• Ласкаво просимо на Спільнота для обміну досвідом між користувачами програм УкрБланк, УкрСклад, УкрЗарплата.
 

Як правильно об'єднати декілька баз в одну?

Автор Дмитро, Березень 27, 2024, 23:08:09

Попередня тема - Наступна тема

0 Користувачі і 3 Гостей дивляться цю тему.

Дмитро

Доброго вечора. Маю 5 різних баз на 5-ти різних комп'ютерах, але виникла потреба об'єднати їх в одну але під різними складами.

В загальній базі зробив декілька складів, номенклатуру перенести Укрсклад дає можливіть а ось кількість товару ні, або я щось не так роблю. Пробую через Прихідну і Внесення залишків, підгружаю через імпорт але там не має можливості вибрати колонку К-ть.

Як правильно і бистро можна підгрузити товар одразу з кількістю на складі? Завчасно дякую за допомогу.

molotokk

Цитата: Дмитро від Березень 27, 2024, 23:08:09Доброго вечора. Маю 5 різних баз на 5-ти різних комп'ютерах, але виникла потреба об'єднати їх в одну але під різними складами.

В загальній базі зробив декілька складів, номенклатуру перенести Укрсклад дає можливіть а ось кількість товару ні, або я щось не так роблю. Пробую через Прихідну і Внесення залишків, підгружаю через імпорт але там не має можливості вибрати колонку К-ть.

Як правильно і бистро можна підгрузити товар одразу з кількістю на складі? Завчасно дякую за допомогу.
Якщо робити імпорт через накладну - вкінці в призначенні колонок є пункт "документ к-ть"
підбір та продаж обладнання для торгівлі, допомога в налаштуваннях програми ⇒ "komfort-m.com.ua" ⇒ "t.me/komfortmservice" ⇒ ✆ 097-873-59-01

HumanKM

1. Об"єднати повністю бази - нереально
2. Можна створити нову базу, і в неї вигрузити групи/найменування/ціни/к-ть/.... - карточки товарів другими словами
3. Якщо робити через імпорт - матимете проблеми з групністю товару скоріш за все

Звертайтеся на вайбер, підкажу чи допоможу - є кілька варіантів, як можна групність зберегти
вайбер 050-557-46-26

Дмитро

#3
Цитата: molotokk від Березень 28, 2024, 09:43:58
Цитата: Дмитро від Березень 27, 2024, 23:08:09Доброго вечора. Маю 5 різних баз на 5-ти різних комп'ютерах, але виникла потреба об'єднати їх в одну але під різними складами.

В загальній базі зробив декілька складів, номенклатуру перенести Укрсклад дає можливіть а ось кількість товару ні, або я щось не так роблю. Пробую через Прихідну і Внесення залишків, підгружаю через імпорт але там не має можливості вибрати колонку К-ть.

Як правильно і бистро можна підгрузити товар одразу з кількістю на складі? Завчасно дякую за допомогу.
Якщо робити імпорт через накладну - вкінці в призначенні колонок є пункт "документ к-ть"

Є таке, але чомусь не підгружає кількість. Буду ще пробувати. Дякую.

Дмитро

Цитата: HumanKM від Березень 28, 2024, 10:22:351. Об"єднати повністю бази - нереально
2. Можна створити нову базу, і в неї вигрузити групи/найменування/ціни/к-ть/.... - карточки товарів другими словами
3. Якщо робити через імпорт - матимете проблеми з групністю товару скоріш за все

Звертайтеся на вайбер, підкажу чи допоможу - є кілька варіантів, як можна групність зберегти

З групами проблем нема. В мене їх декілька штук тільки і вигрузку роблю по групах. Просто підгружаю 7 файлів в потрібну групу.

molotokk

Цитата: Дмитро від Березень 28, 2024, 11:17:27
Цитата: molotokk від Березень 28, 2024, 09:43:58
Цитата: Дмитро від Березень 27, 2024, 23:08:09Доброго вечора. Маю 5 різних баз на 5-ти різних комп'ютерах, але виникла потреба об'єднати їх в одну але під різними складами.

В загальній базі зробив декілька складів, номенклатуру перенести Укрсклад дає можливіть а ось кількість товару ні, або я щось не так роблю. Пробую через Прихідну і Внесення залишків, підгружаю через імпорт але там не має можливості вибрати колонку К-ть.

Як правильно і бистро можна підгрузити товар одразу з кількістю на складі? Завчасно дякую за допомогу.
Якщо робити імпорт через накладну - вкінці в призначенні колонок є пункт "документ к-ть"

Є таке, але чомусь не підгружає кількість. Буду ще пробувати. Дякую.
Можу підключитись допомогти. Пишіть на вайбер/телефонуйте, якщо потрібно
підбір та продаж обладнання для торгівлі, допомога в налаштуваннях програми ⇒ "komfort-m.com.ua" ⇒ "t.me/komfortmservice" ⇒ ✆ 097-873-59-01