• Ласкаво просимо на Спільнота для обміну досвідом між користувачами програм УкрБланк, УкрСклад, УкрЗарплата.
 

Курс Валют

Автор xomjak, Березень 18, 2014, 21:53:52

Попередня тема - Наступна тема

0 Користувачі і 2 Гостей дивляться цю тему.

xomjak

Можно ли применить свой курс валюти только к одному определённому складу товаров?

admin

Цитата: xomjak від Березень 18, 2014, 21:53:52
Можно ли применить свой курс валюти только к одному определённому складу товаров?

Если это синхронизированные склады, то товары не могут на них отличаться, даже ценой. А если это разные склады, то просто введите вторую валюту с другим курсом и вводите товар с этой второй валютой. Т.е. на одном складе у вас будет товар в валюте USD1 с курсом 9.00, на втором в валюте USD2 у которой курс 10.00.

Dignity

Чи є можливість налаштування валют так, щоб вони автоматично оновлювались кожного дня в 11 ранку з якогось ресурсу

AGSoft

Цитата: Dignity від Лютий 25, 2023, 13:21:49Чи є можливість налаштування валют так, щоб вони автоматично оновлювались кожного дня в 11 ранку з якогось ресурсу
Можу зробити програму яка це буде робити. Пишіть в особисті за потреби. Під Укрсклад v.7.XX мережевий.
Автоматизація бізнесу заощаджує ваш час. Я знаю, як це зробити.    ✆ +38 050 669 18 76 (viber, telegram)    ✆ +38 098 970 970 1