• Ласкаво просимо на Спільнота для обміну досвідом між користувачами програм УкрБланк, УкрСклад, УкрЗарплата.
 

datecs fp-320 як принтер

Автор molotokk, Травень 30, 2022, 08:41:28

Попередня тема - Наступна тема

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

molotokk

Всім мирного дня!
Цікавить таке питання - чи використовує хтось ФР datecs fp-320 як звичайний принтер чеків, без фіскального режиму. Бо Є кілька датексів, але клієнт хоче використовувати ПРРО, але по можливості чеки друкувати на датексах щоб не витрачати гроші на купівлю термопринтера
підбір та продаж обладнання для торгівлі, допомога в налаштуваннях програми ⇒ "komfort-m.com.ua" ⇒ "t.me/komfortmservice" ⇒ ✆ 097-873-59-01

majachok

Цитата: molotokk від Травень 30, 2022, 08:41:28
Всім мирного дня!
Цікавить таке питання - чи використовує хтось ФР datecs fp-320 як звичайний принтер чеків, без фіскального режиму. Бо Є кілька датексів, але клієнт хоче використовувати ПРРО, але по можливості чеки друкувати на датексах щоб не витрачати гроші на купівлю термопринтера

Мені здається, що так реалізовано на новій пошті. Але ж там не укрсклад, а інша прога- начебто х власного розробку.
Ще знаю, що схожий режим (друк нефіскальних чеків у фіскальному режимі) підтримує MG N707TS. Бачив цю реалізацію для системи обліку GBS-маркет.
Але як це зробити- ума не приложу)))
Теорія, - це однозначно треба, але на практиці, щось може бути не так! :-)

molotokk

Цитата: majachok від Травень 31, 2022, 00:05:11
Цитата: molotokk від Травень 30, 2022, 08:41:28
Всім мирного дня!
Цікавить таке питання - чи використовує хтось ФР datecs fp-320 як звичайний принтер чеків, без фіскального режиму. Бо Є кілька датексів, але клієнт хоче використовувати ПРРО, але по можливості чеки друкувати на датексах щоб не витрачати гроші на купівлю термопринтера

Мені здається, що так реалізовано на новій пошті. Але ж там не укрсклад, а інша прога- начебто х власного розробку.
Ще знаю, що схожий режим (друк нефіскальних чеків у фіскальному режимі) підтримує MG N707TS. Бачив цю реалізацію для системи обліку GBS-маркет.
Але як це зробити- ума не приложу)))
та от і вся проблема в тому, що мені потрібно використовувати його тупо як звичайний принтер чеків і щоб до компа його підключати як принтер чеків, в обхід всіх фіскалізацій і т.д.
підбір та продаж обладнання для торгівлі, допомога в налаштуваннях програми ⇒ "komfort-m.com.ua" ⇒ "t.me/komfortmservice" ⇒ ✆ 097-873-59-01