• Ласкаво просимо на Спільнота для обміну досвідом між користувачами програм УкрБланк, УкрСклад, УкрЗарплата.
 

Підключення POS Ingenico 3200 по TCP/IP

Автор vitalm, Вересень 19, 2023, 19:07:22

Попередня тема - Наступна тема

0 Користувачі і 4 Гостей дивляться цю тему.

vitalm

вітаю
Встановлено POS Ingenico 3200 по TCP/IP Приватбанк. Протокол Bpos1
При встановленні я повідомив IP адресу інженерам привата.
З ПК пінгується.

В Укрсклад вказано порт: 1255
Була кнопка в Опціях Укрсклад "завантажити модуль для Роботи POS". (натиснув, модуль сам проінсталювався)
---
Але через вікно касира кнопка для сплати через POS-термінал так і не активна.
в чому може бути проблема?
Що за модуль для роботи POS та чи потрібно доналаштовувати?
Правильно я розумію, що можна зробити підключення одного терміналу на декілька кас?
Чи можливо термінал працює не по порту 1255 (як переглянути опції термінала?) чи може його блокувати брандмауер?

П/с - Було б непогано з укрскладу робити тест зʼєднання між пристроями для більш зручного виявлення можливих проблем.

HumanKM

Цитата: vitalm від Вересень 19, 2023, 19:07:22вітаю
Встановлено POS Ingenico 3200 по TCP/IP Приватбанк. Протокол Bpos1
При встановленні я повідомив IP адресу інженерам привата.
З ПК пінгується.

В Укрсклад вказано порт: 1255
Була кнопка в Опціях Укрсклад "завантажити модуль для Роботи POS". (натиснув, модуль сам проінсталювався)
---
Але через вікно касира кнопка для сплати через POS-термінал так і не активна.
в чому може бути проблема?
Що за модуль для роботи POS та чи потрібно доналаштовувати?
Правильно я розумію, що можна зробити підключення одного терміналу на декілька кас?
Чи можливо термінал працює не по порту 1255 (як переглянути опції термінала?) чи може його блокувати брандмауер?




Якщо кнопка не активна - значить Ви галочку не постваили
 - Використовувати ПОС термінал у програмі
вайбер 050-557-46-26

vitalm

#2
Цитата: HumanKM від Вересень 19, 2023, 19:57:55Якщо кнопка не активна - значить Ви галочку не постваили
 - Використовувати ПОС термінал у програмі

Дякую  *flag1*
 Наразі кнопка для запиту на термінал активна, але проблема не вирішена.
Укрсклад намагається провести ініціалізацію з терміналом, але з'эднання не встановлюється, помилка.
Намагаюсь з'ясувати проблему з Приватбанком. (чекаю розгляд питання)
Чи можливо ще щось доналаштувати в Укрскладі?

п/с доречі, кому потрібно, лінія підтримки Приватбанк по POS терміналам 0800500030 




HumanKM

Цитата: vitalm від Вересень 20, 2023, 10:52:21
Цитата: HumanKM від Вересень 19, 2023, 19:57:55Якщо кнопка не активна - значить Ви галочку не постваили
 - Використовувати ПОС термінал у програмі

Дякую  *flag1*
 Наразі кнопка для запиту на термінал активна, але проблема не вирішена.
Укрсклад намагається провести ініціалізацію з терміналом, але з'эднання не встановлюється, помилка.
Намагаюсь з'ясувати проблему з Приватбанком. (чекаю розгляд питання)
Чи можливо ще щось доналаштувати в Укрскладі?

п/с доречі, кому потрібно, лінія підтримки Приватбанк по POS терміналам 0800500030 





Мій вайбер в підписі
пишіть
надасте доступ - подивимося. Може бути будь що - невірно встановлений драйвер в першу чергу. Бібліотеки, антивіруси, тощо
вайбер 050-557-46-26

vitalm

Проблема вирішена.
По замовчуванню термінал Привата Ingenico працює по 2000 порту

matiashi

Цитата: vitalm від Вересень 20, 2023, 12:37:17Проблема вирішена.
По замовчуванню термінал Привата Ingenico працює по 2000 порту
Ой дякую. Зараз магазин закриється, пограюся бо давно було цікаво.
0674614593  /   0673274827

zoro

Я, просто одного не пойму, а зачем добавили функцию подключения терминала по TCP/IP ? Какие преимущества в этом?

Например,если есть отдельно ПК сервер с статистическим ip, к которому удалённо подключаются по RDP 5 клиентов, и у каждого удалённого ПК клиента подключён терминал инженик ИКТ 220 к самому компьютеру по юзб кабелю, и к интернету напрямую через отдельный кабель к модему (так называемое изернет подключение)и все работает.

И тогда чем такое подключение будет отличаться от подключение по TCP/IP ?

За ответ заранее благодарен.

matiashi

Цитата: zoro від Вересень 27, 2023, 20:58:54Я, просто одного не пойму, а зачем добавили функцию подключения терминала по TCP/IP ? Какие преимущества в этом?

Например,если есть отдельно ПК сервер с статистическим ip, к которому удалённо подключаются по RDP 5 клиентов, и у каждого удалённого ПК клиента подключён терминал инженик ИКТ 220 к самому компьютеру по юзб кабелю, и к интернету напрямую через отдельный кабель к модему (так называемое изернет подключение)и все работает.

И тогда чем такое подключение будет отличаться от подключение по TCP/IP ?

За ответ заранее благодарен.

У вашому випадку по роботі нічим, а по технічній реалізацї, якщо сервер хмарний, купою грошей для апаратної частини для побудови вірної маршрутизації, і пару копійок спеціалісту, який це все налаштує.
Но чисто теоретично, можна використовувати, якщо не великий потік покупців 2 фопа, 2 каси(звичайна і акциз) то привязати один термінал на різних ФОПів
0674614593  /   0673274827