• Ласкаво просимо на Спільнота для обміну досвідом між користувачами програм УкрБланк, УкрСклад, УкрЗарплата.
 

Висит база!У кого как?

Автор isian1, Квітень 03, 2020, 19:56:20

Попередня тема - Наступна тема

0 Користувачі і 4 Гостей дивляться цю тему.

HumanKM

Чого тільки я не зустрічав за роки роботи. Буває все. І свічі, і роутери. І звита пара. І самі ПК.
Тому якщо проблеми не було, а тут вона оп і з"явилася - значить десь щось трапилося. Об"єм бази великий, але, він же таким став не за одну ніч і до цього база працювала нормально?!

Я б розділив на три етапи:
1. Переглянути все поверхнево. Перевірити з"єднання, глянути швидкості, тощо...
2. Виключити проблему з мережею. Наприклад взяти ноут і приєднати його до сервера напряму, без роутерів, свічів - ну або підчепити любий роутер, хоч і з дому принесіть.
3. Сам ПК. Перенесіть базу на інший ПК, спробуйте чи будуть зміни.
вайбер 050-557-46-26

isian1

Я вас розумію , бо в самого є сервіс )))... Але база в мене крутиться не термінаьному сервері... До обновлення в мене в конфігупації бази було налаштування на Classic .. Після оновлення знову автоматично стало Super server , я змінив знову на класик ... але покращеня чомусь немає ... база наче все робить норм , от лише пошук сканером затримка по завису бази - 10сек...
   Значить щось змвнилося в налаштуванні в цій обнові ... товарів звичайно доххх.... багато близько 100 тис.
Раніше база шукала по одному складу по якому йде робота , зараз вискакує інформаційне вікно з повідомленням де та на яких складах також є цей товар , можливо це впливає на швидкість .. але як відключити ???
 

molotokk

Цитата: isian1 від Квітень 28, 2023, 18:00:36база наче все робить норм , от лише пошук сканером затримка по завису бази - 10сек... 
зустрічав цю проблему неодноразово і на старіших версіях.
Спочатку грішили на сканер, але ні. Робили резерв/відновлення і т.д. іноді допомагало, але не на довго.
Рцішення не знайшов.
Що саме смішно - в 1 клієнта є сервер і 3 магазини. Так от, в 1 магазині на 1 тільки касі так підвисає, а на інших касах в ТОМУ ж магазині - все ок
підбір та продаж обладнання для торгівлі, допомога в налаштуваннях програми ⇒ "komfort-m.com.ua" ⇒ "t.me/komfortmservice" ⇒ ✆ 097-873-59-01

HumanKM

#33
Цитата: molotokk від Квітень 28, 2023, 19:28:03
Цитата: isian1 від Квітень 28, 2023, 18:00:36база наче все робить норм , от лише пошук сканером затримка по завису бази - 10сек... 
зустрічав цю проблему неодноразово і на старіших версіях.
Спочатку грішили на сканер, але ні. Робили резерв/відновлення і т.д. іноді допомагало, але не на довго.
Рцішення не знайшов.
Що саме смішно - в 1 клієнта є сервер і 3 магазини. Так от, в 1 магазині на 1 тільки касі так підвисає, а на інших касах в ТОМУ ж магазині - все ок

Передивися налаштування мережі.
Був такий прикол, що коли мережа загальна а не приватна - то тормоза. В мене чекбокс мегадовго думав в одному магазині. Замінив на приватну - поїхало
вайбер 050-557-46-26

molotokk

Цитата: HumanKM від Квітень 29, 2023, 10:03:46
Цитата: molotokk від Квітень 28, 2023, 19:28:03
Цитата: isian1 від Квітень 28, 2023, 18:00:36база наче все робить норм , от лише пошук сканером затримка по завису бази - 10сек... 
зустрічав цю проблему неодноразово і на старіших версіях.
Спочатку грішили на сканер, але ні. Робили резерв/відновлення і т.д. іноді допомагало, але не на довго.
Рцішення не знайшов.
Що саме смішно - в 1 клієнта є сервер і 3 магазини. Так от, в 1 магазині на 1 тільки касі так підвисає, а на інших касах в ТОМУ ж магазині - все ок

