• Ласкаво просимо на Спільнота для обміну досвідом між користувачами програм УкрБланк, УкрСклад, УкрЗарплата.
 

Частичное удаление истории

Автор nyushiki, Вересень 18, 2013, 12:18:07

Попередня тема - Наступна тема

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

nyushiki

Можно ли средствами программы удалить историю за какой-то период по определенному товару?
База данных разрастается и хотелось бы удалить историю проводок по некоторым товарам за прошлые года.

admin

Цитата: nyushiki від Вересень 18, 2013, 12:18:07
Можно ли средствами программы удалить историю за какой-то период по определенному товару?

Частично нет.

nyushiki

То есть если и можно, то только всю историю по позиции? Без указания периода?  :-[

Creat

Мова йде про те що можна зробити Опції - очистити дані. Але тоді у вас залишиться тільки залишок товарів на поточну дату. Все інше в тому числі взаєморозрахунки з контрагентами пропадуть повністю. І не тільки взаєморозрахунки, а й поточні залишки заборгованості по клієнтах контрагентах. Я думаю це вас зовсім не влаштує:(
Мабуть було би непогано зробити закриття по певному періоду і це вже піднімалось декілька раз, але не було прийнято розробниками.
Можливо хтось і запропонує варіант зручний для багатьох, який підтримають розробники.
В мене база ще невелика і не заважає зручній роботі.
Ну а для того щоб не заважала історія за попередні періоди кругом можна виставляти дати, і відповідно непотрібні дати не будуть попадати в поле зору.
Можливо, якби при чистці даних зберігались би й баланси по клієнтах, та залишки по касах і рахунках, я би й скористався цією опцією, наприклад, з початку року. А ту базу просто відклав би в інший каталог для можливості відслідковувати, якісь попередні операції.

nyushiki

Creat, спасибо за ответ :-)
Если бы можно было еще не включать определенный период истории движения в отчет по вазиморасчетам с контрагентами. А то у нас на махнадцатый год висит некоторая сумма задолженности от поставщика. Но на данный момент никаких спорных моментов с поставщиком нет и эта задолженность "глаз режет".  То есть даже когда указываешь период для отчета, то эта сумма переходит с прошлых времен :-(

Creat

Если эта задолженость реально отсутствует, то спишите её даже задним числом и всё ! У вас в отчёте будет 0 с того периода!