• Ласкаво просимо на Спільнота для обміну досвідом між користувачами програм УкрБланк, УкрСклад, УкрЗарплата.
 

Баланс по клієнтам

Автор ukrmobil, Січень 29, 2011, 07:20:57

Попередня тема - Наступна тема

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

ukrmobil

Я повністю обнулити баланс по клієнтам?

admin

Цитата: ukrmobil від Січень 29, 2011, 07:20:57
Я повністю обнулити баланс по клієнтам?

Для чего вам это понадобилось?

ukrmobil

До цього часу користувався програмою і не вів конкретного балансу по клієнтам (просто виписував накладні). А зараз хочу вести конкретний баланс по кожному клієнту (видаткові накладні, прибуткові касові ордери і т.д. ) Але баланс по кожному клієнту на даний момент у мене показує -ХХХХХ. от я і хочу обнулити баланс

admin

Цитата: ukrmobil від Лютий 02, 2011, 07:08:44
До цього часу користувався програмою і не вів конкретного балансу по клієнтам (просто виписував накладні). А зараз хочу вести конкретний баланс по кожному клієнту (видаткові накладні, прибуткові касові ордери і т.д. ) Але баланс по кожному клієнту на даний момент у мене показує -ХХХХХ. от я і хочу обнулити баланс

Скриптом можно сделать всем нули но это будет всем даже тому комы вы уже начали верно выписывать. Думаю вернее всего будет если вы выпишите на каждого клиента корректирующие кассовые или платежки за какое то дальнее число, грубо говоря покажите все их оплаты одной суммой, просто надо будет выписать 1 документ на 1 клиента.

ukrmobil

Як це зробити з допомогою скрипту, мене це влаштовує.... Дякую!

admin

Цитата: ukrmobil від Лютий 03, 2011, 11:13:18
Як це зробити з допомогою скрипту, мене це влаштовує.... Дякую!

Это вам не поможет т.к. иногда при обновлении программа запускает пересчет остатков для клиентов, и они опять исправятся на верные, тогда после обнуления вообще будет каша.

Kompas

Але ж не буде помилкою, коли після тестового  використання програми, після очистки даних запустити скрипт
update
client
set client_suma = 0
Адже навіть при перерахунку програмою - баланс по клієнту на дату повинен бути 0.

admin

Цитата: Kompas від Лютий 16, 2011, 19:39:48
Але ж не буде помилкою, коли після тестового  використання програми, після очистки даних запустити скрипт
update
client
set client_suma = 0
Адже навіть при перерахунку програмою - баланс по клієнту на дату повинен бути 0.

Если он должен быть 0 и есть, тогда зачем его запускать?

Kompas

Якщо ввести документи (акт виконаних робіт, видаткову накладну і т.д.) баланс по клієнтах змінюється. Якщо провести очищення даних, то баланс нажаль не обнулюється (принаймні по всіх клієнтах). Тоді і можна скриптом обнулити баланси.

Creat

В мене така ж проблема. Очистив дані. Провів резервування відновлення бази. А коли почали працювати в балансах по клієнтах вилазять старі числа. Як зараз правильно поступити? Як привести баланс у відповідність з реальним? Просто обнулити скриптом не зовсім правильно бо через платіжні доручення введено початкові борги.

Creat

Поспішав тому поки зробив так.
Відклав вже введені документи їх було всього 20.
Скриптом обнулив баланс по клієнтах.
Провів документи заново. Все правда потрібно робити по одному документу. Не можна скопом непровести, а потім провести.
Отримав потрібний баланс, який йде з звітами.

sergij4

Подскажите пожалуйста как можно очистить баланс по отдельному клиенту

Creat

Цитата: sergij4 від Листопад 26, 2013, 10:11:11
Подскажите пожалуйста как можно очистить баланс по отдельному клиенту
Опции - параметры - справочники1 - пересчёт балансов контрагентов. - это так для контроля.
а так повести документ которым вывести баланс на 0. В зависимости как вы вносили начальные балансы по контрагентах, или платёжными поручениями или входным платёжным поручением, ордерами, накладными ??

sergij4

Спасибо а подскажите как можно добавить поле Баланс в товарный чек

Creat

Если из дизайнера доступно поле Клиент.Баланс то добавляете это поле и всё. Если нет то сложно. Если у вас несколько фирм и с этим клиентом есть операции по этим фирмам то поле баланс не будет правильным для конкретной вашей активной фирмы. Из накладных к этому полю есть доступ. Из товарного чека не знаю нет доступа к дизайнеру.