• Ласкаво просимо на Спільнота для обміну досвідом між користувачами програм УкрБланк, УкрСклад, УкрЗарплата.
 

Зижка на окрему позицію в чекові

Автор VitaCH, Березень 30, 2023, 17:53:41

Попередня тема - Наступна тема

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

VitaCH

Вітаю! Будь ласка підкажіть як зробити так, щоб знижка у фіскальному чекові була на окремі позиції.

HumanKM

На скору руку - думаю що якщо продаж через вікно касира - то ніяк.

Якщо через видаткову накладну, то можна спробувати виготовити такий шаблон чека, щоб було по рядку, а не на ввесь чек.
вайбер 050-557-46-26

molotokk

Цитата: HumanKM від Березень 30, 2023, 19:24:56На скору руку - думаю що якщо продаж через вікно касира - то ніяк.

Якщо через видаткову накладну, то можна спробувати виготовити такий шаблон чека, щоб було по рядку, а не на ввесь чек.
по знижці по рядку - проблем немає. Можна в чек зробити як числом, так і у відсотках.
Але тут питання походу про те, щоб у вікні касира на якусь позицію давати знижку, а на якусь - ні.
Реалізувати це можна виключно скриптом
підбір та продаж обладнання для торгівлі, допомога в налаштуваннях програми ⇒ "komfort-m.com.ua" ⇒ "t.me/komfortmservice" ⇒ ✆ 097-873-59-01

VitaCH

Цитата: HumanKM від Березень 30, 2023, 19:24:56На скору руку - думаю що якщо продаж через вікно касира - то ніяк.

Якщо через видаткову накладну, то можна спробувати виготовити такий шаблон чека, щоб було по рядку, а не на ввесь чек.


Дякую

VitaCH

Цитата: molotokk від Березень 30, 2023, 21:09:01
Цитата: HumanKM від Березень 30, 2023, 19:24:56На скору руку - думаю що якщо продаж через вікно касира - то ніяк.

Якщо через видаткову накладну, то можна спробувати виготовити такий шаблон чека, щоб було по рядку, а не на ввесь чек.
по знижці по рядку - проблем немає. Можна в чек зробити як числом, так і у відсотках.
Але тут питання походу про те, щоб у вікні касира на якусь позицію давати знижку, а на якусь - ні.
Реалізувати це можна виключно скриптом

так, все вірно кажете. Чи можете це зробити?

molotokk

Цитата: VitaCH від Березень 31, 2023, 12:09:25
Цитата: molotokk від Березень 30, 2023, 21:09:01
Цитата: HumanKM від Березень 30, 2023, 19:24:56На скору руку - думаю що якщо продаж через вікно касира - то ніяк.

Якщо через видаткову накладну, то можна спробувати виготовити такий шаблон чека, щоб було по рядку, а не на ввесь чек.
по знижці по рядку - проблем немає. Можна в чек зробити як числом, так і у відсотках.
Але тут питання походу про те, щоб у вікні касира на якусь позицію давати знижку, а на якусь - ні.
Реалізувати це можна виключно скриптом

так, все вірно кажете. Чи можете це зробити?

так, можу. напишіть на вайбер детально
і умови знижки.
підбір та продаж обладнання для торгівлі, допомога в налаштуваннях програми ⇒ "komfort-m.com.ua" ⇒ "t.me/komfortmservice" ⇒ ✆ 097-873-59-01