• Ласкаво просимо на Спільнота для обміну досвідом між користувачами програм УкрБланк, УкрСклад, УкрЗарплата.
 

Організація роботи зі сканерами штрих-кодів

Автор fyodor, Жовтень 20, 2023, 12:09:42

Попередня тема - Наступна тема

0 Користувачі і 2 Гостей дивляться цю тему.

fyodor

Шукаю людину, яка допоможе повністю організувати роботу зі штрих кодами, склад 10000+ позицій

Роман?:)

Цитата: fyodor від Жовтень 20, 2023, 12:09:42Шукаю людину, яка допоможе повністю організувати роботу зі штрих кодами, склад 10000+ позицій

а точніше що потрібно зробити ?

fyodor


HumanKM

як то кажуть питання відкрите бо не докінця зрозуміло що саме потрібно.
Звертайтеся - допоможу підібрати та налаштувати обладнання.

Щоб допомогти Вам - треба більш чітко розуміти задачу
вайбер 050-557-46-26

majachok

Теорія, - це однозначно треба, але на практиці, щось може бути не так! :-)

neoteh

#5
Не буду створювати ще тему, з дозволу автора, запитаю) Є сканер, є штрихкоди, але в видатковій накладній, в рахунку, чи то в товарах, сканер працює, якщо тицьнути мишкою в віконце «Пошук», якщо обрав товар і перейшов вибрати кількість, і сканернув наступний товар, то кількість, чи ціна стає та що в штрихкоді, і вивалюється багато вікон з червоними значками) в минулій програмі сканувало просто новий товар, чи з начтройками щось, чи треба сканер перепрограмовувати, чи воно взагалі так робити не буде, як я хочу?
сканер DataLogic qbt2400, його взагалі не налаштовував ніяк, запрацював зразу, але так як описав вище, як запрограмований сканер не знаю, бо робив то років 5тому) пікав всякі q-ари, поки то не запрацювало нормально, але я на нього встановлював драйвери якісь в минулій програмі, тут нічого не робив, але й працює він не так добре, як треба)

HumanKM

справа зверху галочку поставте режимсканера штрихкодів
вайбер 050-557-46-26