD

Занимаемся продажей компьютерной техники.
Многие товары продаются с гарантией и кним нужно оформлять гарантийные талоны.
Очень хотелось бы иметь возможность оформлять гарантию, печатать гарантийный талон из окна кассира.

admin

Цитата: Creat від Травень 14, 2014, 16:50:32
Чому не за призначенням. Саме за призначенням. Ми торгуємо дитячим одягом і досить часто батьки беруть, дома міряють , а потім приходять і міняють на інший розмір, або повертають - я ж казав місто невеличке :)
Чек ми не друкуємо взагалі.

Цитата: YuzhnyCD від Травень 14, 2014, 21:48:04
Занимаемся продажей компьютерной техники.
Многие товары продаются с гарантией и кним нужно оформлять гарантийные талоны.
Очень хотелось бы иметь возможность оформлять гарантию, печатать гарантийный талон из окна кассира.

Все это делается без проблем из Расходной накладной, там все намного гибче. Окно кассира должно быть максимально ограничено и лишнего не должно быть. По скорости не думаю что продажа через расходку чем-то уступает Окну кассира, оплата также через F10 работает.

Creat

Цитата: admin від Травень 15, 2014, 09:34:29
Цитата: Creat від Травень 14, 2014, 16:50:32
Чому не за призначенням. Саме за призначенням. Ми торгуємо дитячим одягом і досить часто батьки беруть, дома міряють , а потім приходять і міняють на інший розмір, або повертають - я ж казав місто невеличке :)
Чек ми не друкуємо взагалі.
Все это делается без проблем из Расходной накладной, там все намного гибче. Окно кассира должно быть максимально ограничено и лишнего не должно быть. По скорости не думаю что продажа через расходку чем-то уступает Окну кассира, оплата также через F10 работает.
В моєму випадку це робиться через накладну на повернення від клієнта і F10 там не працює. Я колись просив додати F10 в прихідну накладну (та інші документи) то ви категорично проти. Я за.

admin

Цитата: Creat від Травень 15, 2014, 11:15:14
В моєму випадку це робиться через накладну на повернення від клієнта і F10 там не працює.

Если работать из архива, то группой документов это в два клика делается.

Цитата: Creat від Травень 15, 2014, 11:15:14
Я колись просив додати F10 в прихідну накладну (та інші документи)

В какие еще документы надо работу оплаты по F10?

Цитата: Creat від Травень 15, 2014, 11:15:14
то ви категорично проти. Я за.

Категорично? Напомните ссылку на тему.

Creat

#25
Цитата: admin від Травень 15, 2014, 11:30:13
Цитата: Creat від Травень 15, 2014, 11:15:14
В моєму випадку це робиться через накладну на повернення від клієнта і F10 там не працює.

Если работать из архива, то группой документов это в два клика делается.

Цитата: Creat від Травень 15, 2014, 11:15:14
Я колись просив додати F10 в прихідну накладну (та інші документи)

В какие еще документы надо работу оплаты по F10?

Цитата: Creat від Травень 15, 2014, 11:15:14
то ви категорично проти. Я за.

Категорично? Напомните ссылку на тему.

Через групу документів згоден можна, але нажати F10 простіше. І коли набираєш декілька документів підряд простіше.

Можна добавити  F10 в усі документи де є рух товару і взаєморозрахунки з клієнтами:
прихідна накладна, рахунок фактура, рахунок форма замовлення, податкова накладна, акт виконаних робі, накладна на повернення від клієнта, накладна на повернення постачальнику.
Якщо говорити конкретно про мене то мені потрібно тільки в прихідній накладній (основна форма розрахунку з постачальниками готівкова і в момент отримання товару), та накладній на повернення від клієнта (досить часта ситуація).

http://www.softbalance.com.ua/forum/index.php/topic,2576.msg17769.html#msg17769
http://www.softbalance.com.ua/forum/index.php/topic,2760.msg17351.html#msg17351


sergij4

Здравствуйте, у меня такое предложение поле Кол-во (F6) в Окне кассира, при продаже весового товара, сделать не активным, потому как взвесив товар на весах, работник снимает товар с весов и вводит другой "нужный " ему вес  >:D

admin

Цитата: sergij4 від Липень 19, 2014, 08:13:14
Здравствуйте, у меня такое предложение поле Кол-во (F6) в Окне кассира, при продаже весового товара, сделать не активным, потому как взвесив товар на весах, работник снимает товар с весов и вводит другой "нужный " ему вес  >:D

В чем именно проблема? Работник и для не весового может сам поменять количество, где работник или еще кто кого обманывает и зачем это делать?

sergij4

Проблема в том что бы запретить работнику менять вес отгружаемого товара. Если весы передают 30 кг то в чеке и должно быть проведено 30 кг

installer

Цитата: sergij4 від Липень 21, 2014, 16:27:27
Проблема в том что бы запретить работнику менять вес отгружаемого товара. Если весы передают 30 кг то в чеке и должно быть проведено 30 кг
поставьте камеры и все будет хорошо!!