• Ласкаво просимо на Спільнота для обміну досвідом між користувачами програм УкрБланк, УкрСклад, УкрЗарплата.
 

віддалена точка і Radmin VPN

Автор Simplet, Серпень 27, 2023, 09:43:13

Попередня тема - Наступна тема

0 Користувачі і 2 Гостей дивляться цю тему.

Simplet

Доброго дня товариство!
хто користується налаштуванням Укрскладу через Radmin VPN?
які особливості? як працюється? які підводні камені?
(світло і наявність стабільного інтернету то само собою)

(Завдання поставити касу в іншому місті - де буде лише реалізація через вікно касира)

Буду вдячний за відповіді
(досвід та проблеми з якими Ви розбиралися при даному підключенні)
" Simplet "

HumanKM

Цитата: Simplet від Серпень 27, 2023, 09:43:13Доброго дня товариство!
хто користується налаштуванням Укрскладу через Radmin VPN?
які особливості? як працюється? які підводні камені?
(світло і наявність стабільного інтернету то само собою)

(Завдання поставити касу в іншому місті - де буде лише реалізація через вікно касира)

Буду вдячний за відповіді
(досвід та проблеми з якими Ви розбиралися при даному підключенні)


Це звісно справа кожного, можливо я старомодний.
Але що Вам заважає на точку де буде сервер купити в провайдера статичний ІР?
Ціна питання 50-100грн/міс.
І це гарантія, відкритих портів, прямого доступу, тощо...
вайбер 050-557-46-26

molotokk

Я кільком клієнтам налаштовував. Зразу скажу що набагато краще VPS/VDS сервери і працювати з ними по RDP
Стосовно Укрсклад через Radmin VPN - іноді практикую, в ідеалі те ж саме RDP, бо якщо просто через мережу налаштовувати - при розривах інтернету пропаде вся робота.
(Завдання поставити касу в іншому місті - де буде лише реалізація через вікно касира) - раджу робити мережу по radmin і налаштовувати RDP
підбір та продаж обладнання для торгівлі, допомога в налаштуваннях програми ⇒ "komfort-m.com.ua" ⇒ "t.me/komfortmservice" ⇒ ✆ 097-873-59-01

matiashi

Ідея цікава. А як по пінгам(який буде пінг бо ніколи не тестив) через Radmin VPN та із стабільностю там як?
0674614593  /   0673274827

matiashi

Цитата: HumanKM від Серпень 27, 2023, 15:03:16
Цитата: Simplet від Серпень 27, 2023, 09:43:13Доброго дня товариство!
хто користується налаштуванням Укрскладу через Radmin VPN?
які особливості? як працюється? які підводні камені?
(світло і наявність стабільного інтернету то само собою)

(Завдання поставити касу в іншому місті - де буде лише реалізація через вікно касира)

Буду вдячний за відповіді
(досвід та проблеми з якими Ви розбиралися при даному підключенні)


Це звісно справа кожного, можливо я старомодний.
Але що Вам заважає на точку де буде сервер купити в провайдера статичний ІР?
Ціна питання 50-100грн/міс.
І це гарантія, відкритих портів, прямого доступу, тощо...

Купити то не проблема, а от захистить той ІР потім не кожен може
0674614593  /   0673274827

molotokk

Цитата: matiashi від Серпень 29, 2023, 21:41:29Ідея цікава. А як по пінгам(який буде пінг бо ніколи не тестив) через Radmin VPN та із стабільностю там як?
Чесно - відносно адекватно. Є мережа маркетів канцтоварів - всього 6 кас на радміні і ще кілька користувачів по локальній мережі - ніби все ок. Бувають іноді тормоза, але незначні
підбір та продаж обладнання для торгівлі, допомога в налаштуваннях програми ⇒ "komfort-m.com.ua" ⇒ "t.me/komfortmservice" ⇒ ✆ 097-873-59-01

admin

А ще, варто знати таке:
ЦитатаКомпания Фаматек является российским лидером в области разработки систем удаленного управления компьютерами
це розробник Radmin

molotokk

Цитата: admin від Серпень 29, 2023, 23:48:50А ще, варто знати таке:
ЦитатаКомпания Фаматек является российским лидером в области разработки систем удаленного управления компьютерами
це розробник Radmin
опа....  а можливо якусь альтернативу порадите?
підбір та продаж обладнання для торгівлі, допомога в налаштуваннях програми ⇒ "komfort-m.com.ua" ⇒ "t.me/komfortmservice" ⇒ ✆ 097-873-59-01

AGSoft

TeamViewer має VPN. Також VPN можна підняти в OS Windows, але треба мати статичну IP.
Автоматизація бізнесу заощаджує ваш час. Я знаю, як це зробити.    ✆ +38 050 669 18 76 (viber, telegram)    ✆ +38 098 970 970 1

Simplet

Цитата: molotokk від Серпень 30, 2023, 00:08:29
Цитата: admin від Серпень 29, 2023, 23:48:50А ще, варто знати таке:
ЦитатаКомпания Фаматек является российским лидером в области разработки систем удаленного управления компьютерами
це розробник Radmin
опа....  а можливо якусь альтернативу порадите?
погоджуся з думкою щодо альтернативи
( в довідці програми було вказано ще пару програм - та й пошукати в інтернеті)
Питання задав з метою почути Вашу думку про проблеми які можуьть виникнути і чи варто таке робити чи ні....