Передивися налаштування мережі.
Був такий прикол, що коли мережа загальна а не приватна - то тормоза. В мене чекбокс мегадовго думав в одному магазині. Замінив на приватну - поїхало
Мережа приватна. А тормизить ТІЛЬКИ сканер =) от така штука і хз що з цим робити
підбір та продаж обладнання для торгівлі, допомога в налаштуваннях програми ⇒ "komfort-m.com.ua" ⇒ "t.me/komfortmservice" ⇒ ✆ 097-873-59-01

isian1

Та ні друзі, це проблема тільки в базі даних фаєрбірд! в мене принаймні ... я так розумію з індексами проблема , і неможу згадати що я робив минулого разу ... але при обновленні бази обновилися налаштування самого фаербірд ...
Тобто зависання тільки при пошуку в таблицях .. не запису чи читанні а саме в пошуку .. воно й грузить так

Valerikkon

#36
Цитата: isian1 від Квітень 28, 2023, 18:00:36А тормизить ТІЛЬКИ сканер =) от така штука і хз що з цим робити

Попробуйте сбросить сканер при помощи штрих-кода к нему(нужна инструкция к сканеру).
И попробуйте перевести его в режим эмуляции клавиатуры.
Обязательно поставьте в настройках задержку поиска.

molotokk

це все зроблено, але не допомагає. Я взагалі інший сканер пробував.
підбір та продаж обладнання для торгівлі, допомога в налаштуваннях програми ⇒ "komfort-m.com.ua" ⇒ "t.me/komfortmservice" ⇒ ✆ 097-873-59-01

matiashi

Цитата: molotokk від Квітень 29, 2023, 12:03:36
Цитата: HumanKM від Квітень 29, 2023, 10:03:46
Цитата: molotokk від Квітень 28, 2023, 19:28:03
Цитата: isian1 від Квітень 28, 2023, 18:00:36база наче все робить норм , от лише пошук сканером затримка по завису бази - 10сек... 
зустрічав цю проблему неодноразово і на старіших версіях.
Спочатку грішили на сканер, але ні. Робили резерв/відновлення і т.д. іноді допомагало, але не на довго.
Рцішення не знайшов.
Що саме смішно - в 1 клієнта є сервер і 3 магазини. Так от, в 1 магазині на 1 тільки касі так підвисає, а на інших касах в ТОМУ ж магазині - все ок

Передивися налаштування мережі.
Був такий прикол, що коли мережа загальна а не приватна - то тормоза. В мене чекбокс мегадовго думав в одному магазині. Замінив на приватну - поїхало
Мережа приватна. А тормизить ТІЛЬКИ сканер =) от така штука і хз що з цим робити

Сканер USB? Не може бути, що в USB3.0 підключене? Зустрічав, що теропринтера в порту USB3.0 через раз друкують. Може якась онова вінди прилетіла і поламала дрова на чипсета/USB
0674614593  /   0673274827

molotokk

Цитата: matiashi від Травень 03, 2023, 00:27:22
Цитата: molotokk від Квітень 29, 2023, 12:03:36
Цитата: HumanKM від Квітень 29, 2023, 10:03:46
Цитата: molotokk від Квітень 28, 2023, 19:28:03
Цитата: isian1 від Квітень 28, 2023, 18:00:36база наче все робить норм , от лише пошук сканером затримка по завису бази - 10сек... 
зустрічав цю проблему неодноразово і на старіших версіях.
Спочатку грішили на сканер, але ні. Робили резерв/відновлення і т.д. іноді допомагало, але не на довго.
Рцішення не знайшов.
Що саме смішно - в 1 клієнта є сервер і 3 магазини. Так от, в 1 магазині на 1 тільки касі так підвисає, а на інших касах в ТОМУ ж магазині - все ок

Передивися налаштування мережі.
Був такий прикол, що коли мережа загальна а не приватна - то тормоза. В мене чекбокс мегадовго думав в одному магазині. Замінив на приватну - поїхало
Мережа приватна. А тормизить ТІЛЬКИ сканер =) от така штука і хз що з цим робити

