• Ласкаво просимо на Спільнота для обміну досвідом між користувачами програм УкрБланк, УкрСклад, УкрЗарплата.
 

Зміна цін по прайсу

Автор Алла Синицкая, Лютий 17, 2023, 17:01:45

Попередня тема - Наступна тема

0 Користувачі і 2 Гостей дивляться цю тему.

Алла Синицкая

Є прайс з новими цінами, але в ньому змінились не всі ціни, а припустимо 60%. Змінюю ціни через імпорт товарів в довідник. Питання: як мені знайти, на які саме позиції змінилась ціна, щоб надрукувати тільки на ті позиції цінники на переклейку, а не на всі клепати. Як варіант - вивантажувати в іксель товари до і після імпорту і порівнювати ціни формулою то можна, але це ж занадто довго. Може є простіший варіант? Дякую.

HumanKM

звіти
службові
порівняння цін на дату

звіт котрий виведе всі ціни що змінилися
вайбер 050-557-46-26

Kroyon

Отчеты - Ценники - Ценники по товарам, в которых изменилась цена

Алла Синицкая

Дивно, у мене такого немає. Тільки по групі або по товару

Алла Синицкая


Цитата: HumanKM від Лютий 17, 2023, 20:32:09звіти
службові
порівняння цін на дату

звіт котрий виведе всі ціни що змінилися

дякую, спробувала, але укрсклад просто зависає:(

HumanKM

1. На скільки велика база?
2. Який період встановлюєте? - дата
3. Робите це на сервері чи клієнті? Якщо клієнт, то він працює по локальній мережі чи ні?
вайбер 050-557-46-26

Алла Синицкая

Цитата: HumanKM від Лютий 19, 2023, 11:04:441. На скільки велика база?
2. Який період встановлюєте? - дата
3. Робите це на сервері чи клієнті? Якщо клієнт, то він працює по локальній мережі чи ні?

Дуже велика. Знаю це, і тому всі звіти роблю тільки на сервері. Залишила на ніч, на ранок видало звіт. Але це якось довго, дуже.

Алла Синицкая

Цитата: Kroyon від Лютий 18, 2023, 07:35:51Отчеты - Ценники - Ценники по товарам, в которых изменилась цена
Це вбудований функціонал? Бо я перерирала все, не знайшла такого

HumanKM

так

скоріш за все Вам треба оновити УкрСклад, в старих версіях помоєму не було цього звіту
вайбер 050-557-46-26

Алла Синицкая

Цитата: HumanKM від Лютий 19, 2023, 18:05:56так

скоріш за все Вам треба оновити УкрСклад, в старих версіях помоєму не було цього звіту

Так. Дякую. Оновили, з'явився звіт. Тепер наступне питання - звіт виводить на друк всі товари. А як вивести тільки ті, які на зараз є в наявності?

HumanKM

Звертайтеся у вайбер, телефон в підписі.
Потрібно правки деякі вносити - це отак в двох словах не поясниш
вайбер 050-557-46-26