Дякую Вам всім за відповіді!

" Simplet "

Lopeyttto

Відкривав порти на роутері, все класно, по мережі підєднується, ось тільки malwarebytes відкрив і був в шоці, там за секунду по одній спробі до мене підключитись і з різних IP, тому така собі ідея порт в світ(ад) відкривати :D

Radmin+ radmin server, і навіть RDP не треба, воно так працює, правда тупить сильно. Радмін + рдр норм, принтери і т.д бачить добре, головне сервер ставити(в мене без нього не бачило принтерів). Шукав альтернативу впн що б було без РДП, поки не знайшов, OpenVPN поки надто складно для мене налаштувати..

matiashi

ну не вже не має 150 грн в місяць на VPS із статикою для свого ВПН сервера, який ще можна використовувати як сервер ризервних копій? Чому люди придумують велосипед? Ніколи не зрозумію ФОПів. А про ВПН мені сподобався WireGuard тим паче, коли нові андроїди не працюють вже старим РРТР та L2TP/IPSec
0674614593  /   0673274827

Lopeyttto

Цитата: matiashi від Вересень 15, 2023, 11:12:50ну не вже не має 150 грн в місяць на VPS із статикою для свого ВПН сервера, який ще можна використовувати як сервер ризервних копій? Чому люди придумують велосипед? Ніколи не зрозумію ФОПів. А про ВПН мені сподобався WireGuard тим паче, коли нові андроїди не працюють вже старим РРТР та L2TP/IPSec

можете більш детально розповісти? це сервер який піднятий як хост для укр складу постійно, вірно? до нього потрібно по РДП та впн підєднуватись чи можна просто по впн через укр склад без рдп(через радмін дуже тупить без рдп)?

matiashi

Цитата: Lopeyttto від Вересень 15, 2023, 13:01:28
Цитата: matiashi від Вересень 15, 2023, 11:12:50ну не вже не має 150 грн в місяць на VPS із статикою для свого ВПН сервера, який ще можна використовувати як сервер ризервних копій? Чому люди придумують велосипед? Ніколи не зрозумію ФОПів. А про ВПН мені сподобався WireGuard тим паче, коли нові андроїди не працюють вже старим РРТР та L2TP/IPSec

можете більш детально розповісти? це сервер який піднятий як хост для укр складу постійно, вірно? до нього потрібно по РДП та впн підєднуватись чи можна просто по впн через укр склад без рдп(через радмін дуже тупить без рдп)?
ні, це сервер, на якому можна налаштувати ВПН сервер і звести всі необхідні точки(філії, магазини і тд) в одну локальну мережу, щось схоже на те що ви робити на РАдміні. На нормальних провайдерах пінг буде 10-15мс, но всерівно разів 5-6 за день може програма видати помилку. Но ідеальне рішення це РДП Сервер, но тут нажаль в 700-800 грн... Цікавлять деталі 0674614593
0674614593  /   0673274827

molotokk

Цитата: matiashi від Вересень 19, 2023, 17:07:24
Цитата: Lopeyttto від Вересень 15, 2023, 13:01:28
Цитата: matiashi від Вересень 15, 2023, 11:12:50ну не вже не має 150 грн в місяць на VPS із статикою для свого ВПН сервера, який ще можна використовувати як сервер ризервних копій? Чому люди придумують велосипед? Ніколи не зрозумію ФОПів. А про ВПН мені сподобався WireGuard тим паче, коли нові андроїди не працюють вже старим РРТР та L2TP/IPSec

можете більш детально розповісти? це сервер який піднятий як хост для укр складу постійно, вірно? до нього потрібно по РДП та впн підєднуватись чи можна просто по впн через укр склад без рдп(через радмін дуже тупить без рдп)?
ні, це сервер, на якому можна налаштувати ВПН сервер і звести всі необхідні точки(філії, магазини і тд) в одну локальну мережу, щось схоже на те що ви робити на РАдміні. На нормальних провайдерах пінг буде 10-15мс, но всерівно разів 5-6 за день може програма видати помилку. Но ідеальне рішення це РДП Сервер, но тут нажаль в 700-800 грн... Цікавлять деталі 0674614593
RDP сервер це самий класний варіант, особливо якщо нормально налаштовано, і немає проблеми з розривами - навіть якщо й буде - сеанс відновлюється з того ж місця і ніякі дані не втрачаються
підбір та продаж обладнання для торгівлі, допомога в налаштуваннях програми ⇒ "komfort-m.com.ua" ⇒ "t.me/komfortmservice" ⇒ ✆ 097-873-59-01