• Ласкаво просимо на Спільнота для обміну досвідом між користувачами програм УкрБланк, УкрСклад, УкрЗарплата.
 

Експорт довідників

Автор isian1, Квітень 13, 2023, 21:11:28

Попередня тема - Наступна тема

0 Користувачі і 3 Гостей дивляться цю тему.

isian1

Доброго дня спільното ! Питання до знатоків , як можна через SQL чи ще якимось чином зробити експорт товарів та контрагентів . Бо імопрт є а експорту немає...
Про праву кнопку в довіднику знаю , але там немає групп ... Потрібно щоб з ієрархвєю групп ..Можливо в кого є то поділіться за винагороду чи просто так )))

molotokk

В якому вигляді вам потрібно групи? щоб в кожному товарі група була прописана? Чи просто щоб назва групи, а потім товар?
підбір та продаж обладнання для торгівлі, допомога в налаштуваннях програми ⇒ "komfort-m.com.ua" ⇒ "t.me/komfortmservice" ⇒ ✆ 097-873-59-01

isian1

так , щоб була материнська група, потім дочірня це все в окремих стовбчиках потім товар, код, штрихкод, і т.д. Змвнюючи звіт "Залишки по складу" я зміг лише зробити щоб групи через слеш були а їх багато і переробити потрібно чвс , а це потрібно робити час від часу , тому краще автоматизувати

molotokk

І ті групи/підгрупи при натисканні мають згортатись/розгортатись? Вам просто прайс потрібний в токому форматі?
підбір та продаж обладнання для торгівлі, допомога в налаштуваннях програми ⇒ "komfort-m.com.ua" ⇒ "t.me/komfortmservice" ⇒ ✆ 097-873-59-01

admin

Цитата: isian1 від Квітень 14, 2023, 16:52:43так , щоб була материнська група, потім дочірня це все в окремих стовбчиках потім товар, код, штрихкод, і т.д. Змвнюючи звіт "Залишки по складу" я зміг лише зробити щоб групи через слеш були а їх багато і переробити потрібно чвс , а це потрібно робити час від часу , тому краще автоматизувати

https://www.softbalance.com.ua/forum/index.php/topic,5132.msg29219.html#msg29219

isian1