• Ласкаво просимо на Спільнота для обміну досвідом між користувачами програм УкрБланк, УкрСклад, УкрЗарплата.
 

Потрібна допомога по Fast Report - зміна поля

Автор wellcom, Березень 30, 2023, 13:09:18

Попередня тема - Наступна тема

0 Користувачі і 2 Гостей дивляться цю тему.

wellcom

Доброго часу. Необхідно змінити поле у рахунку фактурі, а саме додати "Вид гражданско-правового договора" у потрібне місце. За логічним принципом спробував змінити, але не вийшло, оскільки, як я розумію, не вірно вказую шлях (структуру) до даних що потрібно вивести у вказане місце рахунку. Видає помилку. Див прикладену картинку.

Як правильно?
Дякую.

molotokk

Цитата: wellcom від Березень 30, 2023, 13:09:18Доброго часу. Необхідно змінити поле у рахунку фактурі, а саме додати "Вид гражданско-правового договора" у потрібне місце. За логічним принципом спробував змінити, але не вийшло, оскільки, як я розумію, не вірно вказую шлях (структуру) до даних що потрібно вивести у вказане місце рахунку. Видає помилку. Див прикладену картинку.

Як правильно?
Дякую.
доброго дня. можу віддалено підключитись допомогти. Якщо потрібно - телефонуйте
підбір та продаж обладнання для торгівлі, допомога в налаштуваннях програми ⇒ "komfort-m.com.ua" ⇒ "t.me/komfortmservice" ⇒ ✆ 097-873-59-01


wellcom

Саме так, дякую, допомогло - [Клиент.Договор].
Де можна подивитися весь список (або основний) таких даних / структур / полей (імена доступу до змінних)?

admin

Цитата: wellcom від Березень 30, 2023, 19:51:48Саме так, дякую, допомогло - [Клиент.Договор].
Де можна подивитися весь список (або основний) таких даних / структур / полей (імена доступу до змінних)?

В Дизайнері, меню Звіт : Змінні.

wellcom