• Ласкаво просимо на Спільнота для обміну досвідом між користувачами програм УкрБланк, УкрСклад, УкрЗарплата.
 

Після поновлення (знижка по рядку)

Автор siena, Червень 29, 2013, 14:36:50

Попередня тема - Наступна тема

0 Користувачі і 2 Гостей дивляться цю тему.

siena

Доброго дня
Я не можу зрозуміти принцип нарахування знижки по рядках.
1 Проставив в графі знижку по рядку в%,
2 напрти кожного товару знижку в процентах цифрою,
а суму програма рахує в кінці накладної ніби знижка поставлена числом.
Це в програмі проблема чи я щось неправильно роблю

jaric86

Сначала набиваете накладную,как обычно.Потом,если нужно поменять по какой-то позиции скидку,ставите курсор на этот товар в накладной,выставляете  в "Скидка по строке" нужную Вам скидку и в накладной сразу видите изменения по данной позициии.И так,с каждым товаром,для которого Вы хотите поменять скидку

siena

Ок з цим розібрались.
Але виникла друга проблема. Якщо в вид/накл чи рах/фактурі виписувати товар і потім робити знижки по рядку чи по накладній, то після цього  при внесені нового товару, його сума не додається до загальної суми накладної

admin

Спасибо что сообщили. Обновили. У кого подобная программа просто перекачайте файл повторно с нашего сайта (там будет версия 5.70.5) и переустановите поверху, если не поможет сообщите.

Creat

#4
Пропоную додати в накладну ще графу крім знижка/надбавка, ще й знижка/надбавка в %, щоб можна було відразу вносити необхідну знижку в необхідний рядок. А то скакати після внесення товару в іншу вкладку загальне зовсім незручно і неочевидно. Можливо для зручності і добавити ще й загальну знижку надбавку в % внизу поряд з сумовою надбавкою.
Повірте що зараз зовсім не наочно і незрозуміло.
Виставив % націнки для рядка перейшов в інший рядок і вже не бачиш яку знижку в % виставляв для попередньої позиції.
Я ж також маю досвід роботи з програмою, але поступив точно так як автор теми :) А потім методом тику дійшов до істини.