• Ласкаво просимо на Спільнота для обміну досвідом між користувачами програм УкрБланк, УкрСклад, УкрЗарплата.
 

Після реплікації на віддалений офіс помилка

Автор Oksana, Березень 11, 2010, 23:27:27

Попередня тема - Наступна тема

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Oksana

Після реплікації на віддалений офіс помилка - "DataM.tSyncDo:No databases are listed in transaction component". Дані з головного офісу не закидаються.

admin


Oksana


admin

4.70? обновитесь до новой версии у попробуйте.

buvoro

при реплікації помилка
violation of PRIMARY or UNIQUE KEY constraint "INTEG_27" on table "VNAKL"

admin


Oksana

Доброго дня. На головному і віддаленому офісі стоять версії програми 4.75. На віддаленому офісі зробили первинну втяжку з головного офісу через реплікацію. Потім на головному офісі встановили поверх версію 5.00. Видало, що програма не зареєстрована. Вернулись на 4.75. Працює нормально, але на віддаленому офісі при спробі зробити реплікацію видає помилку і дані не закидає. Що робити?

DILEMMA

Я тоже пробовал делать репликацию с 5 на 4.71 не идет.
Бизнесом занимается тот - кому нечего сдать в аренду.

admin

Цитата: DILEMMA від Вересень 27, 2010, 23:51:52
Я тоже пробовал делать репликацию с 5 на 4.71 не идет.

Все верно, версии должны быть равны.

Цитата: Oksana від Вересень 27, 2010, 17:45:48
Доброго дня. На головному і віддаленому офісі стоять версії програми 4.75. На віддаленому офісі зробили первинну втяжку з головного офісу через реплікацію. Потім на головному офісі встановили поверх версію 5.00. Видало, що програма не зареєстрована. Вернулись на 4.75. Працює нормально, але на віддаленому офісі при спробі зробити реплікацію видає помилку і дані не закидає. Що робити?

Какую ошибку выдает? Если это сообщение о несоответствии версий то все верно, так должно быть.

Oksana

Ні, не про невідповідність версій. Нажаль зараз не можу дослівно подати текст помилки.