• Ласкаво просимо на Спільнота для обміну досвідом між користувачами програм УкрБланк, УкрСклад, УкрЗарплата.
 

Проблема цін

Автор siena, Березень 21, 2013, 16:39:26

Попередня тема - Наступна тема

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

siena

Доброго дня !
Виникла проблема.
1)Виписав рахунок Клієнту1 з типом ціни опт. на,  другий день після оплати, використовую виписку видатковї накладної через групу документів і бачу таку єрунду що, клієнт той самий "Клієнт1" товар той самий а ціна в графі "тип ціни" пише роздріб. спробував інші різні варіанти так само. Проблема в тому чи не поміняє в довіднику товарів програма ціни, якщо в опціях проставлена галочка на "автоматично корегування ціни товару якщо нова ціна більша"   

2) Що означає автокоригування витратних цін

Creat

#1
1) Після того як виписали накладну чи рахунок документ забуває по якому типу ціни він виписував. Просто в документі зберігається число і все. Ви ж самі про це писали http://www.softbalance.com.ua/forum/index.php/topic,2618.0.html
Ні не поміняє. Поміняє тільки при умові що у вас встановлено автоматичне коригування і ви в прихідній накладній в полі ціна ручками вб'єте нову ціну.
Тобто при наборі прихідної накладної ви можете змінити прихідну ціну, якщо в полі ціна наберете цю ціну.

2) http://www.softbalance.com.ua/forum/index.php/topic,2617.0.html
Ну а тут відповідно в видатковій накладній.
Якщо у вас стоїть галочка автокоригування витратних цін при наборі видаткової накладної і ви ручками наберете нову ціну в документі, то воно її збереже в довідник відповідно до того, яка ціна у вас була вибрана - роздрібна, оптова, ...

Павло

Цитата: siena від Березень 21, 2013, 16:39:26
2) Що означає автокоригування витратних цін

означає автокоригування видаткових цін. розробникам потрібно в програмі замінити "витратних" на "видаткових"

siena

Цитата: Creat від Березень 21, 2013, 17:15:44
1) Після того як виписали накладну чи рахунок документ забуває по якому типу ціни він виписував. Просто в документі зберігається число і все. Ви ж самі про це писали http://www.softbalance.com.ua/forum/index.php/topic,2618.0.html
Ні не поміняє. Поміняє тільки при умові що у вас встановлено автоматичне коригування і ви в прихідній накладній в полі ціна ручками вб'єте нову ціну.
Тобто при наборі прихідної накладної ви можете змінити прихідну ціну, якщо в полі ціна наберете цю ціну.


Я знаю що піднімав це питання раніше і навіть замовляю відповідні звіти ,але мене цікавить чи всіх користувачів програми влаштовує така ситуація , і можливо в когось є вирішення цієї проблеми. На мою думку програма обліку повинна пам ятати те по яких цінах був виписаний товар і попереджати про зміну цін в довіднику товарів, якимось повідомленням.

Creat

Цитата: siena від Березень 23, 2013, 11:10:59
Я знаю що піднімав це питання раніше і навіть замовляю відповідні звіти ,але мене цікавить чи всіх користувачів програми влаштовує така ситуація , і можливо в когось є вирішення цієї проблеми. На мою думку програма обліку повинна пам ятати те по яких цінах був виписаний товар і попереджати про зміну цін в довіднику товарів, якимось повідомленням.

1. Поки скидки надбавки встановлюються на всю накладну це неможливо. В одній накладній товар може бути за різною ціною. Крім того не запам'ятовується і процент знижки, а переводиться в число. І можливий варант коли виписали рахунок, встановили знижку припустимо 10%, потім в архіві видалили якийсь товар, який клієнту непотрібен. І все летить знижка замість 10% може стати і всі 50%. До чого я все це пишу. Всі ці зміни можливі при значній зміні роботи програми, а саме перехід до знижок, надбавок, різних цін в розрізі товару, а не накладної.
Про зміну ціні в довіднику, то відносно мене,  я відмовився від автоматичної корекції. В мене роздрібний магазин і я змінюю ціну ручками і передруковую цінники.
А тим хто користується цією опцію, потрібно поспілкуватись і вирішити, чи треба видавати повідомлення і запитувати, чи змінювати ціну. Я й відмовився бо дівчата не могли зрозуміти, чому змінюються ціни без них. Це не зауваження, я то розумію і їм пояснив. Але коли пояснив вони попросили виключити автоматичне коригування.

siena

З коригуванням все зрозуміло опція викл., а от про знижкиі типи цін я думаю варто ще поговорити.