• Ласкаво просимо на Спільнота для обміну досвідом між користувачами програм УкрБланк, УкрСклад, УкрЗарплата.
 

Поділіться будь-ласка шаблоном фіскального чеку!

Автор Юрій, Жовтень 16, 2023, 09:52:14

Попередня тема - Наступна тема

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Юрій

Доброго дня! Поділіться хтось шаблоном фіскального чеку зі всіма потрібними параметрами, як в чеку Checkbox. І щоб у чеку були нові змінні про дані картки!

HumanKM

Цитата: Юрій від Жовтень 16, 2023, 09:52:14Доброго дня! Поділіться хтось шаблоном фіскального чеку зі всіма потрібними параметрами, як в чеку Checkbox. І щоб у чеку були нові змінні про дані картки!

Не радив би друкувати з шаблона.
Що Вам заважає друкувати в Укрскладі чекбоксовський чек? Він 100% правильний. Я всіїх клієнтів перевів на друк чекбоксовського...
вайбер 050-557-46-26

Храпко Василь

Добрий день, у мене Чекбокс, але в фіскальному чеку не відображається рядки: Заокруглення і до сплати. Термінал приєднаний до ПРРО. І також не відображаються підписи касира і покупця. Допоможіть

HumanKM

Цитата: Храпко Василь від Жовтень 16, 2023, 11:29:37Добрий день, у мене Чекбокс, але в фіскальному чеку не відображається рядки: Заокруглення і до сплати. Термінал приєднаний до ПРРО. І також не відображаються підписи касира і покупця. Допоможіть

чек з чекбокса - відповідає встановленому законом зразку
вайбер 050-557-46-26

Юрій

Якщо немає ніхто потрібного шаблону чеку Укрсклад, тоді було б зручно в вікні "оплата" вибирати друкувати чи не друкувати чек з Чекбокс.

HumanKM

Цитата: Юрій від Жовтень 19, 2023, 11:18:31Якщо немає ніхто потрібного шаблону чеку Укрсклад, тоді було б зручно в вікні "оплата" вибирати друкувати чи не друкувати чек з Чекбокс.

То в чому проблема? зніміть галочку одразу друкувати в опції-параметри-фіскальний друк
вайбер 050-557-46-26

molotokk

Цитата: Юрій від Жовтень 19, 2023, 11:18:31Якщо немає ніхто потрібного шаблону чеку Укрсклад, тоді було б зручно в вікні "оплата" вибирати друкувати чи не друкувати чек з Чекбокс.
а ви програму вивчали хоч трохи? - це все там є
підбір та продаж обладнання для торгівлі, допомога в налаштуваннях програми ⇒ "komfort-m.com.ua" ⇒ "t.me/komfortmservice" ⇒ ✆ 097-873-59-01

Юрій

Цитата: molotokk від Жовтень 19, 2023, 13:00:46
Цитата: Юрій від Жовтень 19, 2023, 11:18:31Якщо немає ніхто потрібного шаблону чеку Укрсклад, тоді було б зручно в вікні "оплата" вибирати друкувати чи не друкувати чек з Чекбокс.
а ви програму вивчали хоч трохи? - це все там є
Я програму вивчав трішки, а ви якби працювали з нею кожен день як продавець, то зрозуміли б про що я говорю. Саме у вікні "Оплата" потрібно щоб можна було вибирати друкувати чи не друкувати чек з чекбокс тому що він відповідає вимогам законодавства. Поясню: наприклад в "параметрах" "фіскальний друк" я вибрав не друкувати чек для економії паперу, але при оплаті клієнт бажає отримати паперовий чек і що закривати вікно "оплати" і лізти в "параметри" чи друкувати чек з програми який не відповідає вимогам?

molotokk

Я працюю регулярно як касир, і налаштовую багатьом клієнтам каси.
В параметрах фіскального друку виберіть друкувати, а вже при оплаті це робиться елементарно - вам виводть чек з Чекбоксу на екран - Ctrl+P - Enter (або Друк - Ок) от і все. А чек з укрскладу (Той що F4) - взагалі знімаєте галочку.
От і все...
підбір та продаж обладнання для торгівлі, допомога в налаштуваннях програми ⇒ "komfort-m.com.ua" ⇒ "t.me/komfortmservice" ⇒ ✆ 097-873-59-01