• Ласкаво просимо на Спільнота для обміну досвідом між користувачами програм УкрБланк, УкрСклад, УкрЗарплата.
 

Допоможіть новачку!!!УкрСклад

Автор Firma, Жовтень 14, 2008, 22:11:20

Попередня тема - Наступна тема

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Firma

Допоможіть будьласка ! дайте відповідь на деякі питання:
1)Для чого вона потрібна?(печать документів накладних і.т.д.?)
2)Якщо задопомогою цієї програми можна визначити кількість, залишок, прибуток ! то як це зробити?
3)Чим відрізняються платна і безплатна версії програми?
4)Як оплатити програму і надовго хватить мені ліцензії??

P.S Я віднедавно почав займатися бугалтерією, мені порекомендували цю програму, підкажіть як краще це зробити
мені потрібна програма щоб коли я ввів всі дані в цю програму, і кожного дня змінюючи їх там якщо продався певний товар то в кінці тижня подивитись на який товар іде популярність чого невистачає і загальну кількість залишку товару на складах ! ну як мені краще це зробити якщо є певні пропозиції і хто може допомогти напишить
№QIP я з вами звяжусь!

AVDcomp

а не пробывали "помощь" открывать"?

sated

1. Для чого вона потрібна?  - О программе
    Здесь все подробно описано, а коротко: формирование и печать документов, учет товара на складе, его движение и отчеты практически любого рода.
    Короче, все в одном и для людей.

2. Можна визначити кількість, залишок, прибуток ! то як це зробити? - (СМОТРИ ВЛОЖЕНИЕ) Во вложение полная справка, в которой описано, как именно пользоваться программой. Вообщем "help".
3. Чим відрізняються платна і безплатна версії програми? - Конечно отличаются! Насколько я понял, только ограничением во времени пользования.
4. Як оплатити програму і надовго хватить мені ліцензії? - Все написано здесь

ЦитатаP.S Я віднедавно почав займатися бугалтерією, мені порекомендували цю програму, підкажіть як краще це зробити
мені потрібна програма щоб коли я ввів всі дані в цю програму, і кожного дня змінюючи їх там якщо продався певний товар то в кінці тижня подивитись на який товар іде популярність чого невистачає і загальну кількість залишку товару на складах ! ну як мені краще це зробити якщо є певні пропозиції

Все эти функции программа УкрСклад выполняет!

Цитатахто може допомогти напишить
№QIP я з вами звяжусь!
- Попробуй разобраться сам по максимуму, а если уж потом останутся вопросы, только не такие, как эти, обращайся на форум. Что-что, а техподдержка здесь сильная и достаточно оперативная. Помогут.

Удачи. С уважением, Сергей.