Сканер USB? Не може бути, що в USB3.0 підключене? Зустрічав, що теропринтера в порту USB3.0 через раз друкують. Може якась онова вінди прилетіла і поламала дрова на чипсета/USB

пробували у всі порти, це не ноут. На компі стоїть віндовс 7
підбір та продаж обладнання для торгівлі, допомога в налаштуваннях програми ⇒ "komfort-m.com.ua" ⇒ "t.me/komfortmservice" ⇒ ✆ 097-873-59-01

isian1

В мене вже мізки плавляться !!! Нагадаю база висить особливо при пошуку сканером штрихкоду (8-15сек)
Що я зробив:
1) взяв сервак HP DL380 Xeon - 2 проца , 128гб оперативки , SSD й т.д.
2) поставив на нього весію 7 укрсклад ОСТАННЮ
3) ПІДНЯВ БЕКАП -
 ВСЕ ОДНО ВИСИТЬ
4) ЗРОБИВ ОЧИСТКУ БАЗИ ЗІ ЗБЕРІГАННЯМ КІЛЬКОСТІ ТОВАРІВ
 все ОДНО ВИСИТЬ - Висновок - проблема останніх версій , я перед цим більше пів року не оновлювався і все більш-менш , а тут таке !!!

Що цікаво  - на цьому більш потужному серевері база зависає а на 8 сек , на моєму старому - 14 сек ...
Служба підтримки нічого внятного зробити або сказати не може - аргументуючи тим, що я на форумі вже написав про проблему ... (хоча форум не є техпідтримкою - а спільнота )
Що робити незнаю ... вже просто руки опускаються - починаю шукати заміну ... чи хтось може вже таку проблему осилив ???

molotokk

Цитата: isian1 від Травень 29, 2023, 21:58:28В мене вже мізки плавляться !!! Нагадаю база висить особливо при пошуку сканером штрихкоду (8-15сек)
Що я зробив:
1) взяв сервак HP DL380 Xeon - 2 проца , 128гб оперативки , SSD й т.д.
2) поставив на нього весію 7 укрсклад ОСТАННЮ
3) ПІДНЯВ БЕКАП -
 ВСЕ ОДНО ВИСИТЬ
4) ЗРОБИВ ОЧИСТКУ БАЗИ ЗІ ЗБЕРІГАННЯМ КІЛЬКОСТІ ТОВАРІВ
 все ОДНО ВИСИТЬ - Висновок - проблема останніх версій , я перед цим більше пів року не оновлювався і все більш-менш , а тут таке !!!

Що цікаво  - на цьому більш потужному серевері база зависає а на 8 сек , на моєму старому - 14 сек ...
Служба підтримки нічого внятного зробити або сказати не може - аргументуючи тим, що я на форумі вже написав про проблему ... (хоча форум не є техпідтримкою - а спільнота )
Що робити незнаю ... вже просто руки опускаються - починаю шукати заміну ... чи хтось може вже таку проблему осилив ???
тут питання не до сервера (швидше за все), це на всіх компютерах так, чи на якомусь одному?
підбір та продаж обладнання для торгівлі, допомога в налаштуваннях програми ⇒ "komfort-m.com.ua" ⇒ "t.me/komfortmservice" ⇒ ✆ 097-873-59-01

Valerikkon

Попробуйте в блокноте проверить сканер, печатает сразу штрих-код или по циферке с задержкой ?

molotokk

Я так пробував - в блокноті все ок. Це взагалі якась дивна проблема... Декілька компів клієнтів, і тільки в одному підвисання при скануванні в вікно касира. В накладних або в довіднику сканує нормально
підбір та продаж обладнання для торгівлі, допомога в налаштуваннях програми ⇒ "komfort-m.com.ua" ⇒ "t.me/komfortmservice" ⇒ ✆ 097-873-59-01

Роман?:)

Цитата: molotokk від Травень 30, 2023, 10:23:50Я так пробував - в блокноті все ок. Це взагалі якась дивна проблема... Декілька компів клієнтів, і тільки в одному підвисання при скануванні в вікно касира. В накладних або в довіднику сканує нормально
Аналогічна проблема, вже все перепробував,

ще одна ідея, може перестановити програму по-новому.