• Ласкаво просимо на Спільнота для обміну досвідом між користувачами програм УкрБланк, УкрСклад, УкрЗарплата.
 

ПАРЕМЕТРИ ЧЕКУ 80мм та 58мм з УкрСклад через Вчасно на ЧекоДрук

Автор majachok, Жовтень 18, 2023, 17:48:10

Попередня тема - Наступна тема

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

majachok

Доброго дня колеги!
У мене є проблема з налаштуванням параметрів принтера чеків, для друку фіскалних чеків  з УкрСклад  через Вчасно на ЧекоДрук.
Остання версія Укрскалад (перевіряв на трьох передостанніх версіях також), пРРО ВчасноКаса (Налаштована в режимі онлайн і офлайн), чекові принтери ІКС SPRT 891 та 894 (в основному), є з десяток Xprinter XP-58I, XP-С58Е та XP-Q260. Ще до підключення пРРО при встановленні Xprinter доводилося редагувати чеки (і звіти) на ширину не 58 а 48 (чому не розумію). Але при встановленні ІКС SPRT 891 та 894, всі чеки (80мм) з Укрскладу друкувалися без редагування. Я був радий ДУЖЕ. При реєстрації пРРО Вчасно та встановленні ДМ (DeviceManager- для друку чеків офлайн) чеки друкуються але не так як треба!!!!! А саме:
Для чеків TXT+QR (Графічний друк) - обрізає зліва 1,5-2 символи
Для чеків TXT+ без QR (текстовий друк) - Друкує нормально (правде негарно і не відцентровано) але не працює автовідрізчик (це суттєво)!!!!!!!!!

Тому я визначився що мене більш влаштовують чеки TXT+QR (Графічний друк). Але ніяк не можу справитися з друком чеків без обрізання символів зліва.
До речі:
1. При перегляді друку чек виглядає нормально.
2. Якщо друкувати з УкрСклада збережений чек, то все друкуєьтся якісно(без обрізання символів).
3. І якщо друкувати чек (товарний) то друкує нормально, красиво і в кінці пише номер фіскального
Не знаю навіть на що грішити: УкрСклад, ДМ, Вчасно!!!!!!! :'(
Обома розробниками сказано що виставляти параметри чека можна і в Укрскладі і у Формі чека ДМ. Грався з налаштуваннями вже дуже довго. Найкраще виходить через форму чека в Укрсклад, - там можна подвинути ліве поле, - але потім "з'їдаються" ці символи справа!!!

Сервіс вчасно запропонував рішення ;D :

"Порадили зробити так:
По такому потрібно подвинути саму касову стрічку в сторону.
Центрування в нас ніякого нема, щоб кудись всторону вказати.
А от збоку місце ще є, тому просто не рівно вставлено."


Підкажіть будь ласка рішення цього питання. Можливо хтось уже знає якісь конкретні параметри. У мене є клієнти працюючі в тотусі та 1С (я там тільки сисадмін) то у них чеки друкує нормально. Думаю, що це потрібно не тільки мені. Де копати? ???  які параметри виставляти? HELP! ???

Фото-скан чееків пробую добавити.

Теорія, - це однозначно треба, але на практиці, щось може бути не так! :-)

molotokk

Привіт. Спробуйте поставити 40 символів саме на вчасно. Для тесту. Якщо буде ок - тоді по кілька символів додавайте (або віднімайте) щоб вийти на нормальну ширину.
З укрскладу у вас друкує норм - бо у вас шаблон з правильними відступами. А по вчасно - він не бачить де саме починається лівий відступ.
стосовно 58мм принтерів - вони всі мають РЕАЛЬНУ ширину друку до 48мм. З принтерами 80мм трошки простіше - там корисна ширина більша і відступи менші. Але все ж майже всі принтери не захоплюють як мінімум 2-3 мм зліва і зправа.
підбір та продаж обладнання для торгівлі, допомога в налаштуваннях програми ⇒ "komfort-m.com.ua" ⇒ "t.me/komfortmservice" ⇒ ✆ 097-873-59-01

majachok

Теорія, - це однозначно треба, але на практиці, щось може бути не так! :-)

molotokk

підбір та продаж обладнання для торгівлі, допомога в налаштуваннях програми ⇒ "komfort-m.com.ua" ⇒ "t.me/komfortmservice" ⇒ ✆ 097-873-59-01

majachok

Дещо зробив!
Виставив у ДМ вчасно 40 (а не 48)
в Укрскладі 42
І редагував шаблон УкрСклада зміщуючи відступ зліва на 0,37 , справа 0,00 через ФАСТРЕПОРТ
Погано, що ДМ Вчасно не центрує чек. Навіщо тоді тестовий друк з показами центру?!

