• Ласкаво просимо на Спільнота для обміну досвідом між користувачами програм УкрБланк, УкрСклад, УкрЗарплата.
 

Допоможіть розібратися з кількістю

Автор pagor, Березень 22, 2023, 21:00:37

Попередня тема - Наступна тема

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

pagor

Прошу допомоги.
Є товар. Припустимо кронектори RJ45
Постачальник продає його пачкою по 100 штук.
Тобло в накладній має бути кількість "1".
Як правильно завести і продавати товар поштучно в даному випадку?
Не можу розібратися з полями фасовка / тов.в.уп.

molotokk

Цитата: pagor від Березень 22, 2023, 21:00:37Прошу допомоги.
Є товар. Припустимо кронектори RJ45
Постачальник продає його пачкою по 100 штук.
Тобло в накладній має бути кількість "1".
Як правильно завести і продавати товар поштучно в даному випадку?
Не можу розібратися з полями фасовка / тов.в.уп.

вам треба активувати 2у одиницю виміру в параметрах. І як основна - штуки, а додаткова - упаковки. Відповідно на прихід ставите упаковками, а продаєте по основній
підбір та продаж обладнання для торгівлі, допомога в налаштуваннях програми ⇒ "komfort-m.com.ua" ⇒ "t.me/komfortmservice" ⇒ ✆ 097-873-59-01

ОлександрСт

Можливо є спосіб для внесення товара у прихідну накладну, по штрихкоду на упаковку (застосовуючи другу одиницю виміру)?

HumanKM

при приході виведіть дві колонки - осн.од.вим. та додаткова чи друга од вим
Скнаєте - товар знаходить
додаєте
к-ть ставите в ту колонку де кратно пачкам - наприклад в колонку друга од.вим
в першу програма автоматом пропише 1х100=100шт
вайбер 050-557-46-26

ОлександрСт

Поясню. Умовно, є монтажна стяжка, пачка із своїм штрихкодом, містить 100шт.
Я реалізовую поштучно. Присвоїв внутрішній штрихкод, другу одиницю, фасування.Все ок.
Але, при скануванні на приход становиться по основній одиниці виміру, тобто одна штука.
У підсумку після кожного сканування треба переставити курсор у вікно кількості і прописувати кількість, потім знову повертати курсор у вікно пошуку.
Коли отримуєшь ящик стяжок, в асортименті, то вже кращє мишою із переліку вибирати, ніж сканувати.

AGSoft

Функціоналом володію не сильно, але я чув, що в УС є виробництво. У Вас може бути товар "упаковка" а з нього виробляти товар "моток". Якось так. Нічого особистого, це просто ідея.
Автоматизація бізнесу заощаджує ваш час. Я знаю, як це зробити.    ✆ +38 050 669 18 76 (viber, telegram)    ✆ +38 098 970 970 1

HumanKM

Цитата: ОлександрСт від Березень 25, 2023, 12:45:41Поясню. Умовно, є монтажна стяжка, пачка із своїм штрихкодом, містить 100шт.
Я реалізовую поштучно. Присвоїв внутрішній штрихкод, другу одиницю, фасування.Все ок.
Але, при скануванні на приход становиться по основній одиниці виміру, тобто одна штука.
У підсумку після кожного сканування треба переставити курсор у вікно кількості і прописувати кількість, потім знову повертати курсор у вікно пошуку.
Коли отримуєшь ящик стяжок, в асортименті, то вже кращє мишою із переліку вибирати, ніж сканувати.

Ви зараз хочете щоб програма по одному і тому ж штрихкоду ставила на приход пачку а продавала поштучно - так не вийде.

Якщо дві од вим, то приходуйте не основною, а вже в касовому використовуйте основну.

Або скористайтеся виробництво/автовиробництво.

Напишіть з пн в вайбер, розкажу чи продемонструю як це працює, тоді зрозумієте що Вам підходить а що ні
вайбер 050-557-46-26

molotokk

так як було сказано - є 2 варіанти :
1. можна на прихід ставити в "стяжка уп.", далі створити новий товар - "стяжка шт." і через розкомплектацію продавати її. Тобто 1 стяжка шт. = 0,01 стяжка уп.

2. використовувати 2у одиницю виміру - основна для продажу - шт., додаткова доя приходу - уп.

тобто або/або
підбір та продаж обладнання для торгівлі, допомога в налаштуваннях програми ⇒ "komfort-m.com.ua" ⇒ "t.me/komfortmservice" ⇒ ✆ 097-873-59-01

ОлександрСт

Дякую за відгук. Ці 2 варіанти використовую, в обох варіантах є + та -.
Поняв, простіше не виходить..

ОлександрСт

Цитата: HumanKM від Березень 26, 2023, 12:05:10програма по одному і тому ж штрихкоду ставила на приход пачку а продавала поштучно - так не вийде.
Не так. Є штрихкод пачки (заводський) - по ньому ставити на приход як 100шт.
а по внутрішньому штрихкоду продавати поштучно.

HumanKM

в такому випадку однозначно я б використовував автовиробництво.
вайбер 050-557-46-26