• Ласкаво просимо на Спільнота для обміну досвідом між користувачами програм УкрБланк, УкрСклад, УкрЗарплата.
 

Як редагувати звіти?

Автор Світ кави, Серпень 23, 2013, 10:55:58

Попередня тема - Наступна тема

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Світ кави

Підкажіть будьласка!
Працюю з програмкою УкрСклад. Створюю "Звіти" -> Взаєморозрахунки з контрагентами -> Взаєморозрахунки з клієнтами. Мені створюється звіт, в табличці такі дані: номер попорядку, назва клієнта, залишок на початок, розхід, прихід, залишок на кінець.
Моє запитанна: чи можна ці події продатувати?
В редакторі тобто в дизайнері я вписав колонку з датою, по формулі вписав просто [Data]
Після цього зявився рядок з датою, та числами, проте дата сьогоднішнього дня, а не дата видаткової накладної чи прихідного касового ордеру
Моє запитання: яку формулу вписати?
Дякую!

TheOK

#1
В данном отчете нет переменной, которая выводит дату.
Более того, в данном отчете вообще нельзя вывести детализацию по накладным без изменения SQL запроса.
Если дату вы еще сможете как-то вывести изменив SQL запрос, то с остальными данными накладной у вас возникнут проблемы (например, с № накладной).
Для вывода детализации больше подходит взаиморасчеты по документам
Работа в УкрСклад(особенности и советы): [url="//www.softbalance.com.ua/forum/index.php/topic,2362.0.html"]www.softbalance.com.ua/forum/index.php/topic,2362.0.html[/url]
Некоторые мои отчеты можно найти здесь: [url="http://www.softbalance.com.ua/forum/index.php/topic,2307.0.html"]http://www.softbalance.com.ua/forum/index.php/topic,2307.0.html[/url]

Світ кави

Дякую за відповідь!
Справді якщо обрати "звіт" "взаєморозрахунки з контрагентами: по документам " зокрема одному контрагенту, події датуються.
Але якщо потрібен звіт взаєморозрахунки з усіма клієнтами, дата створення видаткової накладної не відображається.
Приклад у робочому процесі: представник торговельний приходить до клієнта  з цим звітом у руках, (в народі називають  "дебіторкою") і проводить розрахунок з клієнтом, клієнт в свою чергу уточняє:  " а за яке число накладна?" на що відповіді не отримує. Роздруковувати кожному представнику окремо кожного клієнта накладно і не дуже зручно.
Чи можна тут щось придумати?
Дякую!