Дякую за підказку!
Теорія, - це однозначно треба, але на практиці, щось може бути не так! :-)

majachok

Цитата: molotokk від Жовтень 18, 2023, 23:59:42Привіт. Спробуйте поставити 40 символів саме на вчасно. Для тесту. Якщо буде ок - тоді по кілька символів додавайте (або віднімайте) щоб вийти на нормальну ширину.
З укрскладу у вас друкує норм - бо у вас шаблон з правильними відступами. А по вчасно - він не бачить де саме починається лівий відступ.
стосовно 58мм принтерів - вони всі мають РЕАЛЬНУ ширину друку до 48мм. З принтерами 80мм трошки простіше - там корисна ширина більша і відступи менші. Але все ж майже всі принтери не захоплюють як мінімум 2-3 мм зліва і зправа.

На чековому притері 58мм доведеться перероблювати шаблон в Укрскладі.... і мабуть лише в текстовому варіанті?
Теорія, - це однозначно треба, але на практиці, щось може бути не так! :-)

matiashi

Цитата: majachok від Жовтень 19, 2023, 19:24:41
Цитата: molotokk від Жовтень 18, 2023, 23:59:42Привіт. Спробуйте поставити 40 символів саме на вчасно. Для тесту. Якщо буде ок - тоді по кілька символів додавайте (або віднімайте) щоб вийти на нормальну ширину.
З укрскладу у вас друкує норм - бо у вас шаблон з правильними відступами. А по вчасно - він не бачить де саме починається лівий відступ.
стосовно 58мм принтерів - вони всі мають РЕАЛЬНУ ширину друку до 48мм. З принтерами 80мм трошки простіше - там корисна ширина більша і відступи менші. Але все ж майже всі принтери не захоплюють як мінімум 2-3 мм зліва і зправа.

На чековому притері 58мм доведеться перероблювати шаблон в Укрскладі.... і мабуть лише в текстовому варіанті?
грався із подібною проблемою. Допомогло лише уменшення символів у DM виставив 27(принтера 58мм). Касири сказали що норм. Особисто не бачив
0674614593  /   0673274827

majachok

Дякую! всім за допомогу в обговорюванні.
Може кому цікаво чим закінчилися експерименти:
************
80мм
Виставив у ДМ вчасно 40 (а не 48)
в Укрскладі 42
І редагував шаблон УкрСклада зміщуючи відступ на 0,37 через ФАСТРЕПОРТ
Просто в фастрепорт редагувати графічний чек не виходить - лише відступи!!!!
Поогано що ДМ Вчасно не центрує чек. Навіщо тоді тестовий друк з показами центру?!

***********
58мм
Для друку чеків на принтерах XPrinter C58E
Виставив у ДМ вчасно 27 (а не 30)
в Укрскладі 27
Не редагував шаблон УкрСклада  а вибрав тектовий друк (без QR коду). Можливо на Графічному друці запрацює те саме, але у мене якась проблема (мабуть з драйверами) друкує з укрскладу Ієрогліфи. А в текстовому режимі все супер. То я і не заморачувався!
Поогано що ДМ Вчасно не центрує чек. Навіщо тоді тестовий друк з показами центру?!
Теорія, - це однозначно треба, але на практиці, щось може бути не так! :-)

majachok

Накатив оновлення ДМ Вчасно і накатив Оновлення Укрсклад (останню версію 7.83.1 від 11.10.2023)... довелося редагувати поля назад... або Вчасно, щось зробили з центруванням, або....не знаю.... поля поставив по "0.00"
Теорія, - це однозначно треба, але на практиці, щось може бути не так! :-)