• Ласкаво просимо на Спільнота для обміну досвідом між користувачами програм УкрБланк, УкрСклад, УкрЗарплата.
 

Які цифри виставляти в розділі "Параметри"->"Фіскальний друк"->"Ставка податку"

Автор G00DMax, Грудень 29, 2020, 17:09:24

Попередня тема - Наступна тема

0 Користувачі і 2 Гостей дивляться цю тему.

G00DMax

Я на спрощеній системі оподаткування, ІІ група, не платник ПДВ і не продаю підакцизні товари, використовую ФР "МІНІ-ФП54.01. Чи маю я поставити "0" у всіх віконцях, окрім "Без ПДВ", в якому має стояти ставка єдиного податку - 20%. Чи потрібно поставити "6" у всіх віконичках, що відповідатиме податковій групі Е - без ПДВ та без збору?
Буду вдячний, якщо підкажете які циферки там розставити!

Алла Синицкая

Теж цікавить. По готвіка проходить без пдв, а картка б'ється з пдв. Не можу знайти де це змінити. При відкритті платіжного доручення стоїть без пдв, перевірено неодноразово. А при оплаті через ф10 все одно видає в архіві з пдв

HumanKM

якщо все зроблено правильно (веду мову про пРРО), то при натискані Тест ФР, автоматом підтягує з податкової всі ставки. Я вже штук 5-7 пРРО встановив, питань взагалі не виникало
вайбер 050-557-46-26



majachok

Це залежить від того, як запрограмовано податкові ставки на вашому РРО!
є наступні групи:
1 - А зазвичай ПДВ 20% (якщо РРО введено в експлуатацію для клієнта платника ПДВ)
2 - Б
3 - В
4 - Г
5 - Д
6 - Е Зазвичай група використовується для товара що не оподатковується = це в основному платники єдиного податку  (1,2,3, групи)

Ще може бути ПДВ 7%
Акциз 5%
ПДВ+АКЦИЗ - там ціла формула.

Якщо ви маєте РРО , - то роздрукуйте податкові ставки, що там запрограмовано, тоді зможете правильно виставляти нумерацію!
Окрім того не забувайте у довіднику товарів помічати у картці товару його ознаки: акциз, ПДВ, тощо...

Теорія, - це однозначно треба, але на практиці, щось може бути не так! :-)

majachok

Пробую розібратися як виставити податкові ставки в Укрскладі для РРО Марія 304.
Ось що друкує в Х звіті (надано ЦСО)
1 - А зазвичай ПДВ 20% (якщо РРО введено в експлуатацію для клієнта платника ПДВ)
2 - Б ПДВ 0%
3 - В ПДВ 7%
Акциз 4 - Г 5%
немає: 5 - Д
НЕМАЄ 6 - Е Зазвичай група використовується для товара що не оподатковується = це в основному платники єдиного податку  (1,2,3, групи)
Але є  ставки
Х не є об'єктом опод.
Н звільнені від опод.

Питання для ФОП 2 групи (єдиний податок) які можна виставити ставки?
Тільки 2 ?
Х і Н не чіпати?
Тиждень ковиряюся.... дякую, якщо хтось допоможе!
Теорія, - це однозначно треба, але на практиці, щось може бути не так! :-)

HumanKM

Цитата: majachok від Серпень 03, 2023, 07:57:05Пробую розібратися як виставити податкові ставки в Укрскладі для РРО Марія 304.
Ось що друкує в Х звіті (надано ЦСО)
1 - А зазвичай ПДВ 20% (якщо РРО введено в експлуатацію для клієнта платника ПДВ)
2 - Б ПДВ 0%
3 - В ПДВ 20% 7%
Акциз 4 - Г 5%
немає: 5 - Д
НЕМАЄ 6 - Е Зазвичай група використовується для товара що не оподатковується = це в основному платники єдиного податку  (1,2,3, групи)
Але є  ставки
Х не є об'єктом опод.
Н звільнені від опод.

Питання для ФОП 2 групи (єдиний податок) які можна виставити ставки?
Тільки 2 ?
Х і Н не чіпати?
Тиждень ковиряюся.... дякую, якщо хтось допоможе!

Ні
ставки ПДВ 0% і Без ПДВ - це різне
Вам потрібно Без ПДВ
вайбер 050-557-46-26

HumanKM

вайбер 050-557-46-26

majachok

Дякую!
Згоден з Вашим тлумаченням!

Я як ЦСО, і людина яка не один рік обслуговує касову техніку розумію, що ПДВ "0%" і "без ПДВ" різні поняття!
Але! Є РРО у яких ставки "БЕЗ ПДВ" немає!!!! І тоді завод рекомендує заміняти його "ПДВ 0%" (але це є виключення).

Я обслуговую техніку Гера, Ікс, і Екселліо. То по цим апаратам орієнтуюся вже добре. (Жаль що міні54 не обслуговую... для них драйвер артсофт не потрібен  :(  :'(  )
З Марією стикнувся вперше. І податкові ставки, які дав ЦСО не пістять ставки під назвою "Без ПДВ".
Сьогодні виставив в Укрскладі ставку 2 "Б=ПДВ 0%". Друкує. Це зробив зі слів ЦСО!(Цитую: "У нас так ставлять усі")
Але ж, думаю це неправильно... і де (якщо потрібно буде) ставка ПДВ=20%+Акциз 5%?

Якщо хтось має інше пояснення, - радий буду обговорити!

Нижче податкові ставки Марії і Екселліо
Теорія, - це однозначно треба, але на практиці, щось може бути не так! :-)

HumanKM

Навіть незнаю що Вам сказати.
Я взагалі 99% на пРРО запускаю. Вважаю що фізичні пристрої мають менше переваг ніж недоліків.
Майже всіх клієнтів зняв з РРО і перевів на пРРО. Там звісно є свої проблеми, але враховуючи стартову ціну питання + ціну обслуговування - 99% клієнтів обирають пРРО

Останній мій досвід з міні 54 на 1С, закінчився повним трешом. За гроші його перешивали під зміни в законодавстві, а потім, після перепрошивки, ніхто не зміг подружити його з 1С 8.2. Усі казали зараз, гралися, гралися, а потім розводили руками. По факту людина в свій час вклала 1тис доларів в ПЗ, 7,5кгрн в міні, 2 кгрн в артсофт - а в купу його ніхто не зміг склеїти.
вайбер 050-557-46-26

majachok

 :) У мене ситуація гірша))) "Я неправильний продавець!" 8)  Підбираю рішення під бізнес. Кожен з клієнтів індивідуальний.  Комусь ПРРО, комусь РРО, комусь звичайний касовий апарат, комусь (на базарі пальто продавати) чекбокс на смартфоні. Якщо клієнт хоче облік, - то ставлю систему оліку,...якщо треба бити чеки, - то пропоную варіанти: пРРО з принтером чеків чи класичний РРО (пояснюю переваги і недоліки кожного з них)....
 :D Погано коли звертаються за обліком вже після того коли купили беблі і товар і вже учора почали торгувати.... а систему треба впровадити сьогодні! :o
Ще гірше, коли про інвентаризацію клієнти ніколи не чули... а ще коли кажуть: "Я ж сканер штрих-коду купив, то навіщо кожен штрих-код вносити у карточку товара? Він же повинен все знати)))" ^-^
Скоро доведеться за консультацію гроші брати!
...Краще б звіти навчився робити.... SQL-скрипти... >:(
Теорія, - це однозначно треба, але на практиці, щось може бути не так! :-)

majachok

Цитата: HumanKM від Серпень 03, 2023, 17:43:16Навіть незнаю що Вам сказати.
Я взагалі 99% на пРРО запускаю. Вважаю що фізичні пристрої мають менше переваг ніж недоліків.
Майже всіх клієнтів зняв з РРО і перевів на пРРО. Там звісно є свої проблеми, але враховуючи стартову ціну питання + ціну обслуговування - 99% клієнтів обирають пРРО

Останній мій досвід з міні 54 на 1С, закінчився повним трешом. За гроші його перешивали під зміни в законодавстві, а потім, після перепрошивки, ніхто не зміг подружити його з 1С 8.2. Усі казали зараз, гралися, гралися, а потім розводили руками. По факту людина в свій час вклала 1тис доларів в ПЗ, 7,5кгрн в міні, 2 кгрн в артсофт - а в купу його ніхто не зміг склеїти.
Ще не було ні одного випадку, щоб РРО не привязав до Укрскладу!!!!! *flag1* іноді процес затягувався... але все заводив. Тому і вибрав для себе три РРО які більш менш вивчив!
Теорія, - це однозначно треба, але на практиці, щось може бути не так! :-)

HumanKM

Цитата: majachok від Серпень 04, 2023, 09:09:59
Цитата: HumanKM від Серпень 03, 2023, 17:43:16Навіть незнаю що Вам сказати.
Я взагалі 99% на пРРО запускаю. Вважаю що фізичні пристрої мають менше переваг ніж недоліків.
Майже всіх клієнтів зняв з РРО і перевів на пРРО. Там звісно є свої проблеми, але враховуючи стартову ціну питання + ціну обслуговування - 99% клієнтів обирають пРРО

Останній мій досвід з міні 54 на 1С, закінчився повним трешом. За гроші його перешивали під зміни в законодавстві, а потім, після перепрошивки, ніхто не зміг подружити його з 1С 8.2. Усі казали зараз, гралися, гралися, а потім розводили руками. По факту людина в свій час вклала 1тис доларів в ПЗ, 7,5кгрн в міні, 2 кгрн в артсофт - а в купу його ніхто не зміг склеїти.
Ще не було ні одного випадку, щоб РРО не привязав до Укрскладу!!!!! *flag1* іноді процес затягувався... але все заводив. Тому і вибрав для себе три РРО які більш менш вивчив!

матиму на увазі, за наявності таких клієнтів - звернуся за порадою
вайбер 050-557-46-26

majachok

КРАЩЕ підключення через COM-порт. Я вибрав РРО які працюють також через ETHERNET.
Це
Гера MG707 (без автовідрізчика)
IKC 810T
Екселліо FPU550ES

Всі вивчати, - дорого і довго. Ось стикнувся з Марією... наче налаштував, але маю сумніви. Налаштовував Датекс FP101 Smart...
пРРО як і всі: чекбокс (заводиться в пів тику), і вчасно (з вчасно розбирався довго...але зараз наче все налагодилося)
А ось китайські чекові принтери  :D  :D  :D  :D  :D  Це окрема історія!!!!!
Теорія, - це однозначно треба, але на практиці, щось може бути не так! :-)