• Ласкаво просимо на Спільнота для обміну досвідом між користувачами програм УкрБланк, УкрСклад, УкрЗарплата.
 

Права доступа к складам.

Автор MkTel, Березень 14, 2013, 23:35:35

Попередня тема - Наступна тема

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

admin


Creat

Я вже раз писав, але повторюсь. В програмі заплутані налаштування. Є налаштування, які стосуються всієї роботи програми, а є які стосуються робочого місця. Вони зустрічаються в одній вкладці. Правильно було би розділити їх і рознести в різні пункти. Можливо правильно розбити на налаштування програми і налаштування користувача. Щоб користувач мав налаштування незалежно від того на якій робочій станції почав працювати.
От наприклад налаштування вікна касира - йде для користувача налаштування пошуку, фільтру і т.д. і тут включити систему бонусів??? Далі порядок формування проводок.

Павло

Цитата: admin від Листопад 24, 2015, 14:22:17
Вот в новой версии будет.
А у вікні касира як це буде реалізовано?
Може у вікні касира для вибраного товару при виборі складу добавити "Наявність товару на інших складах"?

admin

Цитата: Павло від Листопад 25, 2015, 22:02:31
А у вікні касира як це буде реалізовано?

При выписке с такого склада будет выведено стандартное окно запрета "Вам запрещено выполнять это действие. Для получения разрешения обратитесь к Администратору."

admin

#19
Цитата: Creat від Листопад 25, 2015, 08:36:31
Я вже раз писав, але повторюсь. В програмі заплутані налаштування. Є налаштування, які стосуються всієї роботи програми, а є які стосуються робочого місця. Вони зустрічаються в одній вкладці. Правильно було би розділити їх і рознести в різні пункти. Можливо правильно розбити на налаштування програми і налаштування користувача. Щоб користувач мав налаштування незалежно від того на якій робочій станції почав працювати.
От наприклад налаштування вікна касира - йде для користувача налаштування пошуку, фільтру і т.д. і тут включити систему бонусів??? Далі порядок формування проводок.

Вот так будет в новой версии. При нажатии на чекбокс, локальные параметры будут выделяться, хотя еще думаем может выделить цветом чтобы не "ползли" шрифты. Хотя конечно параметры надо переделывать, более корректно их "расфасовать" по закладкам.

Creat

Це краще чим нічого :)
Але як по мені трохи половинчате рішення.
Мені здається, що правильніше рознести в різні пункти - налаштування програми і налаштування користувача. І прив'язати до налаштувань користувача, а не певного робочого місця, можливо відмовитись від ini.

isian1

И я вставлю пять копеек :) . Если правильно подсумировать все просьбы то необходимость у всех одна : "Более гибкая настройка прав пользователей на склады и документы"
   Пример: Есть основной склад + три магазина + 5 монтажников(на каждого по складу)
Я мечтаю что бы можно было настроить так : Пользователь "кладовщик" мог видеть все склады, мог перемещать между любыми складами , но не мог делать расходные накладные (случайно разумеется) с других складов кроме своего.
Тоесть разграничить по каждому складу что пользователь может делать , а что